Dodaj do ulubionych

Znęcał się nad niepełnosprawną żoną

11.12.07, 07:25
Co tu komentować. Ręce zwyczajnie opadają.
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga Znęcał się nad niepełnosprawną żoną IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.07, 07:41
      A gdzie oni mieszkają - na jakimś odludziu, że sąsiedzi w ogóle nie zareagowali?
      Szczyt znieczulicy społecznej.
    • ehud_cohen Gnój,sadysta 11.12.07, 20:04
      ja temu zwyrodnialcowi życze tylko jednego:takiego samego
      traktowania przez współwięźniów,wystarczy "łatka" pedofila lub
      gwałciciela i ten gnój będzie miał miły pobyt.Tego życzę i trzymam
      kciuki że tak będzie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka