Dodaj do ulubionych

już jesteśmy i opowiadamy...

24.06.07, 11:24
Wczoraj po całodniowej podrózy pociagami, pks-em dotarlismy do domu.
Dziewczyny podróż zniosły zadziwiajaco dobrze. Horrorystycznie wspominam
tylko godzinną podróż pks-em do którego tylko cudem sie dostaliśmy.
Super jechać nad morze przed sezonem kiedy nie trzeba potykać się o miliony
turystów.
Tak jak pisałam bylismy w Jantarze na FARMIE JANTAR. Miejsce super !!! dla
rodzin z dziecmi. Polecam serdecznie zwłaszcza dla rodziców kilkulatków.
Właściciele mega nastawieni na dzieci, którym trudno sie tam nudzić. Super
place zabaw dostosowane do różnych grup wiekowych, stajnia, mini zoo
(strusie, osioł, lamy, kozy, owce, barany itd - które codziennie Marysia
chodziła dokarmiać. Bardzo dbaja o małego wczasowicza, przy stajniach czekaja
na dzieci torebki z suchym pieczywem dla zwierzaków. Do dyspozycji mielismy
baseny dla dorosłych i dzieci. Przy basenach fotele do opalania. Miejsce na
ognisko (oczywiscie przygotowane drewno, podpałka, kije ko kiełbasek, wiadro
z woda do zagadszenia) stoły.
Domek fajny ze wszystkim czego nam było potrzeba (hamak smile , weranda smile )
Zauroczyli mnie tym że na poduszkach leżały cukierki czekajace na dzieci.
Buuuu szkoda ze minęło...
Ale do tego miejsca sie wraca i to wiem na pewno.
ps.Gdańsk piekny tylko niestety złapała nas ulewa i widziałam tylko kawalatko.
Obserwuj wątek
    • mamamaksika5 Re: już jesteśmy i opowiadamy... 24.06.07, 11:37
      ale zachęcająca opowiesc, poczekam az maksik bedzie mogl sam nakarmic
      zwierzatka i kto wie moze tam dotrzemy smile
    • buska_77 Witaj z powrotem :) 24.06.07, 12:00
      Czekam na fotki smile
      • donzab81 Re: Witaj z powrotem :) 24.06.07, 12:23
        Wiatmy,witamysmile
        Oj jak Ci zazdroszcze takiego urlopiku z całą rodzinkąsmile mam nadzieje ,że po
        sezonie letnim też się tamwybierzemysmile
        Zdjęcia....!!!!
        • ziena77 Re: Witaj z powrotem :) 24.06.07, 12:33
          Och, też będę chciała tam pojechać jak Blanka podrośnie. Ten basen z leżaczkami-
          mmmmmmmm- coś dla mnie! Nie ma jak to reklama drogą pantoflową. A jaki jest
          koszt pobytu w tym miejscu, na dobę? A jak z jedzeniem? Sami gotowaliście czy
          było serwowane?
    • krystynacr Witamy :) 24.06.07, 12:31
      a po Twoim opisie od razu nabrałam ochoty aby tam pojechać smile
    • dragonflyyy Re: już jesteśmy i opowiadamy... 24.06.07, 13:41
      ale fajne moze tez sie tam wybierzemy, mielismy jechac gdzies daleko nad jakies
      cieple morze, ale kluska chyba jeszcze za mala, no chyba,że z babcia zostanie
      • dakota123 Re: już jesteśmy i opowiadamy... 24.06.07, 14:11
        Marta daj linka do tego rajusmile)
        możesz zdradzić cennik tych przyjemności??
    • marysiowamama już podaje 24.06.07, 14:53
      link www.farmajantar.webpark.pl/
      cena poza sezonem (domek 4os - bylismy ze znajomymi) to 145zł za dobę (za cały
      domek!)+ koszt prądu. Cena ok, bo porównywaliśmy z innymi miejscami. W sezonie
      200zł za domek. Nowsze domki z kominkami (chceny w przyszłym roku). W domku
      kuchnia, łazienka. Gotowalismy sami, ale też chodzilismy na obiadki do gospody
      po młynem, gdzie za smieszne pieniadze mozna się było smacznie najeść (np.ryba
      smazona 4zł zł + 3zł ziemniaki + 3zł micha surówek!).Było to bliziutko osrodka.
      • polka_80 rónież witamy 24.06.07, 15:41
        miło, że mieliście taki fajny urlopik
        troszkę zazdrościmy, ale się cieszymy Waszym odpoczynkiem smile
      • matylda07 Re: już podaje 24.06.07, 21:13
        Ale fajnie. Marysiowamamo narobiłaś nam smaku. Moze w przyszłym troku wybierzemy
        się tam w trójkę. Marzyłoby mi się już w czwórke... oczywiście czwarta osoba w
        brzuszku. A może stworzyłybyśmy sobie taką liste przebojów. Gdzie byłyśmy i na
        polecamy. Krótki opis, jakiś namiar, np. Strona internetowa, adres czy telefon?
        Zawsze lepiej jechać w takie miejsce niż w ciemno. Co Wy na to?
    • my_cha1 Super, moze za 2 lata zrobimy tam nasz zjazd??? 24.06.07, 18:42
      Fajnie by było, co???
      • wiolczers Ale by było super :-)! 24.06.07, 19:45

        • marysiowamama jestem ZA !!! :) 24.06.07, 20:08
          I te kumkające wieczorami żaby...
          • buska_77 Re: jestem ZA !!! :) 24.06.07, 21:29
            Ja pewnie tez bym sie pisala na taki wspolny wypad,aczkolwiek te kumkające
            wieczorami żaby troche mi nie w smak,bo sie bardzo ich boje brrr
            • polka_80 Re: jestem ZA !!! :) 24.06.07, 22:01
              dzieciaczki będą już biegały i łapały te żaby hehe
    • marysiowamama żabki były niewidoczne 25.06.07, 09:58
      Tak na pocieszeniesmile Nigdy ich nie widziałam, tylko cudownie było je słychać
      wieczorami kiedy sączyliśmy piweczko na werandziesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka