asia_233
30.01.06, 20:18
Witam, jestem mamą 20 mies. chłopca. Dziś podczas kąpieli, kiedy odciągnęłam
napletek zobaczyłam na siusiaku coś w rodzaju kaszki, takie białe wypukłe duże
krostki. Nie wiem czy udać się z tym do lekarza czy dać sobie spokój.Są one z
jednej strony, takie nieregularne, co to jest? Czy to może wina tego, że nie
myłam mu siusiaka pod napletkiem? Pozdrawiam wszystkich rodziców. Asia i Alanek.