lisek27 28.01.04, 05:56 Chcialabym poznac Wasze opinie o tym łóżeczku!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asia_k2 Re: Contour electra Graco ??? 29.01.04, 11:44 ja też się "przyglądałam" temu łóżeczku, ale nie widziałam go na żywo, bo z tego co mi w sklepie powiedziano to jest nowość i jeszcze jej nie mają. także nie wiem czy ktoś już go zdążył kupić, używać i będzie w stanie wydać opinię. obejrzyj też łóżeczko Arti L1, ma podobną funkcjonalność i z tego co wiem jest tańsze (ja się chyba na to zdecyduję). tutaj obejrzysz to łóżeczko www.arti.pl/re/lo/l1.php pozdrawiam, asia Odpowiedz Link Zgłoś
pinik Re: Contour electra Graco ??? 29.01.04, 12:36 Hej! To lozeczko arti jest super! A jaka cena? Pinik Odpowiedz Link Zgłoś
beat8 Re: Contour electra Graco ??? 31.01.04, 00:03 Co do opini to niestety nie moge nic napisac, sama bylam zainteresowana zakupem łóżeczka Graco Electra ale jak sie okazało to mode 2003 i nie jest już dostepny w sprzedaży tak mi przekazal dyr. handlowy firmy Graco. Napisalam do nich emaila z pytaniem gdzie mozna zakupic takie łóżeczko i jak sie okazało nie sa one juz dostepne na rynku. Ale poinformowano mnie ze bedzie nowy model w sprzedaży 2004 około marca, wiec moze bedzie cos fajnego i niedrogiego ) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
lgosia1 Re: Contour electra Graco ??? 18.02.04, 22:02 wyciągam wątek na wierzch, bo jest blisko marca i może ktoś już widział takie łóżeczko w sklepie, a mam następujące pytania: 1. Czy przy najwyższym zawieszeniu materaca (dla niemowlaka) dzieciaczek ma okazję popatrzeć sobie przez ścianki na świat? - tzn czy jest siateczka czy nieprześwitujący materiał? 2. Czy są jakieś uchwyty, żeby dziecko mogło ćwiczyć ewentualne wstawanie; 3. Jakie są wymiary łóżeczka; 4. jaka jest cena łóżeczka? Odpowiedz Link Zgłoś
rupe Re: Konkrety 18.02.04, 22:54 Interesowalem sie tym lozeczkiem i z tego co pamietam to: ad.1 przy podwieszeniu do najwyzszej pozycji jest material ad.2 uchwytow brak bo tak naprawde to jest lozeczko a nie kojec ad.3 ok. 75*105 ad.4 ponad 600 zl Wiecej informacji znajdziesz na www.tomi.pl Odpowiedz Link Zgłoś
lgosia1 Re: Konkrety 19.02.04, 14:54 a nie pomyliłeś czasem z tym poprzednim modelem, bo mi chodzi o model, który ma dopiero być w sprzedaży w Polsce w okolicach marca i ze zdjęć wydaje się być inny niż to poprzednie łóżeczko? Odpowiedz Link Zgłoś
lgosia1 Re: Konkrety 19.02.04, 14:59 zapomniałam o najważniejszym pytaniu!!! Czy można jakoś odpiąć (zdemontować) jeden bok łóżeczka, by móc przystawić go do łóżka rodziców (choć zdaję sobie sprawę, że pewnie i tak nie utrafi się z poziomem łóżek Odpowiedz Link Zgłoś
pandziksa Re: Contour electra Graco ??? 19.02.04, 15:38 Słyszałam dużo złych opini na temat łóżeczek tego rodzaju.Dotyczą one głownie tego, że dziecko kiedy nabiera siły i zaczyna chodzić nie ma się czego w tym łożeczku złapać. Pozdrowienia. Odpowiedz Link Zgłoś
lgosia1 Re: Contour electra Graco ??? 19.02.04, 17:35 a może ktoś ma pomysł co w takim łóżeczku można by było "zainstalować, przyszyć, zamontować" by spełniało rolę szczebelek? Po prostu z wielu względów uparłam się na łóżeczko turystyczne Odpowiedz Link Zgłoś