Dodaj do ulubionych

Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans.

10.08.11, 22:48
Surmacza nikt chyba nie lubi i to decyduje. PiSu tez nikt nie lubi i starych działaczy ZCHNu też nikt nie lubi.
Obserwuj wątek
    • Gość: gotowy Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.11, 10:51
      Popieram! Surmacz nie ma szans. Ostatni sondaż wskazuje na 60:5 !
      • Gość: pallmall Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.11, 19:47
        Jeśli nie chcesz się wstydzić, nie głosuj na Surmacza!
        • Gość: Bernard Surmacza nawet PiS nie lubi.... IP: *.namao.albertacom.com 13.08.11, 06:32
          Hey,
          Ale pcha sie toto....liczac na przyglupow z grupy rydzyka...
          Ostatnia szansa...i bedzie przerabana..
          Co zrobi Surmacz po przegranej..
          Jak moze ktos zycie zaczynac piszac w podaniu o prace: Byly milicjant... (to zle)... byly pisowski aktywista - (to juz tragedia)...
          Syrmacz jest porabany i jedynie stragany z warzywami widze jako jego przyszlosc...
          Oczywiscie nikt nie kupi u niego..
          takiemu ufac nawet w pietruszkowym biznesie nie mozna...
          Zje ktois zodkiewke z jego rak???
          Nie sadze..
          :):):):)
          I to sa jaja
    • Gość: sio Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.11, 10:05
      Tu już nawet nie trzeba uzasadniać. Surmacz ma taki życiorys, ze może tylko przegrać!
      • palesobie Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. 14.08.11, 17:36
        Nie znam Komarnickiego ale znam Surmacza i wiem, że zagłosuję przeciwko Surmaczowi i Pisowi.
        • Gość: szpara Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.11, 21:25
          Jeśli Surmacza popiera nicelus, to szansa na sukces jest znikoma.
          Rekomendacje nicelusa załatwiają to co nic nie załatwi.
          • Gość: nicelus surmacz do senatu, stary szrot jest bez szans. IP: *.dip.t-dialin.net 18.08.11, 19:30
            szpara napisał(a):

            > Rekomendacje nicelusa załatwiają to co nic nie załatwi.

            :)

        • Gość: Bernard Syrnacz czolowym ministrantem??? IP: *.namao.albertacom.com 19.08.11, 06:03
          Hey
          Sa ministranci, to oczywiste..
          Sam kiedys nim bylem wiec wiem..
          Czy moze w zwiazku ze sciclymi z okreslonymi kregami w Kosciele Surmacz zostac....czolowym ministrantem.
          Wszak partyjno-polityczna kariera na morde upadla... Ko\to wie..
          Mozxe mu jakis gorzowski rydzyk fuche zafunduje...
          Bedzie i do mszy sluzyl i donosy pisal...
          I ich Bog szczesliwy i partia tez...
          Bowiem Bog z partia..(gdyby ktos nie wiedzial)...
          Pisowska oczywiscie...
          I to sa jaja
    • staryszort Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. 18.08.11, 19:19
      Lubię żarty ale są granice. Surmacz jest bez szans.
      • Gość: Bernard Surmacz jak PiS - odchodza w cien... IP: 199.19.221.* 19.08.11, 13:50
        Hey,
        System demokracji jest jak opieka nad ogrodem...
        Powoli lecz stale, wyolewia sie chwasty..Nawet te najbardziej zlosliwe i uparte...
        Kraj demokratyczny to "ogrod" w ktorym wszystko moze pieknie rosnac pod warunkiem ze sie o niego dba...
        Dlatego PiS tak nienawidzi demokracji..
        Jest jak uparty i zlosliwy chwast ktory chce zajac ogrod i "wydusic" wszystko inne..
        :):)
        PS. Plewie i podlewa swoj ogrod regularnie...
        I to sa jaja
        • Gość: nicelus wyrwać chwasty z cygarami! IP: *.dip.t-dialin.net 20.08.11, 15:29
          Bernard napisał:

          > System demokracji jest jak opieka nad ogrodem...
          > Powoli lecz stale, wyolewia sie chwasty..
          > Nawet te najbardziej zlosliwe i uparte ...

          gorzowski ogród bardzo zapuszczony. demokracji nie zależy na pielęgnacji. leniwa jakaś taka. czeka, aż sąd odwali za nią robotę.

          niektórzy zbyt późno odróżnili chwasty od upraw.




          • Gość: ruch narodowy! Re: wyrwać chwasty mieszkają w niemczech!!!!!!!!! IP: *.gorzow.mm.pl 20.08.11, 16:17
            znajdźmy ich i wyrwijmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            jak się nie da tak to z pomocą niemców to zrobimy!
          • Gość: ruch narodowy! zosstaniesz wyrwany jako chwast! IP: *.gorzow.mm.pl 20.08.11, 16:20
            sam wybrałeś ni.....
          • Gość: ruch narodowy! dla kary i przykładu! IP: *.gorzow.mm.pl 20.08.11, 16:21
            • Gość: kara wan Re: dla kary i przykładu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.11, 09:25
              Popieram! Dla przykładu!
          • Gość: ruch narodowy! polak to nie chwast chamie niemiecki! IP: *.gorzow.mm.pl 20.08.11, 16:24
            bey
          • Gość: ruch narodowy1 Re: wyrwać chwasty z cygarami! IP: *.gorzow.mm.pl 20.08.11, 17:14

            demokracji nie zależy na pielęgnacji.
            zobaczysz jak wygląda pielęgnacja polskości!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: Bernard Surmcz- wstyd gorzowskiej polityki... IP: *.namao.albertacom.com 22.08.11, 05:41
            Hey,
            Surmacza Gorzowianie sie albo wstydza...albo boja...
            Jesli to nie jest powod na glosowanie na kogos innego....to ja nie wiem jakiego powodu trzeba..
            :):>):)
            • Gość: nicelus Re: Surmcz- wstyd gorzowskiej polityki... IP: *.dip.t-dialin.net 22.08.11, 07:15
              Bernard napisał(a):

              > Surmacza Gorzowianie sie albo wstydza...albo boja...

              tylko ci nieuczciwi. uczciwi wstydzą się prezydenta z wyrokiem i boją o to, co jeszcze może na szkodę miasta uczynić.

            • Gość: ochroniarz Re: Surmcz- wstyd gorzowskiej polityki... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.11, 10:36
              Święte słowa! Święte słowa!
          • Gość: nibychwast Re: wyrwać chwasty z cygarami! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 17:25
            A co na to zieloni?
            • Gość: nicelus Re: wyrwać chwasty z cygarami! IP: *.dip.t-dialin.net 28.08.11, 23:13
              nibychwast napisał(a):

              > A co na to zieloni?

              zieloni, to niedojrzali czerwoni...

              ps. najgorsza zgnilizna, to czerwoni, którzy przestają być czerwonymi.



              • Gość: do nicelusa Re: wyrwać chwasty z cygarami! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.11, 20:25
                TY to nigdy nie zmądrzejesz?
                • Gość: nicelus Re: wyrwać chwasty z cygarami! IP: *.dip.t-dialin.net 10.09.11, 06:41
                  do nicelusa napisał(a):

                  > TY to nigdy nie zmądrzejesz?

                  tyto rządził w yugosławi.
                  w gorzowie rządzi yędrzejczak.

    • Gość: lop Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.11, 20:52
      Brawo Komarnicki!
      • Gość: pol Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.11, 18:49
        Pisowcy nie mają czego szukać w Senacie. Dość się ośmieszyli
        • Gość: nicelus Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.dip.t-dialin.net 22.08.11, 15:24
          Gość portalu: pol napisał:

          > Pisowcy nie mają czego szukać w Senacie. Dość się ośmieszyli

          senator w sukience bał z platformy, a nie z pis.

          • Gość: yari a ty kmiocie myślałeś ,że można tak bezkarnie szcz IP: *.gorzow.mm.pl 25.08.11, 10:38

            wyrwiemy chwasta czyli wyrwiemy łeb;-) czyli niemieckiej ku...e!zrujnujemy ci życie zawodowe pedałku
            • Gość: gąsiorowski elf Surmacz? też coś... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.11, 22:50
              Nie lubię pisu ani nie lubiłem PC.
    • Gość: zimnylech Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.11, 20:35
      Surmacz myśli, że wolno mu więcej i dał niejednokrotnie na to dowody.
      Nie głosuję na Surmacza.
    • Gość: melisa Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.11, 20:33
      Komarnickiego lubimy, Surmacza - nie!
    • Gość: po Re: Komarnicki do Senatu. Surmacz jest bez szans. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.11, 10:24
      Już jest jasne. Komornicki do Senatu!
    • Gość: gość portalu Re: Komarnicki do Senatu IP: *.icpnet.pl 15.10.19, 00:50


      gorzow.wyborcza.pl/gorzow/7,36844,25306312,wybory-parlamentarne-2019-to-juz-pewne-komarnicki-ma-mandat.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka