marzena_rudnicka 12.02.04, 16:55 Prosze o rade dziewczyny, co sadzicie o wozku spacerowym Chico Tech 4Wd na duzych kolach. Jesli macie inne doswiadczenia to tez napiszcie, co polecacie, a czego sie wystrzegac. Z gory dzieki. M Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lula11 Re: Wozek Chico Tech 4WD 15.02.04, 18:23 Bardzo dobry, bardzo ładny, idealny dla niemowlęcia, duża budka, wygodne siedzisko, bardzo dobrze amortyzowany, dziecko nie poczuje nierówności, nawet tych największych. Dla mnie wadą tego wózka są przednie koła bez możliwości skęcania ( trudniej sie prowadzi) oraz waga ( 15 kg). Odpowiedz Link Zgłoś