mama2557 16.10.06, 19:29 Jestem mamą rocznej córeczki. Czy mogę jej podawać mleko z kartonika? 2% czy 3,2 %. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gusia210 Re: mleko z kartonika 16.10.06, 21:12 jeśli już to 3,2% ale specjaliści polecają jednak modyfikowane ja podaję bebilon 3 Odpowiedz Link Zgłoś
unia78 Re: mleko z kartonika 18.10.06, 13:09 Nam pediatra powidziała, że od 18 miesiąca mleko z kartonika - powyżej 1%, poniżej 3,2%. Pozdrawiam - Paulina Odpowiedz Link Zgłoś