monikam72 30.09.03, 22:36 Czy któras a Was uzywała błota z morza martwego do ciała jakie efekty? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
izulka3 Re: BŁOTO DO CIAŁA!! 01.10.03, 13:31 Jak dla mnie rewelacja jeżeli mówimy o GUAM. Uzyskałam naprawdę imponujące wyniki po 11 zabiegach (na tyle wystarczył mi kilogram):obwód w pasie zmalał 8 cm, a biodra 6 cm. Może tyle zmalałam bo miałam bardzo dużą nadwagę około 20 kg. Nie wiem, ale jestem zadowolona Pozdrowionka Iza Odpowiedz Link Zgłoś
asia_k2 Re: BŁOTO DO CIAŁA!! 15.10.03, 12:24 ja też używałam Guam. nie schudłam za bardzo, ale to chyba dlatego, że nie stosowałam go regularnie. ale na pewno świetnie oczyszcza skórę i powoduje że jest bardzo gładziutka. Odpowiedz Link Zgłoś