Dodaj do ulubionych

Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu

04.05.07, 22:12
Jeśli szpitalem będą rządzić tacy "mądrzy" ludzie jak mądry jest Pan
Cichowlas to lepiej od razu zburzyć szpital, żeby nie przysparzał nam więcej
strat i wstydu. Mam nadzieje że jak cicho wlas tak szybko wylesie
Obserwuj wątek
    • login_tymczasowy Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu 04.05.07, 22:20
      Interesujace byloby zbadanie doktorow, ktorzy wystawili owe zwonienia.

      Nowa dyrektor, jak widze, jela sie zelaznej miotly.
      Moze przy okazji obalilaby staropolski obyczaj gry w glupa przy pomocy zwolnien
      lekarskich.
      • e_werty Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu 04.05.07, 22:27
        "...jela sie zelaznej miotly. "

        ...pewnie wzięła ze Studni Czarownic? Tylko ostroznie - mozna sobie tyłek
        podrapac jak sie nie umie jej dosiadać!
        • Gość: anonim Re: Kadrowe czystki? To za malo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 22:42
          widzieliscie sytuacje w gorzowskim szpitalu? ludzie wychodzac z szpitalnego
          sracza nie moga umyc rak bo nie ma mydla ani recznika.pielegniarki caly dzien
          chodza od pacjeta do pacjeta w jednych rekawiczkach. syfilis nie szpital. stad
          macie zoltaczke typu C, HIV, sepse i inne zarazy. Sytuacja w szpitalu wola o
          pomste do nieba.Kadrowe czystki to za malo, prokurator powinien tam byc.
          • Gość: kozamaradio Re: Kadrowe czystki? To za malo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 22:45
            Gość portalu: anonim napisał(a):

            > widzieliscie sytuacje w gorzowskim szpitalu? ludzie wychodzac z szpitalnego
            > sracza nie moga umyc rak bo nie ma mydla ani recznika.pielegniarki caly dzien
            > chodza od pacjeta do pacjeta w jednych rekawiczkach. syfilis nie szpital. stad
            > macie zoltaczke typu C, HIV, sepse i inne zarazy. Sytuacja w szpitalu wola o
            > pomste do nieba.Kadrowe czystki to za malo, prokurator powinien tam byc.

            TY CHYBA TEGO PROKURATORA NIE LUBISZ. Dlaczego ma tam być skoro tam syf?
            Jeszcze może na sali chorych?
          • Gość: kozamaradio Re: Kadrowe czystki? To za malo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.07, 22:46
            ość portalu: anonim napisał(a):

            > widzieliscie sytuacje w gorzowskim szpitalu? ludzie wychodzac z szpitalnego
            > sracza nie moga umyc rak bo nie ma mydla ani recznika....
            W wielu polskich domach ludzie tego nie robia ...bo nie maja NAWYKU..o mydle nie
            wspominam....
          • Gość: anonim dwa Re: Kadrowe czystki? To za malo IP: *.gorzow.mm.pl 05.05.07, 07:29
            W jednych rękawiczkach?Zapomniałeś spakować okularów?
            • Gość: Smyk Re: Kadrowe czystki? To za malo IP: *.gorzow.mm.pl 05.05.07, 09:30

              Anonim koniecznie musisz udać się do okulisty.
    • Gość: deloz Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.07, 08:35
      Co jest???Wszyscy nagle na zwolnieniach??? Kpiny w biały dzień! Nie można ich
      szybko wyleczyć, bo jeszcze będą się domagać od szpitala odszkodowania za
      uszczerbek na zdrowiu w związku z wykonywaną pracą??
    • Gość: Smyk DO kg077 IP: *.gorzow.mm.pl 05.05.07, 09:32

      Kto to jest ten Pan Cichowlas, powiedz nam coś wiecęj, umieramy z ciekawości.
      • e_werty Re: DO kg077 05.05.07, 15:19
        "Kto to jest ten Pan Cichowlas..."

        ...potomek cichociemnych? Albo innych partyzantów!
    • Gość: mały Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: 82.160.15.* 05.05.07, 15:07
      No i bardzo dobrze , że są czystki. Jasińska doprowadziła do katastrofalnej
      sytuacji ten szpital. A pozostali wicedyrektorzy ( Karwasz, Gnarowski, itd)
      tylko jej wtórowali.
      BRAWO nowa Pani Dyrektor !!!
      Teraz jeszcze czas na Andrzejczaka i jego czarną mafię "chronionych ludzi pracy"
    • tatko_dyrektor Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu 05.05.07, 20:39
      Nic dodać nic ująć.Koryto te same tylko świnie sie zmieniają .Nic z
      restrukturyzacji szpitala nie będzie.
      • Gość: observer Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.proxy.aol.com 07.05.07, 14:55
        Jak to nic nie bedzie,wezma odpowiednich ludzi na tak odpowiedzialne stanowiska
        i w przyszlosci szpital nie bedzie zadluzony.Zobacz jak pracuje gorzowski teatr
        im.Juliusza Osterwy.Maja dyrektora i glowna ksiegowa ludzi bardzo
        odpowiedzialnych,dzieki czemu teatr ciagle dziala,bo ma zyski i sie caly czas
        rozwija.
    • login_tymczasowy Hey, Redakcja! 05.05.07, 20:52
      Macie kolejny temat do zmarnowania:
      kto wystawil Ciezko Chorym menedzerom zwolnienia z powodu Naglej i
      Niespodziewanej Niezdolnosci do Pracy i jakie sa tego konsekwencje dla dynamiki
      dlugu szpitalnego.
      • blic Re: Hey, Redakcja! 05.05.07, 21:21
        login_tymczasowy napisał:

        > Macie kolejny temat do zmarnowania:

        Mieszkamy tu w takiej fałdce czasoprzestrzeni, w której nikt nie dostrzega
        niczego niestosownego w wielomiesięcznych zwolnieniach za grubsze pieniądze.
        Zresztą, z formalnego punktu widzenia, zwolnienia, po pierwszym miesiącu, czy
        jakoś tak, są finansowane przez ZUS. Więc bieda-szpital już chyba do tego nie
        dokłada.
        Skoro zaś to z państwowego to już z niczyjego i dziennikarzy nie interesuje. :)
        W zasadzie Polska nie jest specjalnym ewenementem. Nie wiem czy dziennikarz
        wyrzucający królowej Elżbiecie, albo firmie Nestle, miliony euro z
        dofinansowania rolnictwa unijnego, zrobiłby karierę w prasie europejskiej.
        Takie przymykanie oczu na rzeczywistość, bo ta jest "na trzeźwo nie do
        przyjęcia".
        • login_tymczasowy Re: Hey, Redakcja! 05.05.07, 22:18
          blic napisał:

          > Nie wiem czy dziennikarz
          > wyrzucający królowej Elżbiecie, albo firmie Nestle, miliony euro z
          > dofinansowania rolnictwa unijnego,
          Czytalem; z tekstu (w Daily MAil jesli dobrze pamietam) wynikalo, ze krolewicz
          Karol, jako ksiaze Walii i jego zona duchessa Kornawlii sa wiekszymi
          beneficjentami.
          Ale w UK, trapionej rabunkiem Brukseli i wiezionej jej biurokracja, wyciaganie
          kasy z UE to przejaw chlopskiego sprytu.

          A w UK defraudujacych benefity akurat scigaja bezlitosnie.
          Co chwila na ulicach wisza plakaty a w TV i radio slychac o tym, ze taki
          pracodawca co zatrudnia na czarno pojdzie do kozy a Wielki Brat czuwa i jesli
          pobierasz zasilki a na boku dostarczasz pizze, to juz jestes namierzony i
          lezysz jak strucla.
          W kazdym razie Kiszczak, chory na serce i wypoczywajacy w Egipcie, nie
          podnioslby sie na nogi.

          www.dwp.gov.uk/campaigns/benefit-thieves/
    • Gość: open Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.gorzow.mm.pl 05.05.07, 21:53
      To jaki teraz "kolor" bedzie kierował szpitalem ?
      Czy to słuszny czy tez wraży. Staram sie pisać delikatnie bo społeczeństwo
      teraz takie wrażaliwe i... potrzebujące kasy
      • Gość: pacjent Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.eranet.pl 05.05.07, 22:08
        mnie jest wszystko jedno jaki kolor będzie kierował szpitalem, żeby tylko
        robiono to z głową
        • Gość: Gucio Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.proxy.aol.com 07.05.07, 15:03
          Dobra rada,znajdzcie Glownego ksiegowego,ktory sie zna na finansach a nie
          takiego,ktory ma tylko dyplom ekonomisty.Czlowieka,ktory umie gospodarowac
          finansami,wie jak robic uczciwie zyski.Wtedy problem zostanie rozwiazany,ale
          chyba nowa Pani dyrektor doskonale o tym wie.
          • Gość: stara mądrala Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.07, 15:59
            Główny Ksiegowy nie zarządza finansami. W dzisiejszych czasach szpitale
            zmuszono do działań wymuszanych przez NFZ (czytaj:urzędników), a nie przez
            potrzeby pacjentów tych własnie którym pobiera sie przymysowe składki.
            Najbardziej chory jest system. Dlaczego "JA" nie mogę za opłacane składki
            otrzymać takiej karty "jak bankomatowa" z która będę mógł pójść do każdego
            szpitala czy też lekarza i zapłacić za "usługę"? Oczywiście karta powinna
            powiązana ze "stanem"na koncie itd. Jak kogoś będzie stać ,a tak w
            rzeczywistości bywa może sobie dopłacić do usługi.
            • Gość: observer Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.proxy.aol.com 08.05.07, 12:19
              Do starej madrali.
              To dlaczego jesli widzieli takie nieprawidlowosci ze strony NFZ,nikt nie
              alarmowal,tylko patrzeli jak szpital rosnie w dlugach?
              Wszyscy siedzieli na cieplych posadkach,pobierali pensje i ze spokojem patrzeli
              jak szpital sie wykancza finansowo,nic ich nie obchodzilo?
              Tak samo bylo w czasach PRL-u gdzie kadra kierownicza patrzyla aby starczylo
              tylko dla siebie i pod siebie.
              • Gość: hektor Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.gorzow.mm.pl 08.05.07, 18:35
                Na 4 łapy!
                Super i hiper fachowiec, indywidum i geniusz ekonomi panna J.zwolniano
                dyscyplinarnie z Gorzowskiej lecznicy - w chwili obecnej "troszczy się" o
                kondycje szpitala w Drezdenku, na stanowisku głównej księgowej!
                Pewnie był konkurs i wygrała oferta z dyscyplinarnym zwolnieniem!
                Bo była jedyna?!
                • Gość: stara mądrala Re: Kadrowa czystka w gorzowskim szpitalu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.07, 21:49
                  Do "observera"
                  No właśnie dlatego.
                  Za kilka latek sytuacja się odwróci.Bo tak jest w państwowej służbie zdrowia.
                  NFZ (urzędnicy) lepiej wiedzą ode lekarzy i samych chorych co im dolega.
                  Zamiast porządnego zabiegu LEWATYWA.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka