kg077 04.05.07, 22:12 Jeśli szpitalem będą rządzić tacy "mądrzy" ludzie jak mądry jest Pan Cichowlas to lepiej od razu zburzyć szpital, żeby nie przysparzał nam więcej strat i wstydu. Mam nadzieje że jak cicho wlas tak szybko wylesie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
login_tymczasowy Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu 04.05.07, 22:20 Interesujace byloby zbadanie doktorow, ktorzy wystawili owe zwonienia. Nowa dyrektor, jak widze, jela sie zelaznej miotly. Moze przy okazji obalilaby staropolski obyczaj gry w glupa przy pomocy zwolnien lekarskich. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu 04.05.07, 22:27 "...jela sie zelaznej miotly. " ...pewnie wzięła ze Studni Czarownic? Tylko ostroznie - mozna sobie tyłek podrapac jak sie nie umie jej dosiadać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: Kadrowe czystki? To za malo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 22:42 widzieliscie sytuacje w gorzowskim szpitalu? ludzie wychodzac z szpitalnego sracza nie moga umyc rak bo nie ma mydla ani recznika.pielegniarki caly dzien chodza od pacjeta do pacjeta w jednych rekawiczkach. syfilis nie szpital. stad macie zoltaczke typu C, HIV, sepse i inne zarazy. Sytuacja w szpitalu wola o pomste do nieba.Kadrowe czystki to za malo, prokurator powinien tam byc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kozamaradio Re: Kadrowe czystki? To za malo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 22:45 Gość portalu: anonim napisał(a): > widzieliscie sytuacje w gorzowskim szpitalu? ludzie wychodzac z szpitalnego > sracza nie moga umyc rak bo nie ma mydla ani recznika.pielegniarki caly dzien > chodza od pacjeta do pacjeta w jednych rekawiczkach. syfilis nie szpital. stad > macie zoltaczke typu C, HIV, sepse i inne zarazy. Sytuacja w szpitalu wola o > pomste do nieba.Kadrowe czystki to za malo, prokurator powinien tam byc. TY CHYBA TEGO PROKURATORA NIE LUBISZ. Dlaczego ma tam być skoro tam syf? Jeszcze może na sali chorych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kozamaradio Re: Kadrowe czystki? To za malo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 22:46 ość portalu: anonim napisał(a): > widzieliscie sytuacje w gorzowskim szpitalu? ludzie wychodzac z szpitalnego > sracza nie moga umyc rak bo nie ma mydla ani recznika.... W wielu polskich domach ludzie tego nie robia ...bo nie maja NAWYKU..o mydle nie wspominam.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim dwa Re: Kadrowe czystki? To za malo IP: *.gorzow.mm.pl 05.05.07, 07:29 W jednych rękawiczkach?Zapomniałeś spakować okularów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smyk Re: Kadrowe czystki? To za malo IP: *.gorzow.mm.pl 05.05.07, 09:30 Anonim koniecznie musisz udać się do okulisty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deloz Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 08:35 Co jest???Wszyscy nagle na zwolnieniach??? Kpiny w biały dzień! Nie można ich szybko wyleczyć, bo jeszcze będą się domagać od szpitala odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu w związku z wykonywaną pracą?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smyk DO kg077 IP: *.gorzow.mm.pl 05.05.07, 09:32 Kto to jest ten Pan Cichowlas, powiedz nam coś wiecęj, umieramy z ciekawości. Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: DO kg077 05.05.07, 15:19 "Kto to jest ten Pan Cichowlas..." ...potomek cichociemnych? Albo innych partyzantów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mały Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: 82.160.15.* 05.05.07, 15:07 No i bardzo dobrze , że są czystki. Jasińska doprowadziła do katastrofalnej sytuacji ten szpital. A pozostali wicedyrektorzy ( Karwasz, Gnarowski, itd) tylko jej wtórowali. BRAWO nowa Pani Dyrektor !!! Teraz jeszcze czas na Andrzejczaka i jego czarną mafię "chronionych ludzi pracy" Odpowiedz Link Zgłoś
tatko_dyrektor Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu 05.05.07, 20:39 Nic dodać nic ująć.Koryto te same tylko świnie sie zmieniają .Nic z restrukturyzacji szpitala nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.proxy.aol.com 07.05.07, 14:55 Jak to nic nie bedzie,wezma odpowiednich ludzi na tak odpowiedzialne stanowiska i w przyszlosci szpital nie bedzie zadluzony.Zobacz jak pracuje gorzowski teatr im.Juliusza Osterwy.Maja dyrektora i glowna ksiegowa ludzi bardzo odpowiedzialnych,dzieki czemu teatr ciagle dziala,bo ma zyski i sie caly czas rozwija. Odpowiedz Link Zgłoś
login_tymczasowy Hey, Redakcja! 05.05.07, 20:52 Macie kolejny temat do zmarnowania: kto wystawil Ciezko Chorym menedzerom zwolnienia z powodu Naglej i Niespodziewanej Niezdolnosci do Pracy i jakie sa tego konsekwencje dla dynamiki dlugu szpitalnego. Odpowiedz Link Zgłoś
blic Re: Hey, Redakcja! 05.05.07, 21:21 login_tymczasowy napisał: > Macie kolejny temat do zmarnowania: Mieszkamy tu w takiej fałdce czasoprzestrzeni, w której nikt nie dostrzega niczego niestosownego w wielomiesięcznych zwolnieniach za grubsze pieniądze. Zresztą, z formalnego punktu widzenia, zwolnienia, po pierwszym miesiącu, czy jakoś tak, są finansowane przez ZUS. Więc bieda-szpital już chyba do tego nie dokłada. Skoro zaś to z państwowego to już z niczyjego i dziennikarzy nie interesuje. :) W zasadzie Polska nie jest specjalnym ewenementem. Nie wiem czy dziennikarz wyrzucający królowej Elżbiecie, albo firmie Nestle, miliony euro z dofinansowania rolnictwa unijnego, zrobiłby karierę w prasie europejskiej. Takie przymykanie oczu na rzeczywistość, bo ta jest "na trzeźwo nie do przyjęcia". Odpowiedz Link Zgłoś
login_tymczasowy Re: Hey, Redakcja! 05.05.07, 22:18 blic napisał: > Nie wiem czy dziennikarz > wyrzucający królowej Elżbiecie, albo firmie Nestle, miliony euro z > dofinansowania rolnictwa unijnego, Czytalem; z tekstu (w Daily MAil jesli dobrze pamietam) wynikalo, ze krolewicz Karol, jako ksiaze Walii i jego zona duchessa Kornawlii sa wiekszymi beneficjentami. Ale w UK, trapionej rabunkiem Brukseli i wiezionej jej biurokracja, wyciaganie kasy z UE to przejaw chlopskiego sprytu. A w UK defraudujacych benefity akurat scigaja bezlitosnie. Co chwila na ulicach wisza plakaty a w TV i radio slychac o tym, ze taki pracodawca co zatrudnia na czarno pojdzie do kozy a Wielki Brat czuwa i jesli pobierasz zasilki a na boku dostarczasz pizze, to juz jestes namierzony i lezysz jak strucla. W kazdym razie Kiszczak, chory na serce i wypoczywajacy w Egipcie, nie podnioslby sie na nogi. www.dwp.gov.uk/campaigns/benefit-thieves/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: open Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.gorzow.mm.pl 05.05.07, 21:53 To jaki teraz "kolor" bedzie kierował szpitalem ? Czy to słuszny czy tez wraży. Staram sie pisać delikatnie bo społeczeństwo teraz takie wrażaliwe i... potrzebujące kasy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacjent Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.eranet.pl 05.05.07, 22:08 mnie jest wszystko jedno jaki kolor będzie kierował szpitalem, żeby tylko robiono to z głową Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gucio Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.proxy.aol.com 07.05.07, 15:03 Dobra rada,znajdzcie Glownego ksiegowego,ktory sie zna na finansach a nie takiego,ktory ma tylko dyplom ekonomisty.Czlowieka,ktory umie gospodarowac finansami,wie jak robic uczciwie zyski.Wtedy problem zostanie rozwiazany,ale chyba nowa Pani dyrektor doskonale o tym wie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stara mądrala Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 15:59 Główny Ksiegowy nie zarządza finansami. W dzisiejszych czasach szpitale zmuszono do działań wymuszanych przez NFZ (czytaj:urzędników), a nie przez potrzeby pacjentów tych własnie którym pobiera sie przymysowe składki. Najbardziej chory jest system. Dlaczego "JA" nie mogę za opłacane składki otrzymać takiej karty "jak bankomatowa" z która będę mógł pójść do każdego szpitala czy też lekarza i zapłacić za "usługę"? Oczywiście karta powinna powiązana ze "stanem"na koncie itd. Jak kogoś będzie stać ,a tak w rzeczywistości bywa może sobie dopłacić do usługi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: observer Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.proxy.aol.com 08.05.07, 12:19 Do starej madrali. To dlaczego jesli widzieli takie nieprawidlowosci ze strony NFZ,nikt nie alarmowal,tylko patrzeli jak szpital rosnie w dlugach? Wszyscy siedzieli na cieplych posadkach,pobierali pensje i ze spokojem patrzeli jak szpital sie wykancza finansowo,nic ich nie obchodzilo? Tak samo bylo w czasach PRL-u gdzie kadra kierownicza patrzyla aby starczylo tylko dla siebie i pod siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hektor Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.gorzow.mm.pl 08.05.07, 18:35 Na 4 łapy! Super i hiper fachowiec, indywidum i geniusz ekonomi panna J.zwolniano dyscyplinarnie z Gorzowskiej lecznicy - w chwili obecnej "troszczy się" o kondycje szpitala w Drezdenku, na stanowisku głównej księgowej! Pewnie był konkurs i wygrała oferta z dyscyplinarnym zwolnieniem! Bo była jedyna?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stara mądrala Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.07, 21:49 Do "observera" No właśnie dlatego. Za kilka latek sytuacja się odwróci.Bo tak jest w państwowej służbie zdrowia. NFZ (urzędnicy) lepiej wiedzą ode lekarzy i samych chorych co im dolega. Zamiast porządnego zabiegu LEWATYWA. Odpowiedz Link Zgłoś