Gość: kacha
IP: *.*
30.01.02, 09:19
Poszukuję kontaktu z mamami dzieci, które mają znamiona typu kawa z mlekiem. U mojego synka w wieku 3 tyg pojawily się pierwsze plamy- o różnych odcieniach i kształtach. Największe mają nawet średnicę 4 cm. Na razie nie ma na buzi, ale ciągle pojawiają się nowe!!! Podobno nie ma na to sposobu, tak mówią lekarze i mogą znaleźć żadnej przyczyny. Może któraś z Was mi coś podpowie????