moniszek1
11.04.06, 15:16
Moja córka, która właśnie skończyła 4 miesiące waży tylko 5300. Jest karmiona
nutramigenem z nutritonem. Je często, co dwie godziny po 80-100 ml. Tak samo
jest w nocy, choć wczesniej, zanim zaczęły się problemy z wagą i alergią, gdy
była karmiona piersią, przesypiała już 8 godzin. Według pediatry nic innego
nie mozna jej wprowadzić do diety ze względu na skazę białkową. Wiem, że są
takie zalecenia, ale czy w przypadku niskiej wagi nie powinno się podnieść
kaloryczności posiłków? Córka rozwija się bardzo dobrze, jest bardzo aktywna,
ruchliwa, próbuje siadać, turla się.