Gość: Katarzyna
IP: *.*
21.06.01, 21:39
Witam wszystkie Mamy!Mam synka, który 30 czerwca skończy 6 miesięcy. Od miesiaca dostaje (oprócz piersi) zupkę jarzynową (różnego rodzaju, najczęściej firmy Gerber). Od tego czasu Mały wypróżnia się raz na cztery a nawet pięć dni. Nie wiem co robić. Czy to tak ma być? Pomóżcie rozwiać wątpliwości, czy wszystko jest w porządku. Pozdrawiam, Kasia