Dodaj do ulubionych

Do annnnnnia

26.03.11, 10:53
Jak to zrobiłaś, że zaczęłaś BLW w wieku 3,5 miesiąca? U mnie jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie na jedzonko inne niż mleko ale czekać do 5-6 miesięcy jakoś mi się nie uśmiecha.
Obserwuj wątek
    • annnnnnia Re: Do annnnnnia 27.03.11, 15:13
      Nie 3,5 a 5,5, coś Ci się musiało pomylić. smile Córka i tak szybko zaczęła siedzieć, ale nie wyobrażam sobie siedzącego samodzielnie 3,5-miesięczniaka. smile
      • candara Re: Do annnnnnia 18.07.11, 21:41
        To ja się podepnę, mimo, że temat założony już jakiś czas temu, żeby forum nie zaśmiecać. Chcemy rozszerzać dietę wg BLW, syn ma skończone 5 miesięcy, siedzi, ale nie sam, tylko wtedy, kiedy się go posadzi i to nie do końca pewnie, więc sama nie wiem, czy go tak sadzać, czy nie. Dzisiaj kupiliśmy osławione na forum krzesełko ANTILOP i jak na mój gust, radzi sobie całkiem dobrze. Podczas naszych posiłków piszczy, żeby dać mu coś do spróbowania, parę razy uległam i podałam mu ogórka i pomidora, wyglądał na zadowolonego. Byłam przekonana, że nic nie zjadł, ale widok kawałka warzywa w pieluszce wyprowadził mnie z błędu wink. I teraz pytanie do Was, bardziej doświadczonych - czy to nie za wcześnie na rozszerzanie diety? Co robić kiedy on tak bardzo chce uczestniczyć w posiłku? Od czego zacząć? Drogie mamy BLWujące, pomóżcie, proszę! smile
        • agmarkor Re: Do annnnnnia 29.07.11, 23:38
          Polecam warzywa gotowane na parze: brokuł, kalafior, ziemniak, fasolka szparagowa, marchew młoda (sprawdź czy nie jest twarda po parowaniu, czy rozgniata się językiem o podniebienie) kasza gryczana, ryż z dodatkiem musu owocowego- my od tego zaczynałyśmy w wieku 5,5 miesiąca
          • candara Re: Do annnnnnia 02.08.11, 08:16
            Ale sadzałaś dziecko, jak jeszcze samo nie siadało? Bo co do tego właśnie mam wątpliwości.
            • gris_gris Re: Do annnnnnia 02.08.11, 10:01
              Ja sadzałam w krzeselku jak miał skończone 6 miesięcy. Sam nie siadał jeszcze ale posadzony siedział pewnie. Usiadł dopiero jak miał 10 miesięcy - gdybym chciała tak dlugo czekać, to nie wiem, jak bym go karmiła...
              • candara Re: Do annnnnnia 02.08.11, 10:41
                Posadzony w krzesełku siedzi pewnie, więc pewnie zaczekam aż skończy 6 miesięcy i zaczniemy rozszerzanie smile.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka