mickie
06.01.05, 22:06
moja córka jest chora na różyczke, ma 19 mies. była szczepiona, dlaczego więc
jest chora???
wiem, że różyczka jest bezpieczna dla maluszków, ale wydawało mi się, że
szczepionka chroni..................może się mylę, napiszcie proszę
pozdrawiam