Dodaj do ulubionych

Płyn w uszach i wycięty migdał

07.04.06, 23:06
Dziewczyny jak to jest z płynem w uszach i wyciętym migdałem. Kiedy ten
płyn ""wyparuje"" i ucho nie będzie bolało.
Obserwuj wątek
    • jedynataka1 Re: Płyn w uszach i wycięty migdał 08.04.06, 16:18
      płyn nie wyparuje- powinien być usunięty podczas wycinania migdała. Ucho może
      boleć właśnie po wykonanym drenażowaniu
      • monika9920 Re: Płyn w uszach i wycięty migdał 10.04.06, 09:00
        My mielismy drenaż w zeszłym tygodniu - małego w ogóle nie bolały uszy po
        zabiegu (raczej gardziołko przez pierwsze dwa-trzy dni po wycieciu migdała) , a
        jak pytałam jednej z mam na forum, kiedy słuch może sie poprawić to
        powiedziała,że bardzo szybko po zabiegu, jak tylko uszy się zagoją.
        Pozdrawiam
        M
        • mazakmm Re: Płyn w uszach i wycięty migdał 10.04.06, 14:57
          Dziewczyny mój mały nie miał drenażu tylko wyciety trzeci migdał. A ma płyn w
          uszach i boli go czasem ucho. Nie robili mu drenażu choć tak się z lekarzem
          umawiałam bo uznali że samo wycięcie wystarczy. Dlatego jestem ciekawa co dalej
          z tym płynem ???, bo mu tego nie czyścili ani nic. A lekarz powidział że 2-3
          miesiące i płyn się osuszy. Ale coś mi się wierzyć nie chce. Tak naprawdę to
          sama już nie wiem co o tym mysleć. Pozdro
    • michulanka Re: Płyn w uszach i wycięty migdał 10.04.06, 15:08
      lekarz wie co mowi! jezeli dziecko nie bedzie mialo zadnych infekcji z katarem
      to plyn sie wysuszy i juz. To od powtarzajacych sie infekcji kataralnych zbiera
      sie plyn za blona bebenkowa.
      • zuzia_i_werka Re: Płyn w uszach i wycięty migdał 10.04.06, 18:38
        Tak tylko widzisz czasem ten płyn glucieje i wtedy praktycznie nie ma szans
        żeby go obsuszyć-to opinia lekarzy z Kajetan gdzie leczyłam swoją córkę. Z tym
        że każdy przyp[adek jest inny i podejrzewam,że laryngolog który powiedział
        autorce wątku że płyn zejdzie pewnie miał rację. Chyba wie co robismile
        • michulanka Re: Płyn w uszach i wycięty migdał 11.04.06, 13:27
          plyn czasem glucieje gdy dziecko praktycznie nie wychodzi z infekcji, ale skoro
          wycieto migdal to infekcji nie bedzie i plyn sie osuszy...Tyle tylko, ze wcale
          nie wiem czy to jest pewne, ze po wycieciu migdala nie ma infekcji i kataru...
          • aniaop Re: Płyn w uszach i wycięty migdał 11.04.06, 14:01
            Moja miala wyciety migdal i drenaz lewego ucha na poczatku stycznia. Powod to 3-
            krotne zapalenie wysiekowe tegoz ucha, plyn w nim i olbrzymia wada zgryzu. Pod
            koniec stycznia wrocila do przedszkola i praktycznie chodzila non stop (z
            przerwa na narty w gorach) do konca marca. Wtedy dostala pierwszego kataru po
            zabiegu i okropnej infekcji, ktora zakonczyla sie powiklaniem w postaci
            zapalenia zatoksad( Po tych zatokach pozostala jej "banka" plynu w prawym uchu,
            czyli teoretycznie zdrowym, bo nigdy nie bylo z nim problemu. Dren w lewym
            siedzi i te oczyszczone pieknie. Laryngolog kaze nie panikowac i mowi, ze
            ta "banka" sama jej zejdzie. Mam nadzieje. Wiec z infekcjami to bywa roznie. W
            kazdym razie pieknie teraz oddycha nosem, nie chrapie no i w koncu jutro
            idziemy do ortodonty na wycisk do aparatu.
            • michulanka Re: Płyn w uszach i wycięty migdał 11.04.06, 14:19
              A ile lat ma twoja corka?
              • aniaop Re: Płyn w uszach i wycięty migdał 11.04.06, 14:52
                4 lata
            • agni71 Re: do aniaop 13.04.06, 00:36
              Witaj,

              czy mogłabyś napisać, gdzie córka miała wycinany migdał i robiony drenaż? Bo
              moja 3,5 latka ma ogromnie przerośnięty migdał i oczywiście ciągle choruje, a
              wraz z nią młodsza siostra i ja (w ciązy) sad

              aga
              • aniaop Re: do aniaop 13.04.06, 09:33
                W Krajmedzie. Polecam z czystym sumieniem. Wszystko super.
                • agni71 Re: do aniaop 14.04.06, 00:09
                  aniaop napisała:

                  > W Krajmedzie. Polecam z czystym sumieniem. Wszystko super.

                  oj, to my też się tam wybieramy - już jesteśmy umówieni na pierwszą wizytę. A
                  kto Was operował, jesli mozna jeszcze spytać?

                  aga
                  • aniaop Re: do aniaop 14.04.06, 07:53
                    Corki lekarzem prowadzacym jest dr Lipiec i to on przeprowadzal zabieg.
                    Pozdrawiam
                    • agni71 Re: do aniaop 14.04.06, 23:46
                      Dzięki serdeczne smile

                      aga

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka