03.03.05, 14:23
Z pewnego źródła wiem,że mają problemy z dystrybucją w całym kraju, ale już
wkrótce ma się pojawić...Tylko nie wiem dokładnie kiedy to "wkrótce"...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka