annazmaria 19.05.07, 17:52 nie zdążyłam zapytać buska_77 zanim wyjechała nad Bałtyk dokąd dokładnie jedzie... a kto jeszcze jest / wybiera się nad morze? Ja poszukuję towarzystwa w Trójmieście, najlepiej w Sopocie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dragonflyyy Re: kto jeszcze nad morzem? 19.05.07, 23:03 Ja spędze ok. 2 miesięcy w Koszalinie, koło Mielna jade sobie do rodziców odpocząc Odpowiedz Link Zgłoś
mikasara Re: kto jeszcze nad morzem? 21.05.07, 11:22 cześć! ja jestem z Żabianki, więc mamy niedaleko. teraz jest łądna pogoda i zamierzamy jeździć już na plażę! możemy się spotkać! Odpowiedz Link Zgłoś
donzab81 Re: kto jeszcze nad morzem? 21.05.07, 14:07 Myyyyyy w Gdyni ale ja w takie upały odpadam bo żle się czuje,chętnie w inną pogodę albo wypad na basen? Odpowiedz Link Zgłoś
annazmaria Re: kto jeszcze nad morzem? 21.05.07, 14:17 chętnie, my właśnie wróciliśmy z plaży (tak żeby największe południowe słońce przespać w domku) A gdzie najczęściej chodzisz? Pewnie w Jelitkowie, ale w którym miejscu? dla mnie wszystko jest ok, chodzę od Gdyni (na granicy z Kamiennym Potokiem) do Jelitkowa, a raz byliśmy nawet w Brzeźnie - ale nie na plażowaniu, a na piwku (mąż) Miło byłoby się spotkać Pozdrawiam, ania z kubą Odpowiedz Link Zgłoś
mikasara Re: kto jeszcze nad morzem? 22.05.07, 10:09 cześć annazmarią! my wychodzimy po 11 z domu, ale możemy spóbować np. jutro wyjść trochę szybciej. możemy się spotkać na ścieżce przy plaży. ja w stronę Sopotu, a Ty Jelitkowa. myślę, że najlepszym sposobem rozpoznania się będzie wózek. jeśli Ci to odpowiada to umówmy się na jutro. na priva podam Ci mój nr gg. Odpowiedz Link Zgłoś
annazmaria do mikasara 22.05.07, 13:44 hej, niestety jutro odpada bo idziemy wyjątkowo na basen do Aquaparku (odrabiamy zajęcia z niedzieli) więc moze we czwartek? jeśli nadal bedzie plażowa pogoda... jakby co pisz prosze raczej maila na adres annazmaria@poczta.onet.pl (z gg nie korzystam) My mamy Inglesinę w biało-granatową krateczkę Kuba jest super przystojniakiem, a ja niewysoką blondynką Odpowiedz Link Zgłoś
mikasara Re: do mikasara 22.05.07, 19:06 ok, niech będzie czwartek. skontaktujmy się jeszcze w czwartek rano. około 10 - to będzie wiadomo jaka pogoda i o której uda mi się wyjść. może ktoś jeszcze dołączy? Odpowiedz Link Zgłoś
annazmaria Re: do mikasara - plaża w czwartek 24.05.07, 09:27 witaj we czwartek, to co, termin aktualny? myślę że pogoda jest ok na spacer nad morze, najwyżej cieplej ubierzemy maluchy. Daj znać o której bedziesz wychodzić, my od 10tej jesteśmy elastyczni. Może spotkajmy się w okolicy wejścia Gdańsk 78, to jest koło hotelu Marina? najbliższe wejścia w stronę Sopotu są oddzielone od ścieżki taką wysoką na 30cm deską, będzie nam trudno z wózkami... Odpowiedz Link Zgłoś
mikasara Re: do mikasara - plaża w czwartek 24.05.07, 09:46 hej! postaram się wyjść gdzieś o 10.30. 20 min z Żabianki do Jelitowa i potem będę szukać wyjścia 78. nasz wózek to Mutsy - ciemnogranatowe. może być rozłożona biała parasolka. mam krótkie włosy - obecnie też blond. do zobaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś