26.04.05, 11:44
Dziewczyny! Szczególnie warszawianki. Mam pytanie o USg 4d w Warszawie. Czy
nie wiecie przypadkiem czy i gdzie mozna takowe zrobić? Może być oczywiście
prywatnie i za opłatą. Nie sądzę,że teraz w 12 tyg. jest ono potrzebne, ale
później....czemu nie. Jak coś wiecie to czekam na odpowiedzi. Pzdr.
Obserwuj wątek
    • bazylea1 Re: USG 4D 26.04.05, 11:50
      a co to jest to czwarte D bo żyję w nieświadomości, wydawało mi się że mamy 3
      wymiary wink
      • rzasia Re: USG 4D 26.04.05, 12:25
        3d to Twój Dzidziuś w całej okazałości (3 wymiary: długość, szerokość i
        wysokość), a ten czwarty wymiar to Twoja Dzidzia w pewnym CZASIE, czyli nic
        innego jak w ruchu. 4D, to po prostu film z Cudeńkiem w roli głównej.
        • bazylea1 Re: USG 4D 26.04.05, 13:59
          aha to chyba taki trik reklamowy bo w poprzedniej ciąży miałam nagranie
          zwykłego usg 2d i nie nazywało się 3d wink

          na marginesie jestem b. ciekawa jak poszła do przodu jakość obrazu usg przez te
          2 lata. ide w czwartek i nie mogę się doczekać smile)))
    • sassanka1 Re: USG 4D 30.04.05, 15:00
      USG 4 w Wwie kosztuje ok. 200 - 300 zl - zależy u kogo robisz. Mnie mój lekarz
      polecił pana Roszkowskiego na ul. Finlandzkiej.
      • joasia123 Re: USG 4D 30.04.05, 18:11
        Dziekuje bardzo za info. Bylam miesiac temu na Finlandzkiej u dr Kucinskiej, ale
        szczerze mowiac nie wiedzialam, ze robia tam tez 4D.
        • sassanka1 Re: USG 4D 30.04.05, 20:27
          A jakie tam Ci zrobili? I jeśli można zapytać ile zapłaciłaś?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka