Dodaj do ulubionych

menu sylwestrowe

28.12.06, 21:15
slaba ze mnie kuchara
maie jakies pomysly na fajne przekaski?
Obserwuj wątek
    • ula233 Re: menu sylwestrowe 29.12.06, 17:08
      u mnie pewne jest tylko to ze bedzie bigos !!
      po świetach u babci mamy go 5 słoików smile
    • katarzynasg Re: menu sylwestrowe 29.12.06, 18:17
      na ciepło czy na zimno??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka