Dodaj do ulubionych

chora na różyczkę

06.01.05, 22:06
moja córka jest chora na różyczke, ma 19 mies. była szczepiona, dlaczego więc
jest chora???
wiem, że różyczka jest bezpieczna dla maluszków, ale wydawało mi się, że
szczepionka chroni..................może się mylę, napiszcie proszę
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • patyczako Re: chora na różyczkę 06.01.05, 22:11
      to jest podobnie jak ze szczepionka na zoltaczke typu B- niektorzy wytwarzaja
      zbyt malo przeciwcial ktore chronia przed zachorowaniem...
      • monika_5 Re: chora na różyczkę 07.01.05, 07:26
        szczepionka nie daje 100% gwarancji- a szkoda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka