Dodaj do ulubionych

Krem na rozstępy

01.10.06, 19:09
Witam wszystkie przyszłe mamy. Jestem mamą półrocznego dzidziusia i
chciałabym wam polecic dobry krem na rozstępy. Wiem, że to jest duzy
problem,bo niezbyt ładnie one później wyglądają. Sama borykałam się z tym
problemem będąc w ciąży. Będac w ciązy zastanawiałam się jakiego kremu
używać, kolezanki polecały mi różne te tanie i te drogie. W końcu udałam się
do apteki i kupiłam krem na rozstępt Gerbera . Kosztował ok 23 zł, ale jest
rewelacyjny. W ciży przytyłam 19 kg i nie mam ani jednego rozstępu. Kosztował
niedrogo a jest rewelacyjny. Polecam
Obserwuj wątek
    • madja6 Re: Krem na rozstępy 01.10.06, 19:28
      moze i dobry ten krem ale trzeba tez pamietac ze wszystko zalezy jaka ma sie
      skore..sklonna do rozstepow czy nie...ja tam smaruje i smaruje a rozstepy i tak
      wychodza...uncertain
      • mamusia79 Re: Krem na rozstępy 01.10.06, 19:56
        masz rację, ja stosowałam i się niestety nie obyło. Wszystko zależy od
        skłonności. Jak je masz to Ci nic nie pomoże. Ostatnio wyczytałam, no niestety
        po fakcie. Jakbym wiedziała wcześniej to bym tak nie kombinowała w czasie ciąży.
    • dorianne.gray Re: Krem na rozstępy 01.10.06, 23:04
      Natomiast ja bym chciała drogim przyszłym mamom polecić rewelacyjny krem na
      rozstępy Fissan, który kosztuje ok. 20 zł i można go kupić w aptece. W ciąży
      przytyłam 19 kilogramów i nie mam ani jednego rozstępu. Kosztował jeszcze
      mniej - polecam wink
        • madja6 Re: Krem na rozstępy 02.10.06, 08:27
          wydaje mi sie ze najwazniejsze to zeby skora byla dobrze nawilzona to byc moze
          mniej ich bedziesmileale zazdroszcze tym szczesciarom ktore nie maja ani jednego
          rozstepusmile
          • panna23 Re: Krem na rozstępy 02.10.06, 09:37
            a czy któraś z was może polecic krem na rozstępy które już wyszły, bo rozumiem
            że kremy o których piszecie stosuje sie po to by nie miec rozstepow a co zrobic
            z tymi co juz sa??
            • chewela Re: Krem na rozstępy 02.10.06, 11:38
              ja stosowalam fissan na brzuchu nie mam wogóle ale na bioderkach owszem ale
              malutko moze dwie kreseczkismile pozniej przezucilam sie na ziaje bo wydawala mi
              sie mniej tłusta na lato teraz znowu powrociłam do fissanu w makro kosztuje 15
              zł!!!!! a w aptece 28zł!!!!! wiec sie opłaca dodam ze jestem obecnie w 38 tc
        • miska77 Re: Krem na rozstępy 02.10.06, 13:16
          > Kupie se normalnie bo jakos za 100zl nie chce mi sie kupowac...
          > To jakies takie nieekonomiczne.

ja kupilam Mustele na allegro na 73 zl i smarowalam brzucho od poczatku ciazy 2
          razy dziennie i tubka starczyla mi do konca ciazy ! Zrobil mi sie tylko 1 nowy
          rozstep sad
          W pierwszej ciazy uzywalam Avonu a potem Gerbera - zeszlo kilka opakowan a
          mialam duzo rozstepow mimo, ze brzuch mialam znacznie mniejszy niz teraz.

Ewa
          • megisa1 ...AVON ;( 02.10.06, 13:38
            lekarz odradził mi stosowanie kosmetyków z Avonu (chodzi o kremy nie o
            kolorowe)....mają w składzie coś-nie pamiętam jak sie to nazywa... co nie jest
            korzystne dla ciężarówek i większość z kosmetyków robiona jest na różnych
            kwasach...

Avon w ciązy jest Be
            • miska77 Re: ...AVON ;( 02.10.06, 17:48
              ja stosowalam ten Avon tylko przez chwile, nie lubie tych kosmetykow, ale
              tesciowa mnie nimi raczy bo sie bawi w sprzedawanie tego badziewia.
          • niki68 Re: Krem na rozstępy 04.10.06, 08:43
            ja kupilam Mustele na allegro na 73 zl i smarowalam brzucho od poczatku ciazy 2
            > razy dziennie i tubka starczyla mi do konca ciazy ! Zrobil mi sie tylko 1 nowy
            > rozstep sad
            to ja jestem w lekkim szoku, powiedz mi jak mogla starczyc Ci 1 tubka na cala
            ciaze? ja samruje sie mustella tez od poczatku ciazy tylko ze 1 tubka starcza mi
            na 1 msc :<. Niestety mam skore bardzo podatna na roztepy, i oczywiscie pojawily
            sie na biodrach, piersiach i gdzie niegdzie na brzuchu, jednak jest ich mniej
            niz mialam do tej pory przy fazie dojrzewania x lat temu sad a na istniejace juz
            roztepy moge powiedziec, ze w moim przypadku nic nie dziala, wyprobowalam
            wszystkiego co jest dostepne na naszym rynku. Jedyne co pozostalo to zabieg
            kosmetyczny ale na to juz mnie nie stac sad
      • megisa1 dziewczyny smarujcie plecy 02.10.06, 12:57
        ja obecnie uzywam fissana chociaż drazni mnie że jest taki tłusty...ale cóż

...a jak w temacie-dziewczyny smarujcie kremami plecy!
        Moja siostra używała fissana przy pierwszej i przy drugiej ciąży i jej brzuch
        wygląda chyba lepiej niż mój hehhehe a ja jestem aktualnie w pierwszej wink

Przy pierwszej ciąży smarowała się dokładnie tylko tak jakoś plecy
        nie za bardzo były jej po drodze smarowania wink
        no i w 8m jak juz wygladała jak orka skórę pociągnęło jej z pleców i jedyne
        rozstępu jakie ma to własnie te na plecach przy kręgosłupie wink
    • tiuia Re: Krem na rozstępy 02.10.06, 14:39
      No, co do kremow to ja rozpoczelam z gornej polki (Mustela), ale szybko mi
      przeszlo (bo przeliczylam finanse) i przerzucilam sie na oliwke. Oliwka jest the
      best i kosztuje ok 12zl za 200ml (a zapewne mozna znalezc tansze). Nie ma sladu
      jakiegokolwiek rozstepu, a to juz 37 tydzien (mam nadzieje, ze do czasu porodu
      niewiele sie zmieni w tej kwestiiwink
    • natalka1978 Gerber? Nie polecam! 02.10.06, 15:12
      Witam,
      uzywałam kremu Gerbera p-ko rozstępom od 5 tygodnia ciaży, właściewie zaraz po
      I-ej wizycie u lekarza,a 2 tygodnie przed porodem wyszły mi rozstępy (
      przytyłam tylko 12,5 kg ),a więc uważam, że wiele zależy po prostu od genów.
      Moje koleżanki polecaja delikatny masaz ciepłą oliwą z oliwek.
    • isa2 Re: Krem na rozstępy 02.10.06, 16:11
      Polecam zdecydowanie Fissan. W pierwszej ciazy nie nabawilam sie ani jednego
      rozstepu. Teraz jestem w 29 tygodniu, narazie nie mam ani jednego rozstepu, no
      ale zobaczymy, jeszcze 11 tyg.przedemna.
      Co do ceny, to u nas w aptece kosztuje okolo 23 pln.

xx2004 napisała:

> Witam wszystkie przyszłe mamy. Jestem mamą półrocznego dzidziusia i
      > chciałabym wam polecic dobry krem na rozstępy. Wiem, że to jest duzy
      > problem,bo niezbyt ładnie one później wyglądają. Sama borykałam się z tym
      > problemem będąc w ciąży. Będac w ciązy zastanawiałam się jakiego kremu
      > używać, kolezanki polecały mi różne te tanie i te drogie. W końcu udałam się
      > do apteki i kupiłam krem na rozstępt Gerbera . Kosztował ok 23 zł, ale jest
      > rewelacyjny. W ciży przytyłam 19 kg i nie mam ani jednego rozstępu. Kosztował
      > niedrogo a jest rewelacyjny. Polecam
      • mamagai Re: Krem na rozstępy 02.10.06, 16:38
        W fissanie przeszkadza mi to,że jest taki tłusty!No ale ostatnio go kupiłam,więc
        używam.W pierwszej ciąży używałam gerbera i ziaji,nie miałam rozstępów.Teraz tak
        szybko powiększyły mi się piersi,że na jednej zrobiło mi się kilkasadNa brzuszku
        jak na razie nic i oby tak pozostało.No ale czy są jakieś sposoby by zlikwidować
        te na piersi?
    • chochols Re: Krem na rozstępy 04.10.06, 08:58
      a najtaniej wychodzi gąbka do peelingu bardzo szorstka - codziennie myć brzuch
      ,żeby porawic ukrwienie. Do nawilżania: dobre mleczko(ja mam Vichy) Do
      smarowania: olej migdałowy, olej kokosowy (5 zł słoik) i jak sie smaruje, to
      trzeba masować, naciągając delikatnie skórę z pleców w kierunku pępka. Jak sie
      to robi 2-3 razy dziennie, to jest git. Rozstępy po okresie dojrzewania mam na
      całym zadku, a w ciązy (39 tc) ani jednego nowego

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka