staryszort 10.08.11, 22:48 Surmacza nikt chyba nie lubi i to decyduje. PiSu tez nikt nie lubi i starych działaczy ZCHNu też nikt nie lubi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gotowy Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.11, 10:51 Popieram! Surmacz nie ma szans. Ostatni sondaż wskazuje na 60:5 ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pallmall Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.11, 19:47 Jeśli nie chcesz się wstydzić, nie głosuj na Surmacza! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Surmacza nawet PiS nie lubi.... IP: *.namao.albertacom.com 13.08.11, 06:32 Hey, Ale pcha sie toto....liczac na przyglupow z grupy rydzyka... Ostatnia szansa...i bedzie przerabana.. Co zrobi Surmacz po przegranej.. Jak moze ktos zycie zaczynac piszac w podaniu o prace: Byly milicjant... (to zle)... byly pisowski aktywista - (to juz tragedia)... Syrmacz jest porabany i jedynie stragany z warzywami widze jako jego przyszlosc... Oczywiscie nikt nie kupi u niego.. takiemu ufac nawet w pietruszkowym biznesie nie mozna... Zje ktois zodkiewke z jego rak??? Nie sadze.. :):):):) I to sa jaja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sio Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.11, 10:05 Tu już nawet nie trzeba uzasadniać. Surmacz ma taki życiorys, ze może tylko przegrać! Odpowiedz Link Zgłoś
palesobie Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. 14.08.11, 17:36 Nie znam Komarnickiego ale znam Surmacza i wiem, że zagłosuję przeciwko Surmaczowi i Pisowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szpara Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.11, 21:25 Jeśli Surmacza popiera nicelus, to szansa na sukces jest znikoma. Rekomendacje nicelusa załatwiają to co nic nie załatwi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus surmacz do senatu, stary szrot jest bez szans. IP: *.dip.t-dialin.net 18.08.11, 19:30 szpara napisał(a): > Rekomendacje nicelusa załatwiają to co nic nie załatwi. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Syrnacz czolowym ministrantem??? IP: *.namao.albertacom.com 19.08.11, 06:03 Hey Sa ministranci, to oczywiste.. Sam kiedys nim bylem wiec wiem.. Czy moze w zwiazku ze sciclymi z okreslonymi kregami w Kosciele Surmacz zostac....czolowym ministrantem. Wszak partyjno-polityczna kariera na morde upadla... Ko\to wie.. Mozxe mu jakis gorzowski rydzyk fuche zafunduje... Bedzie i do mszy sluzyl i donosy pisal... I ich Bog szczesliwy i partia tez... Bowiem Bog z partia..(gdyby ktos nie wiedzial)... Pisowska oczywiscie... I to sa jaja Odpowiedz Link Zgłoś
staryszort Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. 18.08.11, 19:19 Lubię żarty ale są granice. Surmacz jest bez szans. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Surmacz jak PiS - odchodza w cien... IP: 199.19.221.* 19.08.11, 13:50 Hey, System demokracji jest jak opieka nad ogrodem... Powoli lecz stale, wyolewia sie chwasty..Nawet te najbardziej zlosliwe i uparte... Kraj demokratyczny to "ogrod" w ktorym wszystko moze pieknie rosnac pod warunkiem ze sie o niego dba... Dlatego PiS tak nienawidzi demokracji.. Jest jak uparty i zlosliwy chwast ktory chce zajac ogrod i "wydusic" wszystko inne.. :):) PS. Plewie i podlewa swoj ogrod regularnie... I to sa jaja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus wyrwać chwasty z cygarami! IP: *.dip.t-dialin.net 20.08.11, 15:29 Bernard napisał: > System demokracji jest jak opieka nad ogrodem... > Powoli lecz stale, wyolewia sie chwasty.. > Nawet te najbardziej zlosliwe i uparte ... gorzowski ogród bardzo zapuszczony. demokracji nie zależy na pielęgnacji. leniwa jakaś taka. czeka, aż sąd odwali za nią robotę. niektórzy zbyt późno odróżnili chwasty od upraw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ruch narodowy! Re: wyrwać chwasty mieszkają w niemczech!!!!!!!!! IP: *.gorzow.mm.pl 20.08.11, 16:17 znajdźmy ich i wyrwijmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak się nie da tak to z pomocą niemców to zrobimy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ruch narodowy! zosstaniesz wyrwany jako chwast! IP: *.gorzow.mm.pl 20.08.11, 16:20 sam wybrałeś ni..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kara wan Re: dla kary i przykładu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.11, 09:25 Popieram! Dla przykładu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ruch narodowy! polak to nie chwast chamie niemiecki! IP: *.gorzow.mm.pl 20.08.11, 16:24 bey Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ruch narodowy1 Re: wyrwać chwasty z cygarami! IP: *.gorzow.mm.pl 20.08.11, 17:14 demokracji nie zależy na pielęgnacji. zobaczysz jak wygląda pielęgnacja polskości!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Surmcz- wstyd gorzowskiej polityki... IP: *.namao.albertacom.com 22.08.11, 05:41 Hey, Surmacza Gorzowianie sie albo wstydza...albo boja... Jesli to nie jest powod na glosowanie na kogos innego....to ja nie wiem jakiego powodu trzeba.. :):>):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Surmcz- wstyd gorzowskiej polityki... IP: *.dip.t-dialin.net 22.08.11, 07:15 Bernard napisał(a): > Surmacza Gorzowianie sie albo wstydza...albo boja... tylko ci nieuczciwi. uczciwi wstydzą się prezydenta z wyrokiem i boją o to, co jeszcze może na szkodę miasta uczynić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ochroniarz Re: Surmcz- wstyd gorzowskiej polityki... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.11, 10:36 Święte słowa! Święte słowa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nibychwast Re: wyrwać chwasty z cygarami! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 17:25 A co na to zieloni? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: wyrwać chwasty z cygarami! IP: *.dip.t-dialin.net 28.08.11, 23:13 nibychwast napisał(a): > A co na to zieloni? zieloni, to niedojrzali czerwoni... ps. najgorsza zgnilizna, to czerwoni, którzy przestają być czerwonymi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do nicelusa Re: wyrwać chwasty z cygarami! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.11, 20:25 TY to nigdy nie zmądrzejesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: wyrwać chwasty z cygarami! IP: *.dip.t-dialin.net 10.09.11, 06:41 do nicelusa napisał(a): > TY to nigdy nie zmądrzejesz? tyto rządził w yugosławi. w gorzowie rządzi yędrzejczak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lop Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.11, 20:52 Brawo Komarnicki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pol Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.11, 18:49 Pisowcy nie mają czego szukać w Senacie. Dość się ośmieszyli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.dip.t-dialin.net 22.08.11, 15:24 Gość portalu: pol napisał: > Pisowcy nie mają czego szukać w Senacie. Dość się ośmieszyli senator w sukience bał z platformy, a nie z pis. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yari a ty kmiocie myślałeś ,że można tak bezkarnie szcz IP: *.gorzow.mm.pl 25.08.11, 10:38 wyrwiemy chwasta czyli wyrwiemy łeb;-) czyli niemieckiej ku...e!zrujnujemy ci życie zawodowe pedałku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gąsiorowski elf Surmacz? też coś... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.11, 22:50 Nie lubię pisu ani nie lubiłem PC. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zimnylech Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.11, 20:35 Surmacz myśli, że wolno mu więcej i dał niejednokrotnie na to dowody. Nie głosuję na Surmacza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: melisa Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.11, 20:33 Komarnickiego lubimy, Surmacza - nie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: po Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.11, 10:24 Już jest jasne. Komornicki do Senatu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość portalu Re: Komarnicki do Senatu IP: *.icpnet.pl 15.10.19, 00:50 gorzow.wyborcza.pl/gorzow/7,36844,25306312,wybory-parlamentarne-2019-to-juz-pewne-komarnicki-ma-mandat.html Odpowiedz Link Zgłoś