czarna.perla 08.02.10, 13:30 ktos ma albo miał może to łóżko? nada się ldla dwójki dzieci? córka ma niespełna 2 latka i zastanawiam się czy kupic to i położyć materac na podłodze czy może lepiej inne łóżko piętrowe takie z szufladami pod spodem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mama_pyzuni Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 08.02.10, 13:45 Ja miałam, opisywałam je w Twoim poprzednim wątku o łóżkach piętrowych. Odpowiedz Link Zgłoś
kanna Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 08.02.10, 14:24 Ja mam taki uład: Synek ma 8 lat, mała 5 (ale jest drobna) . Sprawdza się bardzo dobrze. W perspektywie to będzie łóżko córeczki, a synek przeniesie się do drugiego pokoju. Zawsze mozna tez je przerobic na "parterowe" jak się znudzi jako wysokie. Odpowiedz Link Zgłoś
koza_w_rajtuzach Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 08.02.10, 15:06 to ja się podpinam pod wątek , bo też mnie to łóżko interesuje i też myślałam o takim układzie jak Ty, czyli jeden materac na górze, a drugi na podłodze dla młodszego dziecka. Odpowiedz Link Zgłoś
asiastach Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 08.02.10, 16:57 My mamy takie rozwiązanie chociaż jeszcze nie wykorzystane bo córka skończyła 2 latka i nadal spi ze mną na dużym łóżku ale materac jest i spi na nim tata Synus mial 3 latka jak kupilismy łózko i od razu spał bez problemów mówi że to jest jego kochane lóżeczko. Generalnie jestem bardzo zadowolona bo cenowo jest ok i solidne i non stop jest to hit jak przychodzą inne dzieci. Łóżko jest dosc niskie jak na piętrowe więc łatwo dojsc do dziecka ale jesli chodzi o zabawe na dole to na pewno nie na stojąco. Corka czasem jak jeszcze spała w dzień kładła sie na dole i zasypiała. Jest nisko i na pewno dziecko nie spadnie. Odpowiedz Link Zgłoś
iberka Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 08.02.10, 21:29 syn 8 lat ma to łóżko już lat 5, po roku latały śrubki, po 3 latach spadły szczebelki do wchodzenia ( synek teraz waży 24kg, jest chudzinką), teraz mocowane są już przez nas, bo inaczej łóżko do kosza. Nie polecam no ale mając lat 3 chciał więc takie dostał. teraz kupimy juz normalne łóżko. Siostra i tak za mała na wspólne pokoje iza Odpowiedz Link Zgłoś
naticzek Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 08.02.10, 22:57 Moje maja to łóżko i jest ok. Starsza śpi na górze, młodsza na dole, maja je od pół roku. Młoda czasem "spada" z niego ale poniewąz jest tak nisko że nawet tego nie czuje, to śpi alej na podłodze. Fajne miejsce do zabawy. Ale niestety córki strasznie wieczorami rozrabiają odkąd mają to łózko. ____________________________________ Natalia - 7 lat Julia - 4 lata Odpowiedz Link Zgłoś
patrag Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 09.02.10, 10:30 również polecałam to łóżko poprzednio. Moja 2-latka śpi na dole, 3- latek na górze, na dole mamy porządny materac, grubszy. Oboje uwielbiają się bawić, skakać na nim, wchodzić. Jeśli chodzi o kwestie wytrzymałości to znajomym połamały się listwy od gónego łóżka, gdy tatuś skakał po nim z synkiem, pojechali do Ikea, powiedzieli w pkcie obsługi, przysłali im nowe. Nam pogubiły się śruby przy przeprowadzce, zgłosiliśmy (bez paragonu!), przysłali nam cały komplet nowych śrub do łóżka, w 3 dni! zupełnie za friko. wg mnie łóżko świetne właśnie dla maluchów, gdy brak msca na 2 oddzielne, do tego ze względu na wysokość bezpieczniejsze na start. sama często śpię z małą na dole, albo gości odsyłamy. polecam łóżko jak i bardzo chwalę obsługę posprzedażową w Ikea. Odpowiedz Link Zgłoś
babeth Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 09.02.10, 12:14 Jaki materac się nadaje do spania na parterze? Odpowiedz Link Zgłoś
patrag Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 09.02.10, 20:04 jakiś grubszy, pewnie droższy, choć to tylko ze względu na większy komfot(wygodę spania), my mamy taki za 360 zł(ups!) na dole, a na górze cienki za chyba 80 i czuć tam sprężyny, więc ścielę na wierzch miekki koc. generalnie jakbym miała kupować drugi az, to wolałabym już miekki piankowy niż tani spężynowy. Odpowiedz Link Zgłoś
tzka Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 09.02.10, 22:41 Corcia (6 lat) spi od lata zeszlego roku w Kurze. Nie jest super solidne, dlatego ma zabronione skakanie po nim. Do skakania jest gruby materac w pokoju brata. Na dole planujemy polozyc materac, by kolezanki corci mogly tam spac, jak zostaja na noc. Odpowiedz Link Zgłoś
babeth Pytenie do czarna.perla 11.04.10, 22:31 Czy mogłabyś mi podać linki do producentów łóżek piętrowych, o których pytałaś w poprzednim wątku o łóżkach piętrowych ? Odpowiedz Link Zgłoś
mewamac1 Re: łóżko Ikea Kura- fajne???????? 12.04.10, 01:45 My mamy łózko Kura już 2 lata. Śpi na nim córeczka (5 lat). Jesteśmy bardzo zadowoleni. Moim zdaniem jest solidne, deseczki pod materacem są grube, śruby solidne. Nic nie powypadało ani nie połamało się, a dodam, że mąż często spi na nim z córeczką, kiedy go w nocy zawoła. Dla nas super, z tym że ja jestem przewrażliwioną matką i dorobiliśmy dodatkowe barierki. Ścianki wydawały mi się za niskie, ale to podobno mój wymysł. Odpowiedz Link Zgłoś