waszka21
01.07.16, 17:50
dziś na forum "Radia Gorzów" znalazłem taki wpis:
"Do osób, które umieściły moją osobę w swoich wypowiedziach w kontekście podania nieprawdy i zniesławiania mnie: Żądam umieszczenia przeprosin za nieprawdziwe i zniesławiające stwierdzenia ? w ciągu 5 dni od mojego wpisu ? na tym samym forum. W przeciwnym przypadku skieruję sprawę do sądu. Pieńkowski Sebastian"
radiogorzow.pl/gosc-na-95-6-fm/sebastian-pienkowski-35/comment-page-1/#comment-744429
Co wy na to forumowicze?