anika1
18.12.04, 13:09
Mam pytanie do mam używajacych Fridę na katar- jak czesto stosujecie w ciągu
dnia, pytam bo na gruszce pisze że nie czesciej niż 7 razy na dobę a na
fridzie nic nie ma,czy mozna stosować tak często jak to konieczne?
Pozdrawiaqm i życzę zimy bez kataru dla dzieciaczków
ania