Dodaj do ulubionych

Siusiakowa sprawa

30.01.06, 20:18
Witam, jestem mamą 20 mies. chłopca. Dziś podczas kąpieli, kiedy odciągnęłam
napletek zobaczyłam na siusiaku coś w rodzaju kaszki, takie białe wypukłe duże
krostki. Nie wiem czy udać się z tym do lekarza czy dać sobie spokój.Są one z
jednej strony, takie nieregularne, co to jest? Czy to może wina tego, że nie
myłam mu siusiaka pod napletkiem? Pozdrawiam wszystkich rodziców. Asia i Alanek.
Obserwuj wątek
    • 12345i0 Re: Siusiakowa sprawa 30.01.06, 21:20
      Mój synek ma jedną taką białą krostke i tez nie wiem co to jest...
      • ookuba Re: Siusiakowa sprawa 30.01.06, 22:00
        mój synek ma takich dużo, byłam u lekarza - stwierdził,że jest to naturalna
        wydzielina u chłopców-masta,która gromadzi się pod napletkiem, dostaliśmy
        skierowanie do chirurga na zabieg nacięcia napletka, ale chirurg poradził nam,
        aby poczekać bo taki zabieg jest bolesny i pozostawia na długo uraz, a ta
        właśnie masta ponoć pomaga odciągać napletek, ale jednak może dojśc do stanu
        zapalnego a wtedy zabieg jest już konieczny. pozdrawiam, mama kubusia
      • rybka789 Re: Siusiakowa sprawa 31.01.06, 22:57
        U nas była jedna taka kropka i skonsultowałam sie z mama dwóch synów....
        ściągać napletek, myć i pilnowac by nie wdało sie zakazenie..pielegnacja dała
        rezultaty.. ..siusiak jak nowy wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka