Dodaj do ulubionych

łóżko Ikea Kura- fajne????????

08.02.10, 13:30
ktos ma albo miał może to łóżko? nada się ldla dwójki dzieci? córka
ma niespełna 2 latka i zastanawiam się czy kupic to i położyć
materac na podłodze czy może lepiej inne łóżko piętrowe takie z
szufladami pod spodem.
Obserwuj wątek
    • mama_pyzuni Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 08.02.10, 13:45
      Ja miałam, opisywałam je w Twoim poprzednim wątku o łóżkach
      piętrowych.
    • kanna Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 08.02.10, 14:24

      Ja mam taki uład:

      http://img44.imageshack.us/img44/3738/img1244zs.th.jpg

      Synek ma 8 lat, mała 5 (ale jest drobna) . Sprawdza się bardzo
      dobrze.
      W perspektywie to będzie łóżko córeczki, a synek przeniesie się do
      drugiego pokoju.
      Zawsze mozna tez je przerobic na "parterowe" jak się znudzi jako
      wysokie.
    • koza_w_rajtuzach Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 08.02.10, 15:06
      to ja się podpinam pod wątek smile, bo też mnie to łóżko interesuje i też myślałam
      o takim układzie jak Ty, czyli jeden materac na górze, a drugi na podłodze dla
      młodszego dziecka.
    • asiastach Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 08.02.10, 16:57
      My mamy takie rozwiązanie chociaż jeszcze nie wykorzystane bo córka
      skończyła 2 latka i nadal spi ze mną na dużym łóżku ale materac jest
      i spi na nim tata smile Synus mial 3 latka jak kupilismy łózko i od
      razu spał bez problemów mówi że to jest jego kochane lóżeczko.
      Generalnie jestem bardzo zadowolona bo cenowo jest ok i solidne i
      non stop jest to hit jak przychodzą inne dzieci. Łóżko jest dosc
      niskie jak na piętrowe więc łatwo dojsc do dziecka ale jesli chodzi
      o zabawe na dole to na pewno nie na stojąco. Corka czasem jak
      jeszcze spała w dzień kładła sie na dole i zasypiała. Jest nisko i
      na pewno dziecko nie spadnie.
      • iberka Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 08.02.10, 21:29
        syn 8 lat ma to łóżko już lat 5, po roku latały śrubki, po 3 latach
        spadły szczebelki do wchodzenia ( synek teraz waży 24kg, jest
        chudzinką), teraz mocowane są już przez nas, bo inaczej łóżko do
        kosza.
        Nie polecam no ale mając lat 3 chciał więc takie dostał. teraz
        kupimy juz normalne łóżko. Siostra i tak za mała na wspólne pokoje

        iza
        • naticzek Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 08.02.10, 22:57
          Moje maja to łóżko i jest ok. Starsza śpi na górze, młodsza na dole,
          maja je od pół roku.
          Młoda czasem "spada" z niegosmile ale poniewąz jest tak nisko że nawet
          tego nie czuje, to śpi alej na podłodze.

          Fajne miejsce do zabawy.
          Ale niestety córki strasznie wieczorami rozrabiają odkąd mają to
          łózko.
          ____________________________________

          Natalia - 7 lat
          Julia - 4 lata
    • patrag Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 09.02.10, 10:30
      również polecałam to łóżko poprzednio. Moja 2-latka śpi na dole, 3-
      latek na górze, na dole mamy porządny materac, grubszy. Oboje
      uwielbiają się bawić, skakać na nim, wchodzić. Jeśli chodzi o
      kwestie wytrzymałości to znajomym połamały się listwy od gónego
      łóżka, gdy tatuś skakał po nim z synkiem, pojechali do Ikea,
      powiedzieli w pkcie obsługi, przysłali im nowe. Nam pogubiły się
      śruby przy przeprowadzce, zgłosiliśmy (bez paragonu!), przysłali nam
      cały komplet nowych śrub do łóżka, w 3 dni! zupełnie za friko. wg
      mnie łóżko świetne właśnie dla maluchów, gdy brak msca na 2
      oddzielne, do tego ze względu na wysokość bezpieczniejsze na start.
      sama często śpię z małą na dole, albo gości odsyłamy. polecam łóżko
      jak i bardzo chwalę obsługę posprzedażową w Ikea.
      • babeth Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 09.02.10, 12:14
        Jaki materac się nadaje do spania na parterze?
        • patrag Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 09.02.10, 20:04
          jakiś grubszy, pewnie droższy, choć to tylko ze względu na większy
          komfot(wygodę spania), my mamy taki za 360 zł(ups!) na dole, a na
          górze cienki za chyba 80 i czuć tam sprężyny, więc ścielę na wierzch
          miekki koc. generalnie jakbym miała kupować drugi az, to wolałabym
          już miekki piankowy niż tani spężynowy.
    • tzka Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 09.02.10, 22:41
      Corcia (6 lat) spi od lata zeszlego roku w Kurze. smile Nie jest super
      solidne, dlatego ma zabronione skakanie po nim. Do skakania jest
      gruby materac w pokoju brata.
      Na dole planujemy polozyc materac, by kolezanki corci mogly tam
      spac, jak zostaja na noc.
      • babeth Pytenie do czarna.perla 11.04.10, 22:31
        Czy mogłabyś mi podać linki do producentów łóżek piętrowych, o których pytałaś w
        poprzednim wątku o łóżkach piętrowych ?
    • mewamac1 Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 12.04.10, 01:45
      My mamy łózko Kura już 2 lata. Śpi na nim córeczka (5 lat). Jesteśmy
      bardzo zadowoleni. Moim zdaniem jest solidne, deseczki pod materacem
      są grube, śruby solidne. Nic nie powypadało ani nie połamało się, a
      dodam, że mąż często spi na nim z córeczką, kiedy go w nocy zawoła.
      Dla nas super, z tym że ja jestem przewrażliwioną matką i
      dorobiliśmy dodatkowe barierki. Ścianki wydawały mi się za niskie,
      ale to podobno mój wymysł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka