Dodaj do ulubionych

Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędrze...

12.09.06, 17:56
Trudno mieć inny plan skoro stare miłosci nie rdzewieja.....
Szefostwo rady nadzorczej GRH (przechowalni młdych talentów) z dawnego SKL i
UW do czegos zobowiązuje.
Firma dba o swoich.
Najpierw z koniarkiem sie zakładało GRH...póxniej sie jaska wywliło..a teraz
powrót do inkubatora haha
Jak tu nie popierac starego przyjaciela i nie knuć na jego korzyść...
Przeca koryto moga zabrać .......
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Krzycki IP: *.gorzow.mm.pl 12.09.06, 19:30
      Krzycki ma dużo wolnego czasu. Pierdzi w dyrektorski stołek zadłużonego po uszy
      szpitala i myśli...
      • Gość: Bernard Re: Krzycki IP: *.ed.shawcable.net 13.09.06, 06:41
        Hey ja,
        No i natychmias atak na osobe a nie polemika..
        Cala prawica.. Tylko to potrafia???
        :)
        PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
        • Gość: ja Re: Krzycki IP: *.gorzow.mm.pl 13.09.06, 09:08
          Atak nie na osobę, ale na jej postępowanie. Nie mogę mieć szacunku do "polityka",
          który działa ewidentnie na szkodę lokalnej społeczności-czym innym jest bowiem
          pobieranie wynagrodzenia bez świadczenia pracy. Jest to nic innego jak
          przyczynianie sie do wzrostu zadłużenia szpitala.
          A skoro "Jędrzejczak to dobry prezydent"-weź go sobie. Oddamy bez zalu. Ale
          trudno będzie Ci przekonać sąsiadów, aby człowieka z zarzutami prokuratorskimi
          wybrali na swojego prezydenta.
          • Gość: Bernard Re: Krzycki IP: *.ed.shawcable.net 13.09.06, 09:17
            Hey ja,
            To ty w swojej politycznej nienawisci zarzucasz Krzyckiemu iz pobiera
            wynagroidzenie bez =zadnej pracy..
            Daj dowody albo sie zamkinij pisowki opluwaczu...
            Jedrzejczak jest dobrym Prezydentem i nie jest to moja jedynie opinia a
            wiekszosci miezkancow miasta..
            Widzialas na wyborach, widzialas w referendum zobaczysz za pare miesiecy...
            Akceptowanie realiow nie jest twoja mocna strona...
            Wypij kawe, idz na spacer i... bedziesz glosowac na najlepszego kandydata:
            Jedrzejczaka.
            Jesli naprawde dbasz o Gorzow a nie o polityke awanturniokow to zrobisz to co
            dobry Gorzowiak zrobi: Bedziesz glosowac na Tadeusza...
            :)
            PS. Jedrzejczak to dobry Preztdent
            • Gość: ja Re: Krzycki IP: *.gorzow.mm.pl 13.09.06, 11:01
              Stanowisko dyrektora szpitala d/s nieruchomości czy czegoś tam zostało stworzone
              dla Pana Krzyckiego. Wczesniej go nie było. Zadłuzenie szpitala z Panem Krzyckim
              jako dyrektorem czy bez niego narasta w sporym tempie, o czym donosi prasa.
              Ergo, jego praca nie przynosi efektów. Nie mówię, że się w pracy nie męczy. Ale
              człowiek,który stoi przy scianie i usiłuje ją przepchnąć bez powodzenia również
              ma prawo czuć się zmęczony, chociaż w powszechnym rozumieniu oraz z punktu
              widzenia fizyka żadnej pracy nie wykonał.
              W moim pojęciu jest to dostateczny dowód na brak kwalifikacji moralnych pana
              Krzyckiego do zajmowania stanowisk z wyboru społecznego. Człowiek z poczuciem
              odpowiedzialności zrezygnowałby natychmiast z takiej "pracy". Chwalić Boga, nie
              ma już u nas obowiązku pracy.
              Co do Pana Prezydenta-powtarzam, weź go sobie.Wyroki demokracji szanuję, bo nie
              mam innego wyjścia. Tym niemniej , wolno mi mieć pogląd, iż głos codziennego
              konsumenta jaboli nie powinien mieć takiej wagi, jak głos profesora uniwersytetu
              ( nawet zielonogórskiego!). Dlatego zawsze głosowałem na Unię Polityki Realnej.
              Wiem, że napiszesz, iż to marginalna partia. Mogę Ci tylko powiedzieć, że
              poglądy Kopernika były przez niektórych uważane za marginalne nawet przez kilka
              stuleci.
              Pozdrawiam.
              P.S Nie argumentuj więcej , że odwołuję się do argumentów "ad personam"
    • Gość: Tadzinek Re: Krzycki, ten co chce władzy IP: *.gorzow.mm.pl 12.09.06, 19:59
      plan prosty
      ja wygram wybory, a kubuś będzie budował domki, z kasą się podzieli i gra.
      ja mojemu kubie krzywdy nie dam zrobić, już mu fuchę dałem i pare złoty zarobi.
      teraz on musi się przyłożyć do eliminacji opornych (kochanowskiego), a jak się
      to uda zrobić, będziemy rządzić miastem i spółkami miasta, dokupimy trochę terenów,
      pod budownictwo i nasi zaufani koledzy dostaną pracę.

      i jak się podoba przyszłość
      • Gość: marecki Re: Krzycki, ten co chce władzy IP: *.gorzow.mm.pl 12.09.06, 20:11
        Jestem za a nawet przeciw :) :) hehehe

    • Gość: wyborca Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr IP: *.gorzow.mm.pl 12.09.06, 21:16
      Postawa pana Krzyckiego jest szkodliwa dla miasta i jego mieszkańców.
      Jęśli w przyszłości miała by powstać partia lewicowa, która będzie reprezentować
      lewicowy elektorat, to takie osoby nie mają prawa w niej funkcjonować.
      • Gość: kabalista Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.06, 22:10
        Derech - to w 1/4 żydowskie pochodzenie. A to swiadczy o głowie
        do "gescheftów"!!! Tadziu wie jakich wspólników dobierac...

        P.S. Jedrzejczak - także "nie herbowy"!
        A Krzycki - także nieciekawej prowinencji - podobnie jak Kukliński - 1 nazwisko
        w herbie...
        • Gość: Bernard Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr IP: *.ed.shawcable.net 13.09.06, 06:46
          Hey kabalista,
          Patrzcie, antysemita, a ma swoje zdanie...
          :)
          PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
      • Gość: Bernard Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr IP: *.ed.shawcable.net 13.09.06, 06:42
        Wzywaj prokuratore!!!
        He he he
        :)
        PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
    • Gość: Aussie Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędrze.. IP: *.people.net.au 13.09.06, 03:09
      Calkowicie zgadzam sie z trykiem p.Korzyckiego.
      To jest jedyny czlowiek,ktory nadaje sie na to stanowisko.
      Jedrzejczak to jedyny prezydent,ktory cos robi w Gorzowie.
      Minelo 60 lat po wojnie,zaden poprzedni nic nie zrobil.
      Obecny naprawia te braki poprzednikow.
      Znam opinie mieszkancow i wiem ,ze sa dumni z tego co robi ten czlowiek dla
      tego miasta.
      Mamy dobrego to poco wymieniac na gorszego?
    • Gość: Bernard Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr IP: *.ed.shawcable.net 13.09.06, 06:40
      Krzycki ma racje...
      Jesli lewica chce w ogole sie liczyc w Gorzowie po wyborach to MUSI poprzec
      Jedrzejczaka...
      Popelnili ogromny blad polityvczny (wytykalem im to wielokrotnie) dolaczajac
      sie do prawicowych glosow przeciwko Jedrzejczakowi...
      Prawica takich skrupolow nie ma.. Koalicje ze SKAZANYM dwukrotnie , (a nie
      jedynie oskarzonym) nawiazala...
      SLD po prostu udaje niewinna dziewice i stara sie stworzyc wrazeenie iz jest
      tak daleko za praworzadnoscia i czystoscia swoich szeregow iz nawet ludzie z
      spreparowanymi zarzutami nie przejda..
      Powinni przyjac logiczna i zgodna z polskim prawem postawe, iz do czasu wyroku
      sadu..Jedrzejczak , jak kazdy inny jest po prostu niewinny...
      Brak lojalnosci i wewnetrzne rozgrywki sa oczywistymi...
      Glupio dla nich sie sklada, ze to oni teraz Jedrzejczaka potrzebuja...
      Krzycki ma odwage byc madrym politykiem a nie graczem...
      To sie liczy.. Wyborcy na pewno uczciwa, a nie pod naciskiem politycznym,
      postawe docenia..
      Zobaczymy co sie porobi..
      Jest interesujaco jakby nie patrzec...
      Tak czy inaczej Jedrzejczak wybory wygra.
      :)
      PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
    • Gość: Boruta Krzycki od 4 m-cy NIE pracuje w szpitalu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 11:48
      Co za debile na tym forum... Pewnie z prawicy, no bo skąd indziej...
      Nawet nie sprawdzą faktów.
      I kłamią!
      Krzycki już dawno nie pracuje w szpitalu.
      Ale co tam, najważniejsze, żeby do..pieprzyć, nieważne, że wysuwając fałszywe
      oskarżenia.
      • Gość: ja Re: Krzycki od 4 m-cy NIE pracuje w szpitalu. IP: *.gorzow.mm.pl 13.09.06, 13:05
        To oczywiście dobrze, że Pan Krzycki nie pobiera już wynagrodzenia ze szpitala.
        Nadal twierdzę, że bardzo źle, że pobierał. Czy to,że nie pobiera już
        wynagrodzenia ze szpitala wynika z tego , że zrezygnował sam? Jeśli tak , to
        odzyskał część szacunku, który do niego kiedyś żywiłem.Jeśli zaś wynika to z
        przepisów ( koniec okresu ochronnego pOSŁÓW) to pogrążył się jescze bardziej!
        • landy Re: Krzycki od 4 m-cy NIE pracuje w szpitalu. 13.09.06, 19:13
          JDK wszedl w spolke posiadajaca
          hurtownie plytek ceramicznych na zawarciu
          i swietnie
          jedyne pytanie jakie mam do eks posla
          to czy prawda jest ze ta wlasnie hurtownia
          dostarczala glazury podczas niepotrzebnego remontu
          szpitala na warszawskiej
          gdy JDK byl tam dyrektorem?????????????
    • Gość: Enola Gay Gdyby Tadeo mial klase... IP: 195.187.84.* 13.09.06, 19:24
      To po prostu w ogole by nie startowal.Ale choc nawet ma szanse na wygranie
      wyborow,to i tak dostanie minimum rok-dwa do odsiadki.Zreszta nie lubie go,ale
      musze przyznac,ze burmistrzem nie jest najgorszym.Lepszy juz on niz poganiacz
      psow i konwojent"z czystego zlota'/aktualny posel,niestety/.Najlepszy bylby
      Kukielkiewicz,ktory wyemigrowal.A strzalem w dyche bylaby senator Rafalska.Ale
      ta nie zechce lodow w Gorzowku za niezalezny dosc fotel senatorski,czy nawet
      etat podsekretarza stanu...
    • Gość: go Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 20:26
      Mieczysław Kędzierski - na zdjęciu przy artykule widać niezłą dziarę na rece
      którą się opiera ..

      .. pewnie był marynarzem ;)
      • andrzejusa Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr 13.09.06, 20:39
        nie czytalem,bo nie mam czasu ale:

        tak czy owak jedrzejczak!

        na pewno nie bachalski!!!

        pozdrowienia forumo
        • Gość: open Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr IP: *.gorzow.mm.pl 14.09.06, 10:55
          andrzej -jestes szczęściarzem ,że tych wypocin ,nie popartych argumentami, nie
          czytasz.
          Ktoś powyżej wypowiedział sie ,ze poprzednicy Jedrzejczaka przez 60 lat nic nie
          zrobili . Protestuje !!
          Za komuny szef miasta nazwiskiem Bauer robił to na co pozwalała Zielona Góra
          m.in sródmieście .
          No i nasi dzielni poprzednicy Obecnego Prezydenta np. Woźniak zmienił nazwę
          Stary Rynek na plac katedralny i wybrukował sypiacym sie brukiem . To nie są
          sukcesy, szczególnie w tych ostatnich 15 latach PRL BIS??
          • Gość: Robert Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr IP: 217.33.207.* 14.09.06, 14:00
            ale ten zakomuszony gorzufek to bagno , rzygac sie chce , zero dzialania na
            rzecz miasta czy mieszkaców , szambo jak bylo tak jest , nawet gracze sie nie
            zmieniaja. Cala nadzieja w tych wyborcach , ktorzy z tego pierdla / czytaj
            naszego pieknego kraju rzadzonego przez glupkuf :))) / jeszcze nie uciekli :)))
          • Gość: ja Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr IP: *.gorzow.mm.pl 14.09.06, 14:22
            "No i nasi dzielni poprzednicy Obecnego Prezydenta np. Woźniak zmienił nazwę
            Stary Rynek na plac katedralny i wybrukował sypiacym sie brukiem . To nie są
            sukcesy, szczególnie w tych ostatnich 15 latach PRL BIS?? "
            Pewnie, że to nie sukcesy na miarę kładki nad Słowiańską w otoczeniu bujnej
            zieleni rosnącej na ziemi ze Śląska!
            • Gość: open Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr IP: *.gorzow.mm.pl 14.09.06, 22:24
              Kładke budowały komuchy ,a bruk i pozostałe widoczne sukcesy budowały nowe
              siły "z całom siłom" demokratyczne.
              nie kumam co ma ziemia ze slaska do kładki bujnej zieleni(widać okazałą) do
              wypadajacego bruku. Masz na myśli ,że gorzowscy budowlańcy są do du..
              • Gość: emsiziomal Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.06, 22:56
                open..to Ty chyba jesteśteś ostatni tutaj co nie wie za co Miłosciwe Władajacy
                prezydent pójdzie do pierdla : )
                • Gość: Bernard Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr IP: *.ed.shawcable.net 14.09.06, 23:20
                  Hey emsiziomal,
                  Nikt nigdzie nie idzie...
                  Ale jakby nawet poszedl...to powioedz mi drogi pisowski przyjacielu...Kto i za
                  co???
                  :)
                  PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
                  • e_werty Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr 14.09.06, 23:24
                    "Nikt nigdzie nie idzie...
                    Ale jakby nawet poszedl..."

                    He he he !

                    jednak pękasz?
                    Realia sa takie że zlodziei się sadza do krymiału...
                    • Gość: Bernard Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr IP: *.ed.shawcable.net 15.09.06, 05:57
                      Hey werty,
                      Dlaczego nazywasz go zlodziejem???
                      Ukradl ci cos? Czy ktos ci powiedzial..?
                      PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
                    • Gość: Gorzowianin Krzycki to człowiek honoru IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.06, 14:50
                      Sz. P. e_werty
                      Bardzo mnie zaskoczyła postawa Jakuba Derech-Krzyckiego. Mógłby osiągnąć niezły
                      wynik w wyborach na Prezydenta, na pewno lepszy od Pana Sejwy, a może też
                      wszystkich nieznanych nikomu jeszcze kandydatów na Prezydenta z PIS-u i PO.
                      Jednak jego lewicowa lojalność i mądrość polityczna zwyciężyły. Ma chłop
                      charakter i honor. Trzeba mu to przyznać. Nie jeden na jego miejscu w sytuacji,
                      gdy SLD odrzuciło kandydaturę Jędrzejczaka, pokusiłby się o własną kampanię, i
                      dla sławy i kariery oraz z czystej chciwości i pazerności, zrobiłby
                      koledze „kuku”. A on nie. To się ceni Szanowny Panie J.D.K. Kiedyś na pewno to
                      zaprocentuje. Ludzie lubią takie godne postawy i wspanialomyślne uczynki, i na
                      pewno Panu tego nigdy nie zapomną.
                      • emsiziomal Re: Krzycki to człowiek honoru 17.09.06, 14:33
                        Jednak jego lewicowa lojalność i mądrość polityczna zwyciężyły. Ma chłop
                        > charakter i honor................................
                        Boże to dobry pan on jest. Jakbym czytał "Opowieśc i prawdziwym człowieku"
                        Lewicowa jolalność...to inna nazwa kolesiostwa.
                        Madrośc polityczna to przezorność (przeciez ktos go musi do rad nadzorczych
                        rekomendować)
                        Ma chłop charakter..Oj MA hahaha
                        i honor...........hmmmmmmm
                  • emsiziomal Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr 14.09.06, 23:24
                    tfu...
                    ani pisowski
                    ani drogi
                    ani tym bardziej przyjacielu
                    Sąd sądem ale sprawiedliwosc musi być po naszej stronie*

                    *czytaj ludzi uczciwych.
                    • Gość: Bernard Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr IP: *.ed.shawcable.net 15.09.06, 06:00
                      Hey emsiziomal,
                      I tu napisales to co naprawde myslisz....
                      Nie ma wasze gadanie ani za grosz z prawem nic wspolnego...
                      Macie swoja "sprawiedliwosc" i ja chcecie wymierzac...
                      Ludzie patrza pamietaj... Ludzie patrza...
                      Arogancja jeszcze nikogo za daleko nie zaprowadzila...
                      :)
                      PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
                      • e_werty Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr 15.09.06, 16:37
                        "...Arogancja jeszcze nikogo za daleko nie zaprowadzila.."

                        ... najdalej to do Kanady!
                      • Gość: aussie Re: Polityczny plan Krzyckiego: Tak czy owak Jędr IP: *.people.net.au 17.09.06, 07:06
                        Bernard,pisze co widzi i czuje, dobro miasta w ktorym mieszka.
                        Podziwiam Cie,ze masz jeszcze chec odpowiadac tym idiota na te glupie i
                        bezmyslne wpisy.
                        Keep going:Tadziu na prezydenta Gorzowa to jedyna nadzieja,ze miasto bedzie
                        roslo i pieknialo.
                        Jak beda mozliwosci glosowania przez internet oddaje swoj glos na Tadzia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka