09.06.08, 14:42
Historia magistra vitae.
Ale niektórych to nic i nigdy nie nauczy. Czekam na dzieło, które obnaży
Wałęsę, jako masona i kryptogeja i pijaka. A każdy pijak to złodziej! Powodzenia.

www.newsweek.pl/artykuly/artykul.asp?Artykul=26715
Obserwuj wątek
    • Gość: czekacz Re: Czekam IP: 83.238.175.* 09.06.08, 15:26
      A ja czekam na jakikolwiek raport obnazajacy straszliwe zbrodnie
      rezymu kaczystowskiego.

      Do tej pory przeczytalem o tym, ze Ziobro zepsul lapotopa i pozyczal
      go narzeczonej oraz o tym, ze minister nie rozliczyl sie z siedmiu
      stow.

      Raporty rzadowe na pewno beda bardziej wiarygodne niz wypociny
      gowniarza z Bielska Bialej, ktorego zapewne nikt na swiecie by nie
      zauwazyl, gdyby Wyborcza nie uznala za celowe postawic go
      jako "historyka" obok Gontarczyka i IPNu.
      • czysty_harry Re: Czekam 09.06.08, 15:33
        Co ma piernik do wiatraka?
        Acha rozumiem: Ziobro jest w porzo. Tylko trochę konfabuluje i bełkocze... Nie,
        jednak nie rozumiem. A może ja wątki pomyliłem?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka