07.05.03, 14:03
kochane moje dziewczynki
powieccie mi gdzie w Warszawie znajde zakład fryzjerski gdzie jakaś miła
pani (pan) doradzi mi jaka fryzura do mnie pasuje
Zawsze miałam włosy długie i już mi się znudziło
Chciała bym jakoś zmienić moją fryzurę ale nie wiem na jaką
Obserwuj wątek
    • ewunia_uk Re: fryzjer 11.05.03, 17:57
      Ja co prawda juz od dawna nie mieszkam w Warszawie, ale moja siostra, nadal
      Warszawianka, i wszystkie jej kolezanki, sa zachwycone salonem Tomka Pyzy
      (nota bene nadwornego fryzjera Edyty Gorniak).

      Niestety nie znam dokladnie adresu, ale salon jest przy ul. Siennej (niedaleko
      skrzyzowania z Jana Pawla), na tylach Holiday Inn. Tel. 620-37-49.

      Wspaniale strzyze nie tylko sam pan Tomek, ale tez pracujacy tam pan Mikolaj.
      I podobno potrafia swietnie doradzic, co komu pasuje.

      A najwazniejsze jest to, ze pomimo slawy pana Tomka i bogatego dorobku jako
      stylista w mediach, salon jest na luzie i ceny bardzo przystepne (strzyzenie z
      ulozeniem okolo 50 - 60 zl o ile pamietam). Ostatnio bedac w stolicy czekalam
      tam na siostre i moge osobiscie zaswiadczyc, ze to bardzo mily salon,
      doskonale obcinaja wlosy i w ogole rewelacja.
      ---
      Ewunia

      I can see clearly now the brain is gone wink

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=621&w=5597602
      • gruszka_edziecko Re: fryzjer 11.05.03, 19:54
        Też mogę polecić ten salon, a zwłaszcza pana Mikołaja. Kiedyś strzygł zarówno
        mnie jak i mojego męża. Efekt zawsze doskonały. To chyba jedyny fryzjer, który
        potrafił okiełznać moje włosy. Teraz tam nie chodzę, bo mi nie po drodze. Ale w
        wolnej chwili pewnie się wybiorę.
    • niutas Re: fryzjer 15.05.03, 19:00
      a ja właśnie wróciłam od p. Mikołaja. Na prawdę jest świetny, polecam!!!
      ul.Sienna 45
      Zapłaciłam 65 zł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka