Mam nieeeemaaaały problem.
Jestem prawie osiem miesięcy po porodzie i ważę tylko 42kg (przy wzroście
165) chciałabym trochę przytyć chociaż nigdy nie miałam więcej niż 50 kg ale
nie to jest moim największym problemem. Kiedyś miałam naprawde ładne piersi
(przed ciążą były- mimo małej wagi ciała - duże i ładne) teraz wyglądają
fatalnie. Jeszcze karmie synka piersią ale planuje powoli odstawiać.
Prosze poradźcie jakiś dobry krem plus odpowiednie ćwiczenia.
A tak przy okazji może ktoś poradzi jak troche przytyć....jem sporo słodyczy
i ale z apetytem to różnie bywa...zdarza się, że nie zjem prawie przez cały
dzień i o 17.00 przypomina mi się, że nic nie jadlam a casami jestem naprawde
głodna i jem całkiem sporo.
Pozdrowienia i z góry dziękuje za rady