Gość: tyczek
IP: *.provector.pl / *.provector.gorzow.pl
23.12.03, 12:24
Niewiem czy tu mozna dawac ogloszenia,ale zaryzykuje.No wiec sprzedam konsole
8-bitowa pegasus,z calym okablowaniem 3 joysticki+gry zlota piatka,ninja
ukende 2,super hokey,i takie tam skladanki 500 in 1.Jakby ktos byl
zainteresowany to piszcie: tyczek-1983@o2.pl albo tel.722-49-16