04.05.16, 13:33
Zwycięstwo wyborcze legitymizuje sprawowanie władzy tylko w granicach państwa prawa. Kto idzie dalej, ten nadużywa woli narodu, by podporządkować naród swojej dyktaturze.
Obserwuj wątek
    • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.05.16, 12:37
      wolfenstein3d napisał:

      > Zwycięstwo wyborcze legitymizuje sprawowanie
      > władzy tylko w granicach państwa prawa.
      > Kto idzie dalej, ten nadużywa woli narodu,
      > by podporządkować naród swojej dyktaturze.

      Dokładnie!

      PiS ma rację realizując obietnice wyborcze w granicach prawa.

      Natomiast Platforma Obywatelska nagminnie nadużywała woli narodu, gdyż nie spełniła żadnej z obietnic wyborczych. Zamieniła państwo prawa, w "ch...a dupę i kamieni kupę", a Trybunał Konstytucyjny w organ polityczny, który miał stać na straży dyktatury PO i skutecznie blokować każdy inny rząd. Nawet dwukrotne zwycięstwo wyborcze nie legitymizowało PO do takich działań.

    • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.05.16, 14:47
      wolfenstein3d napisał:

      > Kto idzie dalej, ten nadużywa woli narodu, ...

      Zgodnie z prawem, też można iść za daleko. Na przykład, jak Platforma Obywatelska dała impuls do obniżenia Polsce rankingu, na czym polski naród stracił miliardy euro.

      Albo jak pani komisarz z Platformy Obywatelskiej, która zamiast dbać o interesy polskiego narodu, który ją wybrał, nie blokuje bardzo złych dla Polski projektów.

      Dla porównania taki Włoch, szef europejskiego banku odpowiedzialny za europejską politykę finansową Mario Draghi, prowadzi politykę zerowych procentów, która jest ekstremalnie korzystna dla zadłużonych Włoch, a bardzo niekorzystna dla niemieckiego narodu. Włoch swojej polityki nie zmienia, mimo że Niemcy strasznie dziamią w tej sprawie.

    • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 05.05.16, 16:24
      To już nawet nie zerowe, ale nawet negatywne procenty. Proszę bardzo, jak Włoch Włochom dobrze robi nie zwracając uwagi na naciski i straszenia Niemców, na przykład: „Deutschland ist die größte Wirtschaftsmacht der Euro-Zone. Draghi muss ein Signal setzen, dass er Deutschland an Bord haben will.” (Niemcy są wielką siłą gospodarczą strefy euro. Draghi musi pokazać, że chce mieć Niemcy na pokładzie.)

      A Polka zamiast pamiętać kto ją wybrał, robi Niemcom dobrze wbrew polskim interesom. Chce by Polska płaciła 250.000,- euro za każdego uchodźcę, którego kiedyś niemiecka kanclerz zaprosiła, a teraz Polska nie chcę przyjąć.

      Niemiecka kanclerz powtórzyła to, co kiedyś powiedział prezydent Christian Wulff, że "islam należy do Niemiec". Tymczasem 60% Niemców uważa, że "islam nie należy do Niemiec".

      Tylko 22% uważa, "że islam stanowi część niemieckiego społeczeństwa". Tak uważa 23% odpytanych w zachodnich landach i 17% odpytanych w nowych landach. Jak słusznie zauważył ktoś w komentarzach, ta różnica wynika z tego, że odpytywani byli również islamiści, którzy mieszkają głównie w zachodnich landach.

      To pokazuje, że odlot mają nie tylko polscy politycy z PO, gdyż niemieccy z CDU mają go również.

    • Gość: W5G Re: PIS IP: *.gorzow.mm.pl 05.05.16, 16:47
      Dureń zaczął a kretyn drąży temat.
    • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.05.16, 01:32
      Jeżeli ten, kto przegrał wybory, chce rządzić, to nie ma to nic wspólnego z demokratycznym państwem prawa.
    • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 06.05.16, 08:02
      Populizm to obietnice wyborcze bez pokrycia, które nie będą spełniane po wygranych wyborach. W Polsce zdecydowanie najbardziej populistyczną partią jest Platforma Obywatelska, a najmniej populistyczną partią jest PiS.

      "Europa była obietnicą, ale dzisiaj nie jest sprawiedliwa" - Donald Tusk

      Czyli sam król Europy przyznał, że Europa to tylko populizm.

    • Gość: @w czerni Re: PIS IP: *.artnet.gda.pl 06.05.16, 09:58
      www.youtube.com/watch?v=fPy5EL4lbM0
      www.youtube.com/watch?v=9K1_f4myZ18
      • Gość: wolllll........... Re: PIS IP: *.artnet.gda.pl 06.05.16, 12:21
        www.youtube.com/watch?v=EzpR3z8oMPo
      • wolfenstein3d Re: PIS 07.05.16, 10:19
        Lepper sam się wykończył a to kaczyński mu w tym pomógł niszcząc go politycznie.
        Nie przewidział skutków.

        Mówienie ze tusk wykonczyl lecha kaczyndkiego jest hipokryzją do kwaratu

        I odwracaniem kota ogonem.

        A rząd szydło jest b. Słaby bo baba nie moze byc premierem. Babe kazdy facet ogra. Chyba ze to baba z jajami jak taczerowa.
        Szydlo taka nie jest a merkel silniejsza od szydło bo wygrywa potyczkę
        Ktora jest odwrocenirm uwagi od swoich wlasnych bledow.

        To oczywiste ze przyjmujr uchodzcow bo tp jej elektorat 10mln syryjczykow w niemczech.
        Wystarczy jej ten procent glosow do rzadzenia.
        Poza tym polityka gender.

        Tusk pomohl synowi leppera dajac najlepsza opieke medyczna. Co bylo glownym powodem samobojstwa.
        Nie ma dowodow na morderstwo.
    • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 14.05.16, 12:50
      "Merkel mogłaby Szydło wiązać buciki" - Powiedział Max Kolonko i trudno temu zaprzeczyć. Nie jest sztuką rządzić stadem wilków stojących na szczycie. Sztuką jest odprowadzać stado baranów od krawędzi przepaści.

      Porównałem dwa zdjęcia z wizyt szefowych rządu u papieża.
      Pomijam już sam wygląd szefowych rządu. Chodzi mi wyłącznie o mowę ciała:

      Tu widać zauroczenie i zaciekawienie z jakim szefowa rządu słucha mądrych słów papieża.

      Tu widać zauroczenie i zaciekawienie z jakim papież słucha mądrych słów szefowej rządu.

    • wolfenstein3d Re: PIS 14.05.16, 18:14
      Beacie szydło sie powiększył majątek ocałe 1,2 tys zł od początku rządzenia. Wczesniej jako burmistrz zadłużyła gmine.
      Teraz zadłuża Polskę programami socjalnymi niesprawirdliwymi 500+.
      Nie będzie podwyzszenia kwoty wolnej od podatku za to będzie nakładanie kolejnych podatków w tym rtv za ktore male firmy zaplaca naprawde słono. Bo spadła oglądalnosc po niedobrej zmianie. Źle było utrzymywać tv z reklam i oglądalnosci?

      A w sferze obronnosci antoni skrytykowal zakup pol darmo czolgow leopard bo uwaza ze powinnismy remontowac t72 zeby polski przemysl sobie zarobil.

      Brak rozmow z Rosja i zacietrzewianie stosunkow grozi nam bardzo prawdopodobną wojną ameryki z Rosją na terenie Polski.
      Nieh walczą u siebie pod waszyngtonem po co Polske w to wciagac?
      Wojny na bliskim wschodzie sa z powodu parytetu dolara w ropie zamiast złota.
      A co my z tego g..o mamy?
      emeryci nas beda bronic. bo wladze jak przed 2 wojna z ktorych oni czerpia wzorce po 8dniach sie spakuja spier..lac na węgry.
      Tacy sami durni jak jozef beck. I polska przedwojenna. Do czego to doprowadzilo ich opiersnie sie na sojiszach i wygrazanie hitlerowi
      • wolfenstein3d Re: PIS 14.05.16, 18:42
        Idiota waszczykowski bedacy pod parasolem kolegi macierewicza juz nam wojnę z rosją załatwi.
        • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.05.16, 14:00
          wolfenstein3d napisał:

          > Idiota waszczykowski bedacy pod parasolem
          > kolegi macierewicza juz nam wojnę z rosją załatwi.

          Ty należysz oczywiście do tych, którzy by chcieli załatwić Polsce wojnę u boku Rosji z resztą świata jak to było załatwiane w latach w latach 1947-1991? Przypomnę, że w rosyjskich planach wojennych Polska była wtedy przynętą mającą przejąć atak atomowy NATO.

          Naturalnie stronę każde państwo może sobie wybrać, choć czasu pozostało niewiele. Trzecia wojna światowa jest już faktem, tak jak druga wojna światowa była faktem po zajęciu Austrii przez Niemcy. Wtedy jedynym państwem protestującym był Meksyk. Teraz tych państw jest na szczęście więcej. Na całym świecie, prócz Rosji, symbolicznym początkiem drugiej wojny światowej były strzały z okrętu "Schleswig-Holstein" w kierunku Westerplatte. Dla Rosji druga wojna światowa rozpoczęła się nie w 1939 roku, lecz dopiero, gdy Rosja została zaatakowana przez sojusznika w tym konflikcie ze strony agresorów przeszła na stronę amerykańską. Symbolicznym początkiem trzeciej wojny światowej nie będą strzały, lecz na przykład to, że komputery przestaną funkcjonować.

          Polska nie jest światowym mocarstwem, więc jedyne co może zrobić, to wybrać jedną z dwóch ról w tej wojnie przypisanych jej przez światowe mocarstwa i tej roli się trzymać.

          Opcja do której dążą Amerykanie polega na tym, że Polska będzie pełnoprawnym członkiem NATO i sojusznikiem, a następnie silnym i wpływowym państwem organizującym politykę w Europie środkowej "od morza do morza" w celu zapobieżenie dogadania się Niemców z Rosją. W przekonaniu Amerykanów, perspektywicznym zagrożeniem dla istnienia państwa USA może być jedynie sojusz Niemców z Rosją. Niemców i Rosjan łączą wiekowe więzy bliskiej przyjaźni oparte na wzajemnym szacunku i respekcie, oraz nienawiści do polskiej państwowości.

          Opcja na którą w dalekiej perspektywie liczą Niemcy i Rosja, jak łatwo się domyślić, jest zupełnie odwrotna.

      • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.05.16, 11:28
        wolfenstein3d napisał:

        > Beacie szydło sie powiększył majątek ocałe 1,2 tys zł od początku rządzenia.

        I w Peru nie była.

        > Wojny na bliskim wschodzie sa z powodu parytetu dolara w ropie zamiast złota.
        > A co my z tego g..o mamy?

        Wygra KOD, to będziecie mieli petrudolary.

    • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.05.16, 16:22
      Warto to wszystko odsłuchać:

      vod.gazetapolska.pl/13237-sakiewicz-donald-t-i-ewa-k-powinni-siedziec-w-wieziemiu


      PS. Sam nie wiem kto potrafi lepiej kłamać. Ewa Kopacz, czy wolfenstein3d?


      • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.05.16, 16:50
        Mądre słowa byłego pracownika wywiadu, które w Polsce można odnieść nie tylko do wywiadu:

        "Jeżeli będziemy malować ruinę, nie będziemy bardziej bezpieczni niż byśmy zburzyli i zbudowali od nowa."
        • wolfenstein3d Re: PIS 16.05.16, 01:18
          Po zrobila bardzo dobry gest z tym polska na zielonej nPie europy dodatni wzrost pkb tak nam to napedzilo turystyke i powazanie w swiecie ze wszyscy sie teraz z Polska licza.
          Nic bysmy nie znaczyli.za to jedno im plus.
          Za te scieme marketingowa co ppszla w swiat.

          Problemy trzeba rozwiazywac wewnetrzne
          Ale najwazniejsze zeby roslo. Zeby byl wzrost gospodarczy bo on buduje dobrobyt

          Buduja go pracownicy zateudnieni w prywatnym rynku i przedsiebiorcy
          Obie grupy sie zanadto obciaxa podatkamo zeby utrzymac pol polski darmozjadow nierobow ciagnacyh z budzetu kase.
          Pis bedzie ciagnal wiecej i zdzieral z ludzi wypracowujacyh kapital bo sam nic nie umie wytworzyc bo sie na tym nIe zna
      • wolfenstein3d Re: PIS 16.05.16, 01:15
        Z czym ci znowu klamie
        E nie podaje zrodla informacji jak mam tyle wiedzy w glowie ze nie pamietam kiedy skad gdzie a ci trzeba wszystko udowadniac.

        Pis to sa prawnicy
        Nie maja pojecia o ekonomii
        Nie ma tam przedsiebiorcow.

        Dorzna polski maly i sredni kapital.
        Balcerowicz nie jest spoza granic tego kraju
        A jak mu sie wlos na glowie jezy co pis robi to cos chyba w tym jest.

        Polska ma za malo inwestycji zagranicznych bonpisowcy uwazaja to za zlo.

        Przedsiebiorcy placa wiekszy zus
        Beda placic jeszcze wiekszy bo macierewicz rozdaje wczesniejsze emerytury pracownikom kolei
        • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 17.05.16, 06:56
          wolfenstein3d napisał:

          > ... jak mam tyle wiedzy w glowie ...

          A wiesz za co Kaczyński będzie siedział?

          • wolfenstein3d Re: PIS 17.05.16, 16:16
            bronisław wildstein nie jest dla mnie niezależnym dziennikarzem.

            wsieci,wpolityce pisowskie pisma założone przez braci karnowskich
            za 4 mld zł wyprowadzone przez pis ze skoków.
            • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 17.05.16, 21:08
              wolfenstein3d napisał:

              > bronisław wildstein nie jest dla mnie niezależnym dziennikarzem.

              Jedynym całkowicie niezależnym jesteś ty.

              Jesteś zupełnie niezależny nie tylko od faktów, ale nawet i od jakiegokolwiek myślenia.

              • Gość: w48yv5bq4v45v9 Re: PIS IP: *.artnet.gda.pl 17.05.16, 21:24
                wyj wilku wyj...................................................
              • wolfenstein3d Re: PIS 17.05.16, 23:10
                70% Polaków zarabia poniżej średniej

                PIS po programie 500+ (dla rodzin 2-osobowych które mają mieszkanie i zdecydowały się na drugie dziecko czyli są w miarę ustawieni a dostali zapomogę)

                zamierza realizować program mieszkanie+

                co on będzie oznaczał?
                że rodziny średniozamożne dostaną wsparcie państwa w postaci tanich mieszkań do zakupu (2200zł za m2) i preferepncyjne kredyty z dopłatami rat od państwa.


                czyim kosztem? 70% społeczeństwa zarabiającego najmniej.
                z biedaków będą zdzierać żeby "dać" janosikowe klasie średniej

                taki jest pis
                kto ma problem zmyśleniem nicelus niemcu jeden
                • wolfenstein3d Re: PIS 17.05.16, 23:22
                  następnym krokiem będzie obniżenie wieku emerytalnego kobietom żyjącym średnio 82 lata do 60 lat (22 lata na emeryturze)
                  a mężczyźni będą tyrać do 65 mimo że przeżywają średnio 72 lat (7 lat na emeryturze)

                  ponadto na wcześniejsze emerytury będą przechodzić kolejne grupy zawodowe - szeregowi żołnierze w wieku 45 lat (antoni załatwił), pracownicy ochrony kolei (bo za starzy już i zmęczeni w końcu praca w stresie)

                  a młodzi to co pracują to nie na swoją emeryturę bo tej będą mieć ZERO - zus zbankrutuje.

                  64,5% Polaków w wieku produkcyjnym tylko pracuje
                  i 79,05% Niemców nigdy nie dogonimy
                  bo ci debile zwiększają liczbę emerytów czyli niepracujących dojących z budżetu - jakby było mało - w tej chwili 1 pracujący w prywatnym rynku jebie na 1 niepracującego żyjącego z garnuszka państwa. A będzie jeszcze gorzej.
                  dlatego 1980 godzin Polacy w roku tyrają. podczas gdy na zachodzie 1300-1600 godzin max.

                  PKB już maleje (miało być 3,8% a zapowiada się 3)
                  za 3 miesiące obniżają Polsce rating za wydatki socjalne państwa i drastyczne obciążenie budżetu

                  inwestorzy się wstrzymują po objęciu rządów pis,
                  banki kredytów już nie dają w zastaw na ziemie po reformie pis

                  podatki każdy będzie płacił większe
                  w tym na telewizj enarodową nawet jak oglądam tylko polsat.
                  PIS z wszystkich ściągnie zaległy VAT

                  jakby przedsiębiorcy uczciwie płacili te 90% które się z nich zdziera to poszliby z torbami
                  3 tys zł kwota wolna od podatku
                  jak przekroczysz to surowa kara urzędu skarbowego

                  setki tys firm zakładane za granicą bo w Polsce się nie opłaca
                  ustawy dowożone taczkami do sejmu
                  przyjmowane bez żadnej dyskusji, opozycji wyłączane są mikrofony

                  ciemnogród zabobon i wielomilionowe dotacje na kościół.
                  jeszcze nas antoni z waszczykowskim uwikłają w wojne z Rosją
                  bo nienawidzą putina który tyle Polsce złego zrobił - zabił naszego prezydenta
                  wybuchem w samolot tupolew we mgle strzelił z granatnika i dlatego nie żyją.

                  Jak Ameryka nie powstrzyma tych durnych rządów to nikt nie powstrzyma.
                  Wyrzucą nas z szengen i unii
                  będziemy międzymorzem.
                • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 19.05.16, 23:59
                  wolfenstein3d napisał:

                  > taki jest pis
                  > kto ma problem zmyśleniem nicelus niemcu jeden

                  Myślę że ty.

                  Liroy już zaskoczył, że nie wszystko jest prawdą, co w gazetach napisano, to może i ty po paru latach zaskoczysz?

                  • wolfenstein3d Re: PIS 20.05.16, 02:22
                    Intelektualista liroy sie dogadał z kims na swoim poziomie
                    • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.05.16, 06:22
                      wolfenstein3d napisał:

                      > Intelektualista liroy sie dogadał z kims na swoim poziomie

                      Który polityk jest na twoim poziomie?

                      • wolfenstein3d Re: PIS 20.05.16, 09:55
                        I
                      • wolfenstein3d Re: PIS 20.05.16, 10:02
                        Nie da sie naprawic polski zdzierając jeszcze więcej podatków z ludzi pracujących w prywatnym rynku żeby dosypać sferze budzetowej juz zanadto obłaskawionej w stosunku do rynku i rozdawac grupom biorącym.
                        Od tego nie wzrośnie poziom zamoznosci obywateli jeden z najnizszych w europie
                        • wolfenstein3d Re: PIS 20.05.16, 10:22
                          Dlatego ze pis nie wie ze ludzie zarabiają 1700zł
                          A na panstwowych posadkach duzo wiecej bo liczone mają od sredniej krajowej ktorej nie dostaje 70% obywateli.

                          Tymczasem oni swoją "pomoc" kierują do zamożnych rodzin, do budzetowki ktora ma niezle 13tki malo godzin wolne soboty itd 6tys brutto gornik:"za co mam zyc" itd

                          Ulegają lobby ludziom wychowanym w prlu i mentalnosci postsowieckiej.

                          To ich elektorat. Dojną Polskę racz nan wrócic panie
                      • wolfenstein3d Re: PIS 20.05.16, 10:26
                        Nie mam swoich idoli jak ty
                        Ale mysle ze jacek wilk bylby odpowiedni.

                        I zeby wprowadzili ustawe wilczka.
                        • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.05.16, 12:38
                          wolfenstein3d napisał:

                          > Ale mysle ze jacek wilk bylby odpowiedni.

                          W wyborach prezydenckich nie uzyskał nawet pół procenta!

                          Czyli 100% Polaków nie chce na niego głosować.

                          • wolfenstein3d Re: PIS 20.05.16, 13:29
                            bo pis z po mają po 20 mln dotacji rocznie
                            i zrobili sobie kampanię reklamową za tyle milionów że nikt z zewnątrz nie był w stanie się przebić.

                            a kto chodzi do wyborów? grupy biorące - rolnicy (żeby pozostać w KRUS)
                            emeryci (żeby mieli jeszcze lepiej),
                            ludzie 50+ którzy już by chcieli być na emeryturze (wcześniejszej)
                            urzednicy (4 mln zatrudnionych jest przez państwo polskie)

                            i głosują zeby im dosypywać do sfery budżetowej
                            a grabić ludzi pracujących w prywatnym rynku
                            16 mln Polaków pracuje
                            na 24 mln w wieku produkcyjnym
                            w tym 4 mln w budżetówce
                            12 mln pracuje
                            12 mln nie pracuje

                            jedni pracują na drugich
                            dlatego 3/4 zabiera państwo w podatkach
                            a pis chce te podatki zwiększać żeby dosypac budżetówce i żeby było więcej emerytów i jeszcze im dawać darmowe leki

                            (dziadek w superstacji dzwoni do redaktora: - panie kiedy będe mógł zarabiać tyle żeby mojemu wnuczkowi móc dać na samochód.

                            dziadku odpowiadam ci: przestańcie lobbować państwo że macie za mało bo posiadacie:
                            a) mieszkanie własnościowe
                            b) stabilną państwową emeryturę 1300 zł na miesiąc

                            a wnuczek sobie sam zarobi na samochód i wynajęcie mieszkania jak mu państwo nie będzie zabierać z 2850 które pracodawce to kosztuje 1150zł które idzie na wasze emerytury i jeszcze państwo się zadłuża żeby ich dać wam więcej.

                            w Niemczech emerytury wynoszą 40% przeciętnych miesięcznych całożyciowych zarobków
                            a w Polsce 80-90%. czyli są za duże)

                            dokładne dane jak i kto głosował masz tutaj
                            gorzowianie.com.pl/802,Wybory_2015.html
                          • wolfenstein3d Re: PIS 20.05.16, 13:30
                            aha. na wilka nie głosowali bo młodzi są za granicą a ci w Polsce mają w d.. polityków którzy ich okradają i dlatego nie chodzą do wyborów.

                            w angli były przekręty z urnami wyborczymi, mało było punktów do głosowania, były nieoznaczone i było wiele nieprawidłowości brak jakiejkolwiek promocji głosowania.
                            całe wybory powinny być nieważne
                          • wolfenstein3d Re: PIS 20.05.16, 13:48
                            ludzie głosowali na korwina
                            kukiz tez dużo zebrał.
                      • wolfenstein3d Re: PIS 20.05.16, 10:33
                        Wejdz na jego fejsbuk i zobacz pierwszy post
                        • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.05.16, 12:43
                          wolfenstein3d napisał:

                          > Wejdz na jego fejsbuk i zobacz pierwszy post

                          Szkoda mojego czasu dla kogoś, na kogo 100% nie chce głosować.

                          Posłuchałem jego wystąpienia w Sejmie i mi to wystarczy. Straszną ciemnotę ludziom wciska. ma ludzi za idiotów. Nic dziwnego, że 100% Polaków nie chce na niego głosować.

                          • wolfenstein3d Re: PIS 20.05.16, 13:52
                            właśnie za idiotów ludzi ma pis
                            i ta ciemnote im wciska wykorzystując fakt że są głupi

                            mniejszość jest ludzi mądrych w społeczeńtswie

                            wszyscy mądrzy nie są
                            a przeważnie są głupi


                            napisze ci co tam jest
                            zdjęcie Tadeusza Rozwadowksiego - niezłomnego obrońcy Lwowa, zwycięski dowódca wojny polsko-bolszewickiej, pierwszy Szef Sztabu Wojska Polskiego odznaczony krzyżem komandorskim Orderu Wojennego Virtuti Militari

                            i komentarz:

                            I pomysleć ze najwięksi bohaterowie ciągle czekają na godne upamiętnienie...


                            a tu mój komentarz:
                            a Kaczyński jest fanem Piłsudskiego. Mordercy który osadził Rozwadowskiego w cięzkim więzieniu z którego rok po wyjściu zmarł.
                            • Gość: nicelus Re: PIS IP: *.gazeta.pl 20.05.16, 14:04
                              wolfenstein3d napisał:

                              > właśnie za idiotów ludzi ma pis

                              No to podsumujmy, bo szkoda czasu na głupie dyskusje.

      • wolfenstein3d Re: PIS 16.05.16, 01:20
        Godzina za dlugo.
        Jakies wkladanie lyzka do glowy ciemnoty przez pisowca.
        Bez konfrontacji z druga strona innym politykiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka