Dodaj do ulubionych

Jerzy Korolewicz kandydatem na prezydenta Gorzowa

30.12.05, 18:52
no i rozsadny wybor porzadnego czlowieka
czy ktos ma sie o co czepiac do pis?
tak trzymac
Obserwuj wątek
    • budrys77 Re: Jerzy Korolewicz kandydatem na prezydenta Gor 31.12.05, 00:10
      Ogólnie człowieka odbieram pozytywnie ale czy ktoś wie coś więcej???:)
      • Gość: Bernard Kto to ten facet??? IP: *.ed.shawcable.net 31.12.05, 01:07
      • Gość: nicelus Re: Jerzy Korolewicz kandydatem na prezydenta Gor IP: *.dip.t-dialin.net 31.12.05, 03:32
        był wicewojewodą gorzowskim.
    • Gość: Bernard Co mnie PiS obchodzi.. Kim jest ten facet..??? IP: *.ed.shawcable.net 31.12.05, 01:07
      Hey landy,
      Zostaw to polityczne bagienko...
      Na Prezydenta czlowieka sie wybiera a nie kluby do ktorych naleza...
      Nie obchodzi mnie z kim on spi i do ktorego Kosciola chodzi...
      Mnie interesuje co on moze dla miasta zrobic.
      Tylko to sie liczy!!!
      Pozdrawiam
      PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
      • Gość: nicelus Re: Co mnie PiS obchodzi.. Kim jest ten facet..? IP: *.dip.t-dialin.net 31.12.05, 02:49
        Bernard napisał:

        > Kim jest ten facet..?

        > Kim jest ten facet..?

        przeczytaj zamiast zadawać głupie pytania:

        miasta.gazeta.pl/gorzow/1,35211,3090105.html
        "Nawet politycy SLD przyznali, że jest doskonałym fachowcem, zna dobrze
        angielski i potrafi rozmawiać z inwestorami. Na jego niekorzyść przemawiały
        jedynie prawicowe sympatie polityczne."

        ponadto zwracam ci uwagę, że teraz nie dyskutujemy o jędrzejczaku i jego
        politycznym bagienku, więc pisz nie na temat.
        • Gość: Bernard Re: Co mnie PiS obchodzi.. Kim jest ten facet..? IP: *.ed.shawcable.net 31.12.05, 04:22
          Hey nicelus,
          Osobiste poglady pana Korolewicza mnie nie obchodza tak dlugo jak nie bedzie
          ich, wzorem warszawskich PiS-owcow na sile ludziom wciskal...
          Nie zyczylbym sobie ultraprawiciwej wladzy w Gorzowie na wzor warszawskiej...
          Swoje poglady musialby trzymac dla siebie a nie wymuszac je na miescie.
          Zobacz co Kaczynski robi w stolicy....
          Zmieniaja prawo dla wlasnych korzysci (wstrzymane wybory prezydenckie w
          Warszawie - najlepszy przyklad...)
          PiS podkresla koniecznosc partyjnej lojalnosci...
          Czy Korolewicz bylby Prezydentem PiS-u w Gorzowie czy Prezydentem Gorzowa???
          Pozdrawiam
          Pozdrawiam
          • Gość: nicelus Re: Co mnie PiS obchodzi.. Kim jest ten facet..? IP: *.dip.t-dialin.net 31.12.05, 08:37
            > Zobacz co Kaczynski robi w stolicy....

            zrealizował przedwyborcze obietnice, rozpędził układ warszawski. to była robota
            na miare stajni eugiasza. wszyscy byli pewni, że ten układ jest nie do
            ruszenia. jestem pewien, że nie będzie kolejnym prezydentem wszystkich polaków,
            lecz będzie prezydentem tylko tych uczciwych.

            serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3091083.html
            • Gość: Bernard Nie zmienia sie prawa poniewaz niewygodne!!! IP: *.ed.shawcable.net 31.12.05, 08:49
              Hey nicelus,
              Prawo obowiazuje wszyskich. To demokracja.
              Kaczynski juz zachowuje sie jak dyktator. By zapewnic sobie kontrole w
              Warszawie uzyl palamentu a nie obowiazujacego prawa.
              Nie chce oczywiscie porownywac Kaczynskiego do Adolfa lecz ten ruch polityczny
              wlasnie z poczatkow trzeciej Rzeszy pochodzi.
              Tak wlasnie zaczeli. Usuwanie niewygodnych od podejmowania decyzji..Wpajanie
              demagogii "prawa i porzadku"...Szerzenie atmosfery niepewnosci jesli nie
              strachu..
              Pozniej pomalu ograniczanie wolnosci osobistych, politycznych...I wszystko w
              imie Boga i Ojczyzny..
              Pomysl nad tym.
              Pozdrawiam
              • Gość: nicelus Re: Nie zmienia sie prawa poniewaz niewygodne!!! IP: *.dip.t-dialin.net 31.12.05, 09:04
                moi znajomi w stołecznych urzędach się nie boją. to dobrze, że złodzieje się
                boją. nadchodzą nareszcie dla nich gorsze czasy.

                www.radio.zachod.pl/php/news.php?id=14017


                sld zmieniało prawo pod własne potrzeby, prezydent wyznaczył terminy wyborów
                korzystne dla sld - to ci nie przeszkadzało? spójrz obiektywniej.

                a ty wiesz jakie jest prawo demokracji. jeżeli mają większość, to mają prawo
                aby prawo zmienić. takie jest prawo. dobrze że są skuteczni. aby nadal byli
                skuteczniejsi od różnych aferzystów z lewaej i z prawawej strony tak jak w
                warszawie.

                serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3091083.html
                • Gość: Bernard Re: Nie zmienia sie prawa poniewaz niewygodne!!! IP: *.ed.shawcable.net 31.12.05, 09:13
                  Hey nicelus,
                  Patrz na to co sie dzieje i ucz sie...
                  Jak dojdziesz do wniosku ze masz dosc...wejdz na forum i napisz: Bernard,
                  miales racje.
                  A ja ci odpowiem : Ja sie nie myle!!!!
                  Pozdrawiam
                  • Gość: nicelus Re: Nie zmienia sie prawa poniewaz niewygodne!!! IP: *.dip.t-dialin.net 31.12.05, 15:59
                    tak samo pisałeś przed wyborami. pisałeś, że gorzowska opozycja nadaje się
                    tylko do piaskownicy, a oni teraz na czele w rządzie, senacie i sejmie. jak
                    zwykle się pomyliłeś.
              • Gość: nicelus Re: dlaczego nie, jak niewygodne! IP: *.dip.t-dialin.net 02.01.06, 13:16
                jeżeli nie chcesz, to po co porównujesz?. adolf zaczął od budowy dróg i
                akademii sztuki w monachium (takie monachijskie cea). nie w imie boga, lecz
                patriotycznego socjalizmu.

                > Nie chce oczywiscie porownywac Kaczynskiego do Adolfa lecz ten ruch
                polityczny wlasnie z poczatkow trzeciej Rzeszy pochodzi. Tak wlasnie zaczeli. <

                kto? kaczyńscy?

                a niewygodne prawo należy zmieniać, aby było dla rządzących wygodne. aby ich
                nie krępowało i jak najszerzej mogli wprowadzać w życie swoje idee - to co
                obiecali wyborcom (sic!)
    • Gość: Bernard Opozycja panicznie boi sie Jedrzejczaka !!! IP: *.ed.shawcable.net 31.12.05, 07:58
      Nadchodzace wybory rozpetuja juz kampanie opozycji przeciwko Jedrzejczakowi.
      Tym razem rozpoczynaja nieco inaczej, chociaz wlasciwie tak samo...
      Staraja sie przekonac lewice by Jedrzejczaka nie wystawiala jako kandydata..
      Oto cytat z Lubuskiej:
      " Nie wiadomo, kogo wystawi lewica. - Nie sądzę, żeby była tak nieobliczalna i
      zgłosiła Tadeusza Jędrzejczaka.
      Byłby to przejaw głupoty - uznała senator Rafalska, nawiązując do zarzutów
      wobec prezydenta w aferze budowlanej."
      Co za prymitywna arogancja i falszywa troska o lewice!!!
      Opozycja doskopnale wie, ze nie ma szans w walce z Jedrzejczakiem.
      Jedyna ich szansa na zwyciestwo to "zmuszenie" lewicy do wystawienia kogos
      nowego i nieznanego z ktorym byly wojewoda moglby sobie poradzic..
      O politykach generalnie pozytywnej opinii nie mam lecz prostactwo podjazdow
      Rafalskiej jest tak oczywiste, ze nawet nie smieszne...
      Nie sadze by lewica dala sie zlapac na stare chwyty opozycji.
      Ataki personalne nie dzialaly w przeszlosci i nie beda skuteczne w
      nadchodzacych wyborach...
      Jedrzejczak ma za soba wspaniale sukcesy i autorytet wsrod Gorzowian ktoremu
      obecnie nikt nie moze dorownac.
      Pozdrawiam przed-wyborczo
      PS. Czekam na nastepne glupoty opozycji. A beda...to pewne...
      • Gość: nicelus Re: Opozycja panicznie boi sie Jedrzejczaka !!! IP: *.dip.t-dialin.net 31.12.05, 08:51
        rafalska ma racje. wyniki referendum wykazały niski procent poparcia dla
        jędrzejczaka. wystawienie kandydata z tak niskim poparciem i zarzutami
        prokuratorskimi byłoby głupotą. powinien raczej zająć się teraz własną obroną.
        dla aferzystów nadchodzą teraz gorsze czasy. ty też przyznajesz, że nie
        potrafił sobie dobrać odpowiednich ludzi, a to przecież najważniejsza rola
        prezydenta.

        gorzów zmarnował wiele czasu. wszystkie gorzowskie inwestycje są finansowane z
        kredytów i sprzedarzy dochodowych udziałów w spółkach. inne miasta finansują
        swoje inwestycje z pieniędzy unijnych. prawie wszystkie projeky gorzowskie
        zostały odrzucone, gdyż jędrzejczak nie potrafił przedstawić nic sensownego.
        spójrz prawdzie w oczy.

        • Gość: Bernard Re: Opozycja panicznie boi sie Jedrzejczaka !!! IP: *.ed.shawcable.net 31.12.05, 09:02
          Hey nicelus,
          Ty sie tez boisz...to widac..he he he
          Pozdrawiam
          PS. Jesli jestes taki pewien to wlasnie namawiaj lewice by ten "blad"
          popelnila...
          he he he
          ale jaja
          PSS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
          • budrys77 Re: Opozycja panicznie boi sie Jedrzejczaka !!! 31.12.05, 10:07
            Dla mnie pan Korolewicz, jest dobrym kandydatem:
            1. jest doświadczony w administracji publicznej
            2. posiada znajomość procedur pozyskiwania środkow strukturalnych UE
            3. prowadzi firmę, a więc problemy przedsiębiorców nie są mu obce
            4. pracował swego czasu w konwencie PWSZ (za darmo)
            5 współtworzył KSSSE - jednego z głównych "pracodawców" w Lubuskim
            6 i tak na końcu ale dla mnie też się liczy - nie jest kandydatem, SLD:)

            Co do popularności Tadeusza J. - nie wypowiadałbym się ani za ani przeciw, bo
            wyniki referendum nie byy tak do końca jednoznaczne. Jako osoba mieszkająca w
            tym mieście na stałe (w przeciwieństwie do niektórych z forum), nie chcę dłużej
            tłumaczyć się znajomym, dlaczego w Gorzowie rządzi facet, który siedział za
            kratkami. A poza tym, czas pogonić czerwone układy, odpowiedzialne za szereg
            afer budowlanych w mieście.
            Pozdrawiam
            • Gość: Bernard Re: Opozycja panicznie boi sie Jedrzejczaka !!! IP: *.ed.shawcable.net 31.12.05, 10:30
              Hey budrys,
              Jesli chodzi o Korolewicza to jestem w procesie szukania informacji ( nie
              smieci, to twoja specjalnosc -a powaznej informacji) ktore pozwola mi wyrobic
              sobie zdanie.
              Korolewicza osobiscie poznalem pare lat temu (w okresie jego wojewodowania...)
              lecz wiem na jego temat ...prawie nic..
              Przynajmniej za malo by decydowac... Stad moje pytania...

              Tadeusz jest u wladzy pomimo "wojny swiatowej" trwajacej od lat rozpetanej
              przez opozycje...Pomimo prob niszczenia tego czlowieka...
              To sie liczy. Daje dowod kogo Gorzowianie popieraja
              Przegrana opozycji 1 glosem ma taka sama wage jak milionem glosow.
              PRZEGRYWAJA i przegrywaja...
              Zaakceptowac to radze. To fakty nie podlegajace interpretacji!!!
              Zreszta przed ostatnim referendum tak samo opozycja mowila: On wygral wybory
              tlko paroma glosami - Rozniesiemy go... Gorzow go nie chce...
              he he he
              Chcesz przyklad oderwania od rzeczywistosci - to go masz!
              Pozdrawiam
              PS. Podam ci jeszcze jeden powod do obaw...
              Ostatnie wybory w Kraju...
              Pamietasz jak Polska glosowala???
              Bylem tam. Widzialem.
              Caly zachod Polski glosowal na Tuska!!! Kaczynski wygral w centralnej i
              wschodniej Polsce...
              \Sprawdz jesli pamiec cie zawodzi.
              Jedrzejczak wygra.
              PSS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
              • budrys77 Re: Opozycja panicznie boi sie Jedrzejczaka !!! 31.12.05, 10:37
                Benek - w przeciwieństwie do Ciebie nie rozwodzę się na forum, tylko piszę
                konkrety nadęty bufonie.
                Taka sierota po komunie, zawsze będzie czuć tęsknotę do młodości, a że lata
                młodości przypadły na czas rządów czerwonych, to i dlatego jesteś ich piewcą. A
                kysz zjawo na śmietnik historii...
                • Gość: Ragnar Re: Opozycja panicznie boi sie Jedrzejczaka !!! IP: *.gorzow.mm.pl 31.12.05, 10:54
                  Korolewicz byłby dobrą alternatywą dla obecnego układu. Myślę że ma duże szanse
                  pod warunkiem że PiS czegoś nie umoczy w międzyczasie. Arogancja i buta
                  Kaczorów mogą negatywnie oddziaływać na wyborców.
                  • Gość: Bernard Re: Opozycja panicznie boi sie Jedrzejczaka !!! IP: *.ed.shawcable.net 31.12.05, 21:30
                    Hey Ragnar,
                    Madre uwagi...Oparte na realiach..
                    Pozdrawiam
                • Gość: Bernard Re: Opozycja panicznie boi sie Jedrzejczaka !!! IP: *.ed.shawcable.net 31.12.05, 21:29
                  Hey budrys,
                  Na pewno glupie ale moze wlasnie dlatego zabawne...
                  Pozdrawiam
                  PS. Baw sie dobrze w Sylwestra. Powodzenia w Nowym roku
                  Osobiscie zycze ci Jedrzejczaka jako Prezydenta na nastepna kadencje...
                  Dziekowac nie musisz.. Taki juz wspanialomyslny jestem...:)
              • Gość: anja Re: Opozycja panicznie boi sie Jedrzejczaka !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 12:13
                Jedrzejczak powinien odejsc, niezaleznie od "zaslug"... Miasto potrzebuje czegos swiezego, nowej twarzy. "Dobre czyny" Jedrzejczaka mozna kontynuowac bez niego.
        • Gość: Danny Re: Opozycja panicznie boi sie Jedrzejczaka !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.05, 13:00
          >wyniki referendum
          Jakie wyniki? Jeśli nie było frekwencji, to nie można mówić o wynikach.
          To tak jakby OBOP czy inny CBOS zadzwoniło do kilku, a nie do tysiąca osób i na
          podstawie tego ogłosiło jakiś sondaż.
          • Gość: Enola Gay Ostatnie dni lapownika na stolku burmistrza IP: 212.85.1.* 31.12.05, 13:53
            I cale szczescie,ze Korol bedzie startowal.Nareszcie bedzie przytomny prezydent
            i czysty,o czystych rekach.I zajmie sie tym,czym powinien sie zajac -
            rewitalizacja miasta,ktore sie sypie...
            • marek_p Program... 31.12.05, 16:52
              Gość portalu: Enola Gay napisał(a):

              > I zajmie sie tym,czym powinien sie zajac - rewitalizacja miasta,
              > ktore sie sypie...

              Bardzo trudne do realizacji zadanie. Chodzi o sprawy własnościowe itp

              Cieszę się bardzo, że poznaliśmy nazwisko kandydata PiS na Prezydenta.
              Byłbym w pełni już uradowany, gdyby za jakiś czas Gazeta opublikowała
              jego program, piorytety. Bez ogólnikowych bzdetów z konkretami.
              Bzdety będą na ulotkach wyborczych, wtedy część wyborców już nie jest
              zainteresowana, co mają do powiedzenia kandydaci, teraz kiedy do wyborów
              jeszcze dość daleko wyborca marek_p jest BARDZO zainteresowany programem
              wyborczym, tym bardziej, że Prezydent miasta to władza realna, może mówić
              o konkretach.

              Pozdrawiam serdecznie
              • Gość: nicelus Re: Program... IP: *.dip.t-dialin.net 02.01.06, 13:29
                >> ... rewitalizacja miasta, ktore sie sypie... <<

                > Bardzo trudne do realizacji zadanie. Chodzi o sprawy własnościowe itp <

                dla ciebie to trudne, a dla mnie nie. rzecz jest więc względna.
                • e_werty Re: Program... 02.01.06, 16:38
                  "...dla ciebie to trudne, a dla mnie nie..."

                  to w takim razie twoja wina że sie sypie... to twoje zaniedbanie!!!
                  • Gość: nicelus Re: Program... IP: *.dip.t-dialin.net 02.01.06, 18:06
                    dlaczego moja? przecież ja, ani nie jestem prezydentem gorzowa, ani nie jestem
                    przez niego wynajęty do sporządzenia strategii rewitalizacji starej zabudowy w
                    gorzowie.

                    sprawa nie jest trudna. przyjdzie nowy prezydent to sobie z tym poradzi.
                    wynajmnie ludzi, którzy potrafią to zrobić.


                • Gość: Bernard Re: Program... IP: *.ed.shawcable.net 02.01.06, 18:55
                  Hey nicelus,
                  Bezwzgledna jest jedynie twoja ignorancja...
                  Pozdrawiam wciaz noworocznie
                  • Gość: nicelus Re: rewaloryzacja IP: *.dip.t-dialin.net 07.03.06, 06:16
                    tylko ignorantom wydaje się, że rewitalizacja starówki jest trudna. dla
                    fachowców nie ma z tym problemu.

                    odkładanie rewitalizacji przez timura i jego drużynę dla następnej ekipy wiąże
                    się z tym, że rewitalizacja jest bardzo pracochłonna. ponadto przy
                    rewaloryzacji starej zabudowy jest mnóstwo drobnych pozycj kosztorysowych na
                    których nie można zrobić dużego przekrętu.
            • Gość: nicelus Re: Ostatnie dni lapownika na stolku burmistrza IP: *.dip.t-dialin.net 31.12.05, 17:00
              na rewitalizacje miasta są możliwości otrzymania dofinansowania. potrzebny jest
              prezydent który by o to potrafił zadbać.
          • Gość: Bernard Re: Opozycja panicznie boi sie Jedrzejczaka !!! IP: *.ed.shawcable.net 31.12.05, 21:32
            Hey Danny,
            O co prosila SLD wyborcow? By nie szli glosowac.
            Co zrobili wyborcy? Nie poszli!
            Mysl.
            Pozdrawiam i poowodzenia w nowym roku zycze
            PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
        • Gość: J.K Re: Opozycja panicznie boi sie Jedrzejczaka !!! IP: *.gorzow.mm.pl 05.03.06, 12:05
          Nicelus . Jeżeli próbujesz używać rzeczowych argumentów to zważ je uważniej.
          Referendum przegrali właśnie twoi pupile typu Rafalska, Surmacz i jeszcze kilku
          karierowiczów gotowych na wszystko. Referendum nie pokazało wcale , jak
          próbujesz nas przekonać , że Jędrzejczak uzyskał niskie poparcie. Gorzowianie
          swoją absencją w referendum dali dowód na to że nie życzą sobie zmiany
          prezydenta przed upływem kadencji, okazując tym samym poparcie dla
          Jędrzejczaka a nie dla opozycji. Wynik referendum a właściwie frekwencja
          pokazała, że opozycja ma nikłe poparcie - ok.10 procent i żadne sztuczki
          interpretacyjne referendum tego nie zmienią.Z góry było wiadomo, że frekwencja
          nie osiągnie wymaganych 30 % i było to zwyczajne marnotrawienie sił i
          środków.Moim zdaniem ta cała chucpa z referendum jeszcze raz obnażyła naszą
          żałosną gorzowską prawicę . Kiedy oni wreszcie się nauczą, że polityka to
          działanie na sukces a nie działanie dla działania. Pozdrawiam.
    • e_werty Piana... 31.12.05, 15:38
      Bijecie pianę...

      (dobrze choć, że z jajek Benka - i jego trzepaczka...)
      Dajcie sobie spokój z tym dupkiem... z czasem sam sie rozpadnie... ze starości.
      • Gość: aga Re: Werty IP: *.gorzow.mm.pl 31.12.05, 16:06
        Szczęśliwego 2006r wspaniałych tańców wśród pięknych kobiet,szampańskiej zabawy.
        • budrys77 Re: Werty 31.12.05, 16:35
          dzięki, dzięki. I trzeźwego prezydenta dla Gorzowa:) Może być Korolewicz:)
          • Gość: aga Re: Werty IP: *.gorzow.mm.pl 31.12.05, 16:38
            budrys On jest napewno jeszcze trzeżwy jak wszyscy
            • budrys77 Re: Werty 31.12.05, 16:58
              ja jeszcze jestem trzeźwy ale za parę godzin będę nietrzeźwy jak stary
              Autosan;) zbieramy się ekipą "medyków i prawników" z dala od salonów i będziemy
              się bezcześcić jak na studiach. Idziemy w ślady Tadeusz J.:))))))) Kocham
              święta i Sylwka, bo nareszcie można spotkać ludzi, których nie widuję latami!
              Tadeusza J. nie chcę oglądać przez najbliższe 5-6 lat. Może zamieszkać we
              Wronkach;)
              • Gość: Dziki Re: Werty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.05, 17:07
                Facet, nie pokazuj się we Wronkach, bo łomot ...
    • ant777 Gorzów był zawsze poprawny politycznie 02.01.06, 07:25
      Po wygranych wyborach PiS-u w kraju potrzeba nam w Gorzowie pisowskiego
      prezydenta miasta i pisowskich radnych.
      • Gość: Bernard Co to kac z ludzmi robi...he he he IP: *.ed.shawcable.net 02.01.06, 07:36
        Hey mrowka,
        Dopiero wstales a juz sie "wymadrzasz"...he he he he
        Wypij mocna kawe...Przy takim kacu jaki masz i Korolewicz dobrze wyglada...he
        he he he
        Pozdrawiam i milego dnia zycze :) :) :)
        • Gość: scott1 Re: Co to kac z ludzmi robi...he he he IP: *.gorzow.mm.pl 02.01.06, 17:16
          Jestem jednym z kilku tysiecy wyborcow i jeszcze nigdy nie widzialem Pana
          Korolewicza na meczu naszej Staleczki. Chyba , ze siedzi w innym sektorze.
          Ciekawy jestem jak przyszly kandydat widzi te kwestie. To duzy pozytywny
          elektorat.
          • e_werty Sympatyk... 02.01.06, 18:21
            "...jeszcze nigdy nie widzialem Pana Korolewicza na meczu naszej Staleczki."

            ... chyba go polubie...
            • budrys77 Re: Sympatyk... 02.01.06, 19:06
              hmmm, jakoś nie uważam by był to minus, a szczególnie po zeszłorocznych
              popisach "Staleczki"... A tak na poważnie, to najważniejsze są umiejętności
              kandydatów, a nie ich podejście do danego klubu sportowego:) Tadeusz J. musi
              odejśc dla dobra miasta.
              • Gość: scott1 Re: Sympatyk... IP: *.gorzow.mm.pl 02.01.06, 19:43
                Dla dobra miasta Jedrzejczak powinien pozostac. Kto nastepny zafunduje nam
                takie tempo. No i na zuzel przychodzi. To dobry kandydat.
                • Gość: Bernard Re: Sympatyk... IP: *.ed.shawcable.net 02.01.06, 19:56
                  Hey scott,
                  Budrys tylko tak pisze poniewaz nie ma odwagi by sie przyznac, ze na
                  Jedrzejczaka sam glosuje....
                  Widocznie powiazania...
                  Na szczescie tajnosc glosowania zapewnia mu "bezpieczenstwo"..
                  My jednak wiemy i nikomu nie powiemy ...
                  Oops!!!he he he he
                  Pozdrawiam
                  PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
                  • budrys77 Re: Sympatyk... 02.01.06, 20:13
                    Benek - dla twojego pokolenia, wszyscy muszą mieć układy, powiązania i
                    układziki. Mentalność robola rodem z PRL. Masz jeszcze czerwoną książeczkę, bo
                    paszportu raczej na piękne oczęta nie dostałeś, co nie????
                    Tadeusza J. mam w głębokim poważaniu, bo jestem samowystraczalny finansowo i
                    jeszcze na dodatek płacę podatki na pensję tego człowieka i jego dworu. A na
                    kogo głosowałem? Moja sprawa ale twój proletariacki rozumek, nie pojmie, że
                    takich pytań, nie wypada zadawać.
                    W związku z powyższym, w przeciwieństwie do ciebie, mam prawo wypowiadać się na
                    jego temat. Zajmij się lepiej żoną lub psem i Kanadą w której ponoć
                    śniedziejesz, a Gorzów, który znasz z gazet, zostaw w spokoju.
                    • Gość: Bernard Re: Sympatyk... IP: *.ed.shawcable.net 02.01.06, 20:31
                      Hey budrys,
                      Z twoim zacietrzewieniem, brakiem tolerancji, prostackim i jednotorowym
                      mysleniem spozniles sie o dwadziescia lub wiecej lat na ten swiat.
                      Jestes obrazem wzorowego komunisty..
                      Jesli chodzi o podatki to place je w Gorzowie i z usmiechem zgadzam sie by
                      wspieraly demokracje.
                      Czesc idzie na wadze, czesc na opozycje...tak ma byc.
                      To jest pacanie cena demokracji..
                      Nie podobaja mi sie pierwsze kroki Kaczynskiego...lecz Jest on wybranym
                      Prezydentem Rzeczpoospolitej i zgadzam sie by mojw podatki go utrzymywaly...
                      Nie podoba sie placenie podatkow i na co sa przeznaczane - proponuje wybrac
                      jakis totalitarny rezimek...
                      W marzeniach podrozujesz po swiecie wiec nie powinno ci sprawic problemu
                      wyobrazenie sobie takiego raju.
                      Pozdrawiam
                      PS Jedrzejczak to dobry Prezydent
                      Wiem, ze na niego glosujesz (i slusznie oczywiscie)
                      • budrys77 Re: Sympatyk... 02.01.06, 20:37
                        Benek, ty nawet nie wiesz co się dzieje w twoim odbycie, a co dopiero na kogo
                        głosuję! Nie chce mi się marnować czasu na jałowe dyskusje z takim porostakiem
                        jak ty, tak więc zdechnij w koncu.
                        • Gość: Bernard Re: Sympatyk... IP: *.ed.shawcable.net 03.01.06, 00:13
                          Hey budrys,
                          Zastanowie sie nad propozycja pod warunkiem ze wreszcie przyznasz sie ze
                          glosujesz na Jedrzejczaka i napiszesz: Jedrzejczak to dobry Prezydent!!!
                          Pozdrawiam przed-wyborczo
                          :)
                          • budrys77 Re: Sympatyk... 03.01.06, 07:22
                            Zdechnij pokrako
                            • Gość: Bernard Re: Sympatyk... IP: *.ed.shawcable.net 03.01.06, 07:35
                              Hey budrys,
                              Milo jest juz dzis wiedziec, ze Jedrzejczak wygra a i ty bedziesz mial w tym
                              udzial...
                              Tworzysz historie moj ty zakonspirowany kibicu Tadzia he he he
                              Pozdrawiam
                              PS. Widzisz, teraz wszyscy wiedza...i nic sie nie stalo...
                              I po co bylo sie bac???
                              :)
                            • Gość: Bernard Jakas kara musi byc, IP: *.ed.shawcable.net 06.03.06, 04:27
                              Hey budrys,
                              Staralem sie byc wyrozumialy i miales napisasc jedynie raz powszechnie znana
                              prawde: "Jedrzejczak to dobry Prezydent"
                              Pyskujesz jednak. Jakas kara musi byc!
                              Napisz dziesiec razy. "Jedrzejczak to dobry Prezydent..
                              Po kazdym zapisie przykleknij...trzy razy...
                              I przechodzac kolo Magistratu zebys mi czapke z glowy sciagal...
                              Wykonac!
                              :)
                • e_werty Re: Sympatyk... 02.01.06, 20:08
                  "...No i na zuzel przychodzi...."

                  bo jak pyskiem zaryje w zuzel to nikt nie wie - pochlał czy siedział blisko
                  bandy?
                • Gość: Benny Re: Sympatyk... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 10:24
                  Korolewicz też chodzi na żużel widziałem go wielokrotnie, wy tego nie wiecie bo
                  spiker nie mówi że jest obecny bo w tej chwili nie jest żadnym oficjelem jak
                  Jędrzejczak.
                  • Gość: Bernard Re: Sympatyk... IP: *.ed.shawcable.net 05.03.06, 10:31
                    Hey Benny,
                    Naprawde nie jest istotne kto z nich lubi zuzel, do ktorego kosciola chodzi i
                    czy chodzi...
                    Dla zarzadzania miastem te zainteresowanania absolutnie nieistotne..
                    Widzialem idiotow na stadionie Stali i wychodzacych z Kosciola.....
                    Wzanym jest posiadanie kwalifikacji ktore pozwola utrzymac rozwoj miasta w
                    nadchodzacych latach i utrzymac spokoj spoleczny..
                    :)
                    PS. jedrzejczak to dobry Prezydent
                    • Gość: zuzel Re: Sympatyk... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.06, 12:11
                      oj chyba istotne kto lubi żużel w mieście żużlowym
              • e_werty Re: Sympatyk... 02.01.06, 20:06
                P.S.

                Juz samo określenie "Staleczka" - budzi u mnie odruch wymiotny - jak Stal to
                Stal... a nie zadne pierdu pierdu - "Staleczka Sraleczka" - dlatego jest w
                takiej a nie innej kondycji - bo różne dupki ja tak traktują jak jej kibice ja
                nazywaja...
                • Gość: scott1 Re: Sympatyk... IP: *.gorzow.mm.pl 02.01.06, 20:16
                  Rzygnij wreszcie. Widac , ze nie masz pojecia w tej kwestii. Nie twierdze , ze
                  jest to pepek swiata ale gdybys byl choc raz na meczu to poczulbys tozsamosc.
                  Znowu nawiasik lub cudzyslow i nudne chichotanko. Taki Twoj styl.
                  • Gość: Tres simpatique [...] IP: *.la-04.cvx.algx.net 02.01.06, 21:58
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • Gość: scott1 Re: Sympatyk... IP: *.gorzow.mm.pl 02.01.06, 22:05
                      O co Ci chodzi?
                      • e_werty Re: Sympatyk... 02.01.06, 23:22
                        Hle hłe...
                        "...O co Ci chodzi?"

                        w Poznaniu powiadaja - "O paczke młodzi!!!"
                        a co to są "mlodzie"? ciekawe czy ktos na tym zapyziałym forum wie?
                  • e_werty Re: Sympatyk... 02.01.06, 23:19
                    "...gdybys byl choc raz na meczu to poczulbys tozsamosc..."

                    z czym? z ta całą miernota - dla ktorej sukces zawodnika jest jego sukcesem? A
                    potem wraca do upierdliwej zony i osranych bachorow?
                    Nie rozumiem kibicow... rozumiem zawodników - oni wkladaja pracę i wysiłek aby
                    uzyskac wyniki - a cała reszta - to motłoch ktory lize cukierka przez szybke -
                    rozumiem ludzi ktorzy biegaja, skaczą jeżdża rowerm... - robią coś z soba - ale
                    nie rozumiem "kiboli" nawlonych jak autobus i dracych mordy..
                    • Gość: scott1 Re: Sympatyk... IP: *.gorzow.mm.pl 02.01.06, 23:30
                      Werty Ty naprawde potrafisz zaimponowac mieszkancom naszego miasta. Nikt
                      Ciebie na zuzel nie zaprasza. Dodam , ze tam kupuje sie bilety wstepu. To juz
                      moze byc dla Ciebie wielkim problemem. O cenie nie wspomne bo oszczedze przez
                      to sluzbe zdrowia. Napisz jeszcze forumowiczom kto to jest motloch.
                      • e_werty Re: Sympatyk... 02.01.06, 23:33
                        "... kto to jest motloch. "

                        powies w oknie swoje zdjeci..
                        • Gość: scott1 Re: Sympatyk... IP: *.gorzow.mm.pl 02.01.06, 23:50
                          W tym momencie gosciu padasz. Nigdy Cie nie obrazalem. Zawiodles mnie .
                          Uwazalem , ze cos w sobie masz. Okazalo sie , ze jestes pospolity. Teraz musisz
                          duzo wiecej zrobic aby zapracowac na swoja pozycje." Cigle plyne,
                          plyne". /Beata Kozidrak/. Albo Bajm, moze to powie Ci wiecej.
                          • e_werty Sympatyk...??? 05.03.06, 11:47
                            No... masz racje - tutaj przegiąłem... ale to było w poprzednim wcieleniu - po
                            ocieleniu - wszystko sie zmieniu....

                            :)
                          • e_werty Re: Sympatyk... 05.03.06, 11:50
                            A tak w ogóle - to co to za "wontek" odgrzebałes? To chyba nie ja- żebym
                            wdawał się w polemikę na temat żuzla!!!!! Zgroza... musiało mnie nieźle
                            zacmic...
    • Gość: rudy Re: Jerzy Korolewicz kandydatem na prezydenta Gor IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.06, 11:45
      >>czy ktos ma sie o co czepiac do pis?<<

      Landy a skąd...
      Co najwyżej w kolejności:
      -WSI
      -służby specjalne
      -zniewolone media
      -łże-elity
      - i te jak powiedział twój prezio "wiadomo jakie opcje"

      Reszta super!
      • Gość: elktor Re: Jerzy Korolewicz był kiedyś v-ce wojewodą ! IP: *.gorzow.mm.pl 05.03.06, 13:01
        Pomimo wielkości politycznej "Solidarności" okazał sie nie dośc wybitny aby
        zostac wojewodą gorzowkim jednym z 49 a nie jak dzis jednym z 16. Co sie
        takiego stał w jego zycio że dzis to najlepszy kandydat piS-u na prezydenya
        najwi.ekszego miasta w woj.lubuskim. prawda jest brutalna : ŁAWKA KANDYDATÓW
        PiS JEST BARDZO KRÓTKA jezeli nie Korolewicz to kto ?????? Popatrzmy na
        wojewode i wicewojewodów ?????
        • Gość: Bernard Re: Jerzy Korolewicz był kiedyś v-ce wojewodą ! IP: *.ed.shawcable.net 05.03.06, 16:43
          Hey elektor,
          O ile bycie wojewoda lub vice-wojewoda nie powinno przeszkadzac w kandydowaniu,
          o tyle traktowanie tego faktu jako "specjalnych kwalkifikacji" jest duza
          przesada..
          Radze zauwazyc iz aby byc Wojewoda czy wice.. nie potrzeba zadnych zdolnosci
          czy kwalifikacji a jedynie czlonkowstwo rzadzacej partii i w tej partii dobre
          uklady.
          Wojewoda nie jest wybieranym przez najtrudniejszego z mozliwych pracowdawcow -
          podatnikow...
          Wojewoda to koles z Warszawy gwarantujacy ic polityka stolicy nie zagubi sie
          gdzies dzungli zycia... Nie musi posiadac, reprezentowac i wprowadzac w zycie
          zadnych programow bowiem wszystko ma na podane na papierze z Warszawy...
          Nie przeceniajmy wiec tego "wojewodowania" i skupmy sie na prawdziwich
          kwalifikacjach...
          :)
          PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
        • Gość: nicelus Re: Jerzy Korolewicz był kiedyś v-ce wojewodą ! IP: *.dip.t-dialin.net 07.03.06, 06:25
          elktor napisał:

          > Pomimo wielkości politycznej "Solidarności" okazał sie nie dośc wybitny aby
          > zostac wojewodą gorzowkim jednym z 49 a nie jak dzis jednym z 16.

          może wadą było to, że był z gorzowa i zielona góra nie chciała się zgodzić?
          • Gość: Bernard Re: Jerzy Korolewicz był kiedyś v-ce wojewodą ! IP: *.ed.shawcable.net 08.03.06, 02:21
            Hey nicelus,
            Zawsze ktos inny winien...
            U ciebie to przewaznie falubaz..
            Jakis ty zalosny...
    • Gość: Popieram Re: Jerzy Korolewicz kandydatem na prezydenta Gor IP: *.gorzow.mm.pl 06.03.06, 21:50
      Będę na niego głosował
      • Gość: Bernard Re: Jerzy Korolewicz kandydatem na prezydenta Gor IP: *.ed.shawcable.net 07.03.06, 04:06
        Hey popieram,
        Powodzenia.
        :)
        • Gość: hey beniek Re: Jerzy Korolewicz kandydatem na prezydenta Gor IP: *.gorzow.mm.pl 07.03.06, 05:36
          gupi czy koowaty?
          hej
          • Gość: Bernard Re: Jerzy Korolewicz kandydatem na prezydenta Gor IP: *.ed.shawcable.net 08.03.06, 03:28
            Yez cie lubie...
            he he he he he
            PS. Jedrzejxczak to dobry Prezydent
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka