Dodaj do ulubionych

Piewrsze wyniki w Gorzowie

12.11.06, 22:13
Tak, można się było tego spodziewać. Wstępne wyniki z 35 komisji nie
pozostawiają wątpliwości. Będzie druga tura:
JĘDRZEJCZAK Tadeusz - 41 procent
BACHALSKI Jacek - 31 procent
MADEJ Ireneusz - 26 prcoent
GAWLI Wojciech (nieważne głosy) - 2 procent
Obserwuj wątek
    • Gość: tur Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 12.11.06, 22:35
      no to chyba pan tadeusz pozegna sie z fotelem w drugiej turze
    • Gość: open Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 12.11.06, 22:46
      pójda Ci co zostali w domu i bachalskie maja pozamietane.
      No chyba ,że ciemny naród ...
      • Gość: gość Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 22:55
        Radio Zacód studio wyborcze , 10% komisji
        T.J. 53,33%
        MAYDAY 26,67%
        BACH 20%
        • Gość: tade Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 12.11.06, 22:57
          taaade taaade taaade
          ...
          o cholera - coś mnie sie pozamieszaiło
          to bez tego idyjote zza wody
        • Gość: gość Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:09
          Radio Zachód 22.50: po wynikach z ok 20% komisji prawdopodobnie w Gorzowie
          Wlkp. nie będzie II tury.
          • Gość: open Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 12.11.06, 23:14
            a w Warszawie powiozą marcinkiewicza ...do Gorzowa. Na nic się zdało odsuwanie
            sie od kaczorów w programie wyborczym.
            • Gość: gość Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:18
              Oczywiście , to ich ten tajny plan , sprawdził się jako komisarz w Warszawie to
              sprawdzi się tym bardziej w Gorzówku.
        • Gość: Bernard Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.ed.shawcable.net 12.11.06, 23:18
          Ja oczekuje zwyciestwa Jedrzejczaka w pierwszej turze!!!
          Gorzopwiacy zrobia to raz i dobrze!!!
          :)
          PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent!!
          • Gość: Ems Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.icpnet.pl 12.11.06, 23:30
            A ja oczekuję, że w Gorzowie znajdą się rozsądni ludzie i podziekują Tadeo za
            współpracę- nie wybierając go...
          • Gość: gość Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:31
            gorzow24.pl/
            51.43 % Tadeusz Jedrzejczak
            28.16 % Ireneusz Madej
            20.4 % Jacek Bachalski

            i kto tu teraz jest debesciak :)
            • Gość: Analizator Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 13.11.06, 01:31
              Gościu dobrze poinformowany,taki wynik to zasługa tych co
              jescze nie wyzwolili sie od sterotypowego myślenia z czasów
              PRL i PZPR.Elektorat TADE'O zapewne też tak rozumuje,jak
              powiedzieli do Gazety pp.Flinikowie:"Zresztą kto we władzy nie
              kradnie.Ważne,żeby robił swoje".Dla tych co przysłużyli się
              do takiego wyniku na rzecz KWW TJ wypada tylko "pogratulować",
              że tak licznie mają za nic takie cechy jak uczciwość i rzetelność
              które powinny cechować każdego z nas a w szczególności osobę
              publiczną dysponująca naszymi pieniędzmi.Proletariusze sa już
              zmęczeni.Nie wiedza co czynią.



              nie jest ważna uczciwość
              czy gospodarność przyszłego prezytenta
              tych co oddali swe głosy na Tadka J.
          • Gość: edward-edy1 Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 13.11.06, 00:38
            Mam nadzieję,że wygrana będzie już w I turze.Jędrzejczak to najlepszy kandydat!!!
          • Gość: Kłodawa Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 06:36
            Jestem zaskoczony, z gratulacjami na razie sie wstrzymuję ale .....
          • Gość: KAZIO z WARSZAWY Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 13.11.06, 08:53
            BRAWO TADEO !!!!YES!YES! YES!
    • e_werty Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie 12.11.06, 23:33
      he he he... a jak sie elektorat MAYDEY'a z elektoratmm BACHA doda - to TADE'O
      wypoda!!!!
      • Gość: gosc Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.06, 23:38
        Naucz sie liczyc :)
        Pozdrowienia
        • Gość: Bernard Jedrzejczak w pierwszej turze !!!! IP: *.ed.shawcable.net 12.11.06, 23:45
          Zadnych dogrywek!!!
          Wykonczyc szmatlawcow i klamcow pierwszym kopniakiem!!!
          :)
          PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
        • e_werty Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie 12.11.06, 23:48
          "... Naucz sie liczyc :)"

          hmmm! fakt - nigdy "wyrachowany" nie byłem...

          nie da sie wiecej... ale moze sie zmobilizuja ci co nie byli?
          • Gość: Bernard Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.ed.shawcable.net 12.11.06, 23:49
            Hey werty,
            Jedrzejczak to dobry Prezydent
            :)
            • Gość: Ems Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.icpnet.pl 12.11.06, 23:56
              Wiesz Barnard- zastanawia mnie, co musiałoby sie zdarzyć, żebys otworzył oczy i
              stwierdził, że to jednak zły prezydent.
              • Gość: Bernard Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.ed.shawcable.net 13.11.06, 00:06
                Hey Ems,
                To proste...
                Musialbym zobaczyc zlego Prezydenta...
                Nie widzialem....
                :)
                PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
                • Gość: Ems Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.icpnet.pl 13.11.06, 00:08
                  Wg mnie albo jesteś zapatrzony w Tadeo, albo masz takie poczucie humoru i
                  jesteś aż tak ironiczny w tym wszystkim, co piszesz.
                  • Gość: Bernard Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.ed.shawcable.net 13.11.06, 00:10
                    Hey Ems,
                    Na randke nie licz,,,
                    Na wakacje z zona przyjezdzam...
                    :)
                    PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
                  • e_werty Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie 13.11.06, 00:16
                    "...jesteś aż tak ironiczny..."

                    ... ironia nie jest cecha głupców - oni nie mają dystansu do siebie...
                    • Gość: Bernard Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.ed.shawcable.net 13.11.06, 00:20
                      Hey werty,
                      jak przyjmujesz przegrana???
                      :)
                      PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
                      • e_werty Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie 13.11.06, 00:24
                        "... jak przyjmujesz przegrana???"

                        ... żeby przegrac - trzeba grac...

                        ja w żadnych rozgrywkach i walkach nie biore udziału - jestem pacyfistą z
                        przekonania - kazda walka powoduje ofiary - obojętne w imię jakich ideałów -
                        dla ofiary i jej bliskich to jest zawsze krzywda!
                        • Gość: e-delegat Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 13.11.06, 07:13
                          Panowie Tadeusz wygral wybory w pierwszej turze zdobywajac 50,6 % glosow.
                          Przed chwila zakonczylo sie spotkanie sztabu z Panem Prezydentem.
                          Jestesmy szczesliwi szczegolnie dlatego, ze jednym z autorow zwyciestwa byl JB.
                          Swoja kampania oszczerstw i klamstw nie zdolal przekonac miszkancow Gorzowa.
                          PolitykJB jest skonczony. Totalna kompromitacja. Dziesiatki tysiecy zlotych
                          wyrzuconych w papier poszly na marne. Gorzow nie dal sie oszukac.
                          Brawo Tadeusz. Rzadz naszym miastem a my jestesmy z Toba.
                          Pozdrowienia dla prawiczkow. Znowu daliscie ciala.
                          Gazeta Lubuska tez dala straszna plame. Na pierwszej stronie wydrukowala
                          artykul o drugiej turze.
                          Pani Bednarska juz jest po zawodach. Juz nikt wynikow nie zmieni.
                          Pozdrawiam wszystkich, ktorzy byli za Tadeuszem.
                          Benek cieszymy sie.
                          • Gość: Realista Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 13.11.06, 09:04
                            Społeczeństwo woli lewicowca ,podejrzanego o korupcję, niż oszołomów z pełną mordą frazesów o:sprawiedliwośći,uczciwości,prawie,teczkach,szafach,układach,rozliczaniu itp. Jak mówi Kaziu: YES,YES,YES !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Marianna Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 08:48
      Jako społeczność Gorzów popełnił samobójstwo. Nie bedzie inwestorów, najlepszą
      posodą pozostanie kasjerka w Tesco. Tysiące sierot po Stilonie i Ursusie będzie
      zbierało puszki po piwie wokół Słowianki. Najbardziej mi ich żal. Dostali
      marchewkę nawet nie na kiju lecz rzuconą na ziemię.
      • Gość: Bernard Demokracja to chlerstwo, co nie???? IP: *.ed.shawcable.net 13.11.06, 08:50
        Jedrzejczak to dobry Prezydent
        :)
      • Gość: aga Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 13.11.06, 09:05
        Marianno jesteś w błędzie,spójrz gdzie Bachalski czekał na wyniki,i sama sobie
        odpowiedż,w Hotelu Mieszko a prezesem jest Ostrouch który teraz jest w PO a był
        już w wielu partiach,oststnio w solidarności i uważasz że byłoby dobrze??????
        • Gość: Marianna Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 09:51
          "...i uważasz że byłoby dobrze??????". Dobrze to już było, teraz może być już
          tylko gorzej. Inwestorzy z Zachodu czekaja tak naprawdę na sygnał z Polski
          regionalnej, samorządowej, bo tam dzielona będzie kasa z Unii. Przy kupnie
          gruntu, upadłego zakładu rozmawiają w wujtem lub prezydentem. Giełda w zasadzie
          nie reaguje na "pomysły" gospodarcze PiSu.
          Normalny odruch ludzki to zachować rezerwę wobec ludzi uwikłanych w afery.
          Dltego uprzedziła nas Nowa Sól, Stargard i inne miasta o których być może nie
          wiemy. Nasuwa sie refleksja "Czemuś biedny?, Boś głupi. Czemuś głupi boś biedny"
      • Gość: aga Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 13.11.06, 09:07
        Dlaczego do tej pory jako senator Bachalski nic nie zrobił dla Gorzowa nie
        próbował stworzyć miejsca pracy,sam się zajmuje wonotariatem czyli????
      • Gość: Realista Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.gorzow.mm.pl 13.11.06, 09:12
        Chyba ksiądz na mszy Tobie takich głupot nagadał.Głupie owce nie posłuchały i głosowały na Tadka i Jacka.
        • Gość: Marianna Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 09:38
          Na mszy ksiądz milczał.
          • Gość: Bernard Re: Piewrsze wyniki w Gorzowie IP: *.ed.shawcable.net 13.11.06, 09:54
            Hey Marianna,
            To co...Mszy nie bylo???
            Cicha msza???
            Co...

            :)
            PS. Jedrzejczak to dobry Prezydent
        • Gość: gorzowianin30 Re: Ale wstyd IP: *.u3d.net 13.11.06, 09:38
          Tragedia dla miasta,jaka powazna firma zainwestuje w miescie gdzie Prezydent
          moze w kadej chwili wrócic do aresztu?
          Ależ otumanione te nasze społeczenstwo.Zielona pojdzie do przodu a unas sie
          letarg zapowiada dalej:((
          • Gość: Leśny Re: Ale wstyd IP: *.crowley.pl 13.11.06, 10:11
            No cóz, jacy w większości wyborcy, taki prezydent. Gorzów skansenem PRL. Więcej
            eksponatów, oprócz tych żywych, do wypożyczenia w Kozłówce - Muzeum
            Socrealizmu. Teraz wiem, że zrobiłem dobrze kilka lat temu, wyjeżdżając do
            Wrocławia.
            • Gość: Bernard Jedrzejczak to dobry Prezydent! IP: *.ed.shawcable.net 13.11.06, 10:17
              :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka