Dodaj do ulubionych

SPŁASZCZENIE GŁÓWKI ... - co robić ?

17.03.04, 18:21
..asymetryczne (lewa połowa bardziej niż prawa)

Tata
Obserwuj wątek
    • nessq Re: SPŁASZCZENIE GŁÓWKI ... - co robić ? 17.03.04, 18:37
      A maluszek w jakim jest wieku? Jezeli uklada glowke czesciej na lewa strone, to bedzie ona splaszczona. U nas splaszczony jest tyl glowy, bo maly caly czas spi na wznak. Jedyna rada, to ukladac glowke dziecka w druga strone.
      P.S. Z czasem wszystko sie wyrowna.
    • agadd02 Re: SPŁASZCZENIE GŁÓWKI ... - co robić ? 17.03.04, 22:19
      układać główkę na drugiej stronie (nie spłaszczonej) konsekwentnie, bo czasem
      ciężko się takie spłaszczenie cofa, możesz podkładać pod główkę zwinętą
      pieluszkę tetrową lub ręcznik, żeby utrudnić obracanie główki, po jakimś czasie
      maluch się przyzwyczai i nie bedzie juz obracał główki w jedną stronę

      pozdrawiam
      surprised)
    • mama_majki Re: SPŁASZCZENIE GŁÓWKI ... - co robić ? 18.03.04, 10:16
      Ja czytalam ze do 2 roku zycia glowka sama sie wyksztalca smile

      Pozdrawiamy. Kasia i Maja (prawie 8 miesięcy)
      ________________________________________
      Majeczka maj law smile)))
      nnk.art.pl/kotografie/nenkowa.html
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=10446198

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka