ineta 21.10.03, 15:44 Czy któraś z Was stosowała ten krem? Wg reklamy to byłby akurat na moje problemy, ale tani nie jest i przed zakupem chętnie poczytałabym najpierw o czyichś doświadczeniach. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
editha2 Re: Normaderm Vichy 21.10.03, 16:52 Ja zaczęłam go właśnie stosować.To dopiero kilka dni,a moja cera stala się już bardziej gładka.Miałam wciąż jakieś wypryski na czole i brodzie i teraz widzę,że już znikają.!!Pisało na ulotce,że efekty są widoczne po 4 tygodniach.To może w tych gorszych przypadkach,u mnie już jest nieżle.Udało mi się go kupć w cenie hurtowej więc zapłaciłam ok 52 zł.Polecam ten kremik. Odpowiedz Link Zgłoś
kingaolsz Re: Normaderm Vichy 21.10.03, 17:20 Tez to uzwywam od kilku tygodni. Na poczatku mi sie poprawilo troszke, ale w sumie teraz nie jest lepiej. Nadal mam rozszerzone pory, wypryski, zaskorniki itp. W kazdym razie wiem, ze drugiego nie kupie. Ale co skora to inne opinia Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
maga102 Re: Normaderm Vichy 21.10.03, 21:38 Używałam jedynie próbki, ale po każdym uzyciu miałam ładną gładziutką cerę. Też mam ochote na zakup tego kremiku, ale jest on na bazie alkoholu, nie jestem pewna czy mozna go stosować zimą......... Odpowiedz Link Zgłoś
paola79 Re: Normaderm Vichy 21.10.03, 22:02 Ja stosowalam dosc dlugo i tez na poczatku bylam zachwycona ale potem bylo tak jak przed stosowaniem tego kremu-czyli beznadzieja Malo tego bardzo wysuszyla mi sie skora i w niektorych miejscach zlazila mi skora (niestety mam kiepska cere-zaskorniki i od czasu do czasu krosty a generalnie mam sucha cere). Teraz go odstawilam i jest dobrze-do czasu oczywiscie. Dochodze do wniosku ze zadne specyfiki nawet te najdrozsze nie pomoga,trzeba sie udac do dermatologa, albo do kosmetyczki (tej sie boje bo slyszalam ze jak raz sie pojdzie to juz trzeba regularnie!!!) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
odalie Re: Normaderm Vichy 26.10.03, 19:01 Do wrażliwej z trądzikiem polecam kremy Dermedic - na bazie wody mineralnej, farncuskie, konfekcjonowane w Polsce, cena do przyjęcia - około 35 zł (wyłącznie w aptekach). A tak naprawdę to trzeba zacząć od endokrynologa!!! Leczenie dermatologiczne bez ustalenia, czy w środku wszystko gra mniej więcej tak jak powinno nie da efektów. Wiem po sobie - i swoją drogą wybieram się do endokrynologa od lat i dotrzeć tam nie mogę, ale chyba się wreszcie zmuszę (ceny mnie przerażają, same testy ile... ufff...). Trądzik jest tylko przejawem zaburzeń hormonalnych, czasami poważnych, czasami lekkich ale samymi kremami nawet od dermatologa, a już zwłaszcza kosmetycznymi, sprawy się nie załatwi. Odpowiedz Link Zgłoś
mamabruna Re: Normaderm Vichy 23.10.03, 15:07 Może sprobuj isc do apteki i popros o probke. Ja tak zrobilam i okazalo sie, że mi cos nie pasuje. wg mnie ten krem sie niewchlania i sie "walkoni" podczas smarowania. Ja odradzam. pozdrawiam Lidka Odpowiedz Link Zgłoś
magda2303 Re: Normaderm Vichy 26.10.03, 08:02 Też go używałam i szybko przestałam, bo doczytałam, że jest robiony na alkoholu. Stąd chyba ten efekt poprawy na początku stosowania a dużego pogorszenia, wysuszenia skóry po dłuższym używaniu. Nie polecam. Na te problemy super działa natomiast seria dermiki MAT B COMPLEX. Dla mnie strzałem w dziesiątkę był krem normalizujący na noc. Odpowiedz Link Zgłoś
katitka Re: Normaderm Vichy 27.10.03, 11:23 Kosmetyczka powiedziała mi, że ten krem jest w zasadzie dla młodych dziewczyn, tudzież starszych, ale z poważnymi problemami. Nie powinno się go stosować do w miarę dobrej cery np. mieszanej, gdzie mamy rozszerzone pory, zaskórniki i gdzie raz na jakiś czas wyskoczy pryszcz. Z kremów Vichy poleciła mi serię Thermal S1 (ale to nie na mrozy!) lub Oligo 25. Używałam też próbki Normaderm przed rozmową z kosmetyczką i również podobał mi się efekt (gładka skóra itp.). Ale to podobno tylko na początku (jak pisały dziewczyny wcześniej), potem zbyt mocne , nieodpowiednie składniki mogą szkodzić. Odpowiedz Link Zgłoś
odalie Re: Normaderm Vichy 08.11.03, 11:49 A jak z nakładaniem makijażu? Mam próbki i stosuję od kilku dni, ale zauważyłam że bardzo trudno nakłada mi się podkład (Maybelline Non-stop) - robią się farfocle, plamy, nie mogę go rozsmarować. Wcześniej przy kremie Dermedic nie miałam takich problemów. Macie doświadczenia? Odpowiedz Link Zgłoś
sylvia12 Re: Normaderm Vichy 08.11.03, 13:43 Zawiera alkohol,dlatego na początku wydaje się ze jest lepiej,a później juz tylko wysusza,ale nic poza tym.Kompletnie nie nadaje się pod podkład,próbowałam kilku,zawsze był ten sam efekt zwijania Odpowiedz Link Zgłoś
odalie Re: Normaderm Vichy 08.11.03, 18:12 To chyba nie kupię... Podkład być musi i to ładnie położony, a nie jakieś farfocle Mam bardzo wrażliwą skórę, ale muszę przyznać, że ten żel nawet ją łagodził, choć to tylko czwarty dzień. Inne mądre kremy do cery "z problemami" z założeniam zwężania porów i matowania (jak ja kocham ten eufemizm - a co za problemy ma ta skóra? kredyt do spłacenia czy przypalony obiad? )) ) zwykle szkodziły mi już po jednym dniu, więc tym razem Vichy mnie zadziwiło (kiedyś miałam jakiś ich koloryzujący krem i był do pupy łagodnie mówiąc). Po Dermice miałam cerę ładną, ale zaczęły się pogłębiać zmarchy Teraz mam Dermedic i jestem bardzo zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś