Dodaj do ulubionych

W sprawie Fridy

18.12.04, 13:09
Mam pytanie do mam używajacych Fridę na katar- jak czesto stosujecie w ciągu
dnia, pytam bo na gruszce pisze że nie czesciej niż 7 razy na dobę a na
fridzie nic nie ma,czy mozna stosować tak często jak to konieczne?
Pozdrawiaqm i życzę zimy bez kataru dla dzieciaczków
ania
Obserwuj wątek
    • paola14 Re: W sprawie Fridy 18.12.04, 14:19
      Sorry, że się wcinam w watek, ale mam pytanie. Strasznie trudno idzie mi
      dsluzowywanie fridą czy ktoś poda mi sposób odsluzowywania? Czy trzeba odsysać
      pulsacyjnie czy na jednym oddechu.? Prosze o pomoc.
      • anika1 Re: W sprawie Fridy 18.12.04, 15:07
        Najpierw wkroplić np sól fizjologiczną potem trochę na brzuszek i wtedy na
        jednym wdechu u mnie działa!
    • fajka7 Re: W sprawie Fridy 18.12.04, 22:57
      fridę można uzywac dowolna ilosc razy dziennie, za każdym razem gdy pojawi sie
      potrzeba; badania wykazaly ze nie podraznia sluzowki oraz nie powoduje
      nasilenia kataru bez wzgledu na czestotliwosc uzywania; na opakowaniu jest
      napisane: - jesli jest taka potrzeba czy koniecznosc- powtorz czynnosc, w
      domysle: do skutku
      pozdrawiam, zwlaszcza malucha, fajka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka