05.09.07, 16:38
Podpowiedzcie proszę jaki kojec wybrać dla mojej dwójki,nad którą juz nie moge
zapanowąć. Na allegro są w sprzedaży 8 cześciowe zwykłe oraz z bramką lub
wyjmowanymi szczebelkami. Będę go używać tylko w mieszkaniu, więc nie wiem czy
ten z bramką ma sens, choć kusi, ponieważ chyba oszczedzi trochę mój kręgosłup.
Obserwuj wątek
    • twixy Re: Kojec 06.09.07, 07:30
      Z bramką bramką bramką!!!! Mam bez- żałuję. Potem dzieci już nie
      chcą siedzieć tylko w kojcu więc mogą wyjść i wrócić. Opłacalny
      wydatek.
    • agabrzo Re: Kojec 06.09.07, 09:36
      Ja mam taki bez bramki, jestem zachwycona (wybrałam bez bramki bo
      bałam się że wykombinują jak ją otwierać, a póki co to zdecydowanie
      nie jest wskazane)
    • agam_m Re: Kojec 08.09.07, 23:55
      Mam lepszy pomysł niż kojec, który wykorzystałam u siebie z
      powodzeniem.
      Zamontowałam taką specjalną bramkę w wejściu do pokoju dzieci
      (kupiłam w IKEA) i wtedy cały pokój maluchów to był jeden duży
      kojec. Na "ich poziomie" były same bezpieczne urządzenia+ zabawki. A
      ja mogła spokojnie wyjść do kuchni podgrzać obiadek itp. Maluch za
      to mogły spokojnie sobie poszaleć i miały więcej miejsca, a ja nie
      miałam dodatkowego grata w domu.
      Dodatkowo bramka ta przydała mi się nawet później, jak "otworzyłam"
      łóżeczka i na początku maluchy przy usypianiu z nich uciekały -
      łatwiej je było wyłapać w obrębie pokoju, a nie musiałam zamykać
      drzwi (czego wogóle nie robię).
      • mamaigiiemilki Re: zgadzam sie z agam_m 09.09.07, 00:00
        ja tak przerobilam pokoj, ze byl wielkim kojcemsmile
        a bramke w drzwi zrobil maz gdyz nigdzie nie bylosmilesuper sprawa-
        polecam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka