aszyrl 17.03.04, 18:21 ..asymetryczne (lewa połowa bardziej niż prawa) Tata Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nessq Re: SPŁASZCZENIE GŁÓWKI ... - co robić ? 17.03.04, 18:37 A maluszek w jakim jest wieku? Jezeli uklada glowke czesciej na lewa strone, to bedzie ona splaszczona. U nas splaszczony jest tyl glowy, bo maly caly czas spi na wznak. Jedyna rada, to ukladac glowke dziecka w druga strone. P.S. Z czasem wszystko sie wyrowna. Odpowiedz Link Zgłoś
agadd02 Re: SPŁASZCZENIE GŁÓWKI ... - co robić ? 17.03.04, 22:19 układać główkę na drugiej stronie (nie spłaszczonej) konsekwentnie, bo czasem ciężko się takie spłaszczenie cofa, możesz podkładać pod główkę zwinętą pieluszkę tetrową lub ręcznik, żeby utrudnić obracanie główki, po jakimś czasie maluch się przyzwyczai i nie bedzie juz obracał główki w jedną stronę pozdrawiam ) Odpowiedz Link Zgłoś
mama_majki Re: SPŁASZCZENIE GŁÓWKI ... - co robić ? 18.03.04, 10:16 Ja czytalam ze do 2 roku zycia glowka sama sie wyksztalca Pozdrawiamy. Kasia i Maja (prawie 8 miesięcy) ________________________________________ Majeczka maj law ))) nnk.art.pl/kotografie/nenkowa.html forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=10446198 Odpowiedz Link Zgłoś