ant777 11.12.07, 07:25 Co tu komentować. Ręce zwyczajnie opadają. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Aga Znęcał się nad niepełnosprawną żoną IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.07, 07:41 A gdzie oni mieszkają - na jakimś odludziu, że sąsiedzi w ogóle nie zareagowali? Szczyt znieczulicy społecznej. Odpowiedz Link Zgłoś
ehud_cohen Gnój,sadysta 11.12.07, 20:04 ja temu zwyrodnialcowi życze tylko jednego:takiego samego traktowania przez współwięźniów,wystarczy "łatka" pedofila lub gwałciciela i ten gnój będzie miał miły pobyt.Tego życzę i trzymam kciuki że tak będzie Odpowiedz Link Zgłoś