Dodaj do ulubionych

witamina D

19.11.06, 14:22
Proszę o informacje kiedy nie podaje sie witaminy D u kilkumiesięcznego
dziecka? czy jeżeli dostaje mleko w proszku to też się nie podaje?
Obserwuj wątek
    • smewa Re: witamina D 19.11.06, 20:42
      dobowa dawka wit.D3 to 500-1000 jednostek w 100 ml mleka jest ok 40-50 jednostek
      czyli jesli dziecko wipija ok 1000 ml na dobe to mozna nie podawac jesli
      podajesz dziecku jakies dodatkowe witaminy to sprawdz ile ta jest witaminy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka