Dodaj do ulubionych

CIEMIENIUCHA

IP: *.* 27.06.01, 08:00
Witajciemojego 5 miesiecznego synka męczy ciemieniucha.szczotkowanie główki mało pomaga.czy znacie inny sposób na pozbycie się tego niż oliwkowanie i wycieranie strupków szczoteczką?z góry dziękuję za pomoc.buziakibeata
Obserwuj wątek
    • Gość: guest Re: CIEMIENIUCHA IP: *.* 27.06.01, 15:01
      A uzywacie szamponu u nas to akurat pomaga, ale ten temat juz byl poruszany wpisz w wyszukiwarke "ciemieniucha" i znajdziesz wiele postów na ten temat.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka