Dodaj do ulubionych

BŁOTO DO CIAŁA!!

30.09.03, 22:36
Czy któras a Was uzywała błota z morza martwego do ciała jakie efekty?
Obserwuj wątek
    • izulka3 Re: BŁOTO DO CIAŁA!! 01.10.03, 13:31
      Jak dla mnie rewelacja jeżeli mówimy o GUAM. Uzyskałam naprawdę imponujące
      wyniki po 11 zabiegach (na tyle wystarczył mi kilogram):obwód w
      pasie zmalał 8 cm, a biodra 6 cm. Może tyle zmalałam bo miałam bardzo dużą
      nadwagę około 20 kg. Nie wiem, ale jestem zadowolona
      Pozdrowionka
      Iza
      • asia_k2 Re: BŁOTO DO CIAŁA!! 15.10.03, 12:24
        ja też używałam Guam. nie schudłam za bardzo, ale to chyba dlatego, że nie
        stosowałam go regularnie. ale na pewno świetnie oczyszcza skórę i powoduje że
        jest bardzo gładziutka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka