gracja111
16.08.04, 21:15
Czesc, nazywam sie Gracja i mam takie glupie szczescie, ze obie moje pociechy
maja problem z ukladem moczowym z tego powodu maja miec przeprowadzona
cystografie, a ja niewiem na czym polega to badanie, moja 6-ciolatka, ktora
nawiasem mowiac zan szpitale juz od podszewki, zaczyna pytac i niewiem co jej
odpowiedziec. Powiedzcie mi prosze co to za badanie, czy jest bolesne i jak
dlugo trwa.
Pozdrawiam wszystkich.