Dodaj do ulubionych

Mothercare

09.01.12, 10:52
Był ktoś? Jest już pogłębienie wyprzedaży?
Obserwuj wątek
    • aloen Re: Mothercare 11.01.12, 11:46
      czy ktoś coś wie? Kiedy można się spodziewać dalszych przecen?
      • tweety_28 Re: Mothercare 11.01.12, 11:52
        Tez się zastanawiam, a nie mam jak się wybrać do sklepu (siedzę z chorą córka w domu)sad Mam nadzieję, że nie przegapię pierwszego dnia bo mam jeszcze kilka ubrań upatrzonych ( sporo już kupiłam ). Dajcie znać jak tylko ktoś się czegoś dowie.
        • monika78kr Re: Mothercare 11.01.12, 12:04
          Wczoraj bylo po staremu.
        • monia19722 Re: Mothercare 11.01.12, 12:04
          wczoraj było 30-50% czyli bez zmian
    • agataa25 Re: Mothercare 11.01.12, 12:23
      wczoraj byłam w promenadzie, bez zamian 30%, 50%liczyłam ze coś będzie więcej..
      • aloen Re: Mothercare 11.01.12, 12:35
        kurcze, to ciekawe kiedy zwiększą wyprzedaż, bo ktoś pisał, że rok temu co 2 tygodnie zwiększali, ale te 2 tygodnie to wczoraj minęła i lipa.
        • tweety_28 Re: Mothercare 11.01.12, 13:45
          Ja też myślałam, że w tym tygodniu zwiększą przecenęsad No nic pozostaje polować.

          U was tez panie ekspedientki takie tajemnicze? W czwartek jak byłam w sklepie nic nie byłam w stanie od nich wydobyćsad
          • lolapalola Re: Mothercare 11.01.12, 18:36
            Cos wczesniej ktos pisal, ze w czwartki robia obnizki moze jutro cos sie ruszy ja poluje na jedna kurtke ciut taniej.
            • agni71 Re: Mothercare 11.01.12, 19:32
              Jutro czwartek, może ruszy dalsza wyprzedaż? ja sie wybieram, więc dam znać, ale dopiero po powrocie z zakupów.
              • tweety_28 Re: Mothercare 11.01.12, 19:39
                Agni71 czekam na wieścismile
                • mirtillo1983 Re: Mothercare 11.01.12, 21:01
                  dziś kiepsko nadal tylko -30% i gdzieniegdzie -50% czekam na wieści jutro
                  • aloen Re: Mothercare 12.01.12, 15:59
                    upsmile
                    była któraś? ruszyło coś? metkują coś?smile
                    • agni71 Re: Byłam 12.01.12, 16:17
                      Napis na szybie o obnizkach do -70% napwa optymizmem. Niestety, przeceny sa takie same jak były. Nic nie jest taniej z dotychczas przecenionych, nie przeceniono tez ubrań, które nie były wczesniej objęte wyprzedażą. Te -70% to może dotyczy tych wyciągniętych z magazynu resztek lata, które dowiesili.
                      Patrzyłam na dziewczęce ubrania, byłam w Arkadii.
                      Byłam wkrótce po otwarciu, więc przed opuszczeniem CH zajrzałam jeszcze raz, ale nic sie nie zmieniło.
                      Jest za to info o przecenie -30% na wszystkie zabawki, a niektóre przecenione są bardziej, np. niektóre figurki schleich (i podobne firmowane przez Mothercare). Ale prawie każda figurka jest ze skazą, jakies plamki, niedomalowania... cos tam jeszcze mozna wybrać w dobrym stanie, więc jesli ktos lubi te figurki to warto zajrzeć. Duże sa po 15 zl, a małe po 10 lub 8 zł.
                      • lolapalola Re: Byłam 12.01.12, 18:31
                        Ponoc od jutra ma byc juz do 70 % info o kolezanki ktora byla dzisiaj na zakupach.
    • kotka.szrotka Re: Mothercare 12.01.12, 20:07
      Czasami mają już przecenę ale ubrania nie są jeszcze przez parę dni ometkowane i watro sprawdzać każdą rzecz przy kasie. Już parę razy mi tak wyszło, że przy kasie jest mniej niż na metce.
    • ann1610 Re: Mothercare 12.01.12, 21:44
      Od jutra jest kolejna faza wyprzedaży, informacja pewna, bo z ich facebook'owego profilu. ; )
      • tweety_28 Re: Mothercare 12.01.12, 21:45
        Kurcze, a ja jutro jestem cały dzień uziemionasad buuuuu.....
        • aloen Re: Mothercare 12.01.12, 22:12
          fakt, właśnie też wyczytałam na FB, że od jutra kolejna wyprzedaż.
    • beata1974 Re: Mothercare 13.01.12, 07:02
      dzięki za info jadę w takim razie córka do przedszkola a mama do sklepu po bieliznę.
    • ju_mi Re: Mothercare 13.01.12, 10:26
      Byłam w Galerii Krakowskiej i moim zdaniem szału nie ma sad Na witrynach naklejki -30% do -50%. W stosunku do wcześniejszej obniżki jest taniej o 5-10zł, a niektóre rzeczy np. 3-paki pajaców nadal kosztują ok. 64zł (pani sprawdzała cenę w kasie, bo jeszcze nie wszystko jest przemetkowane). Rozczarowałam się...
      • basilicum Re: Mothercare 13.01.12, 10:38
        Poznań Plaza tez naklejki na szybach -30 -50, nic nie znalazłam w obniżonej cenie ciekawego.
        • dancing_baby Re: Mothercare 13.01.12, 10:50
          Ja mam upatrzone bodziaki, które jeszcze w ogóle nie były przecenione....
          Ciekawe czy i kiedy w ogóle będą...
          • basilicum Re: Mothercare 13.01.12, 10:56
            Części body na przykład białych wogóle nie przeceniają nigdy, tak mi kiedyś powiedziała pani w sklepie. Ale kolorowe kupowałam jak najbardziej.
      • tweety_28 Re: Mothercare 13.01.12, 12:16
        Ju_mi ja tez właśnie wróciłam z Galerii Krakowskiej ( zabrałam jeszcze nie całkiem zdrową córkę ze sobą, siła wyższasmile ) i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam 3-pack bluzek ( z kokardką pod szyją ) roz. 116 za 34,90 zł., bluzki pojedynczo po 11,90 zł., 14,90zł. i 19,90 zł. ( rozmiar 116 i 122 ). Spodnie bojówki brązowe z haftami są po 49 zł. Miałam na nie straszną ochotę, ale są na polarku więc na wiosnę zdecydowanie za ciepłe, a w zimie córka rzadko chodzi w tego typu ubraniach.
        Jak coś nie miało jeszcze 3 naklejki pytałam w kasie.
        Nie wiem jak na chłopcach i maluchach bo sama kiepsko się czułam więc starałam się kupić to co miałam upatrzone i do domku ( no jeszcze h&m, ale to temat na inny wątek smile ).
        • lamond77 Re: Mothercare 13.01.12, 13:19
          Ja jestem bardzo zadowolona - obkupiłam syna czterolatka.
          Wczoraj spodnie dresowe po 69,90 dziś 49,90, a 2-paki dresówek z 79,90 na 54,90.
          3-pak bluzek na 110 34,90.
          Kupiłam ciuszki, które upatrzone chciałam kupić po cenach wyjściowych wczoraj, ale miła Pani przy kasie dała mi cynka, że mam przyjechać dziś- będzie taniej. Jestem bardzo zadowolonasmile
        • ju_mi Re: Mothercare 13.01.12, 13:45
          No właśnie ja głównie na noworodkowo-niemowlęce rzeczy patrzyłam, bo to mnie teraz najbardziej interesuje wink Starszak (5 lat) obkupiony już w H&M "od stóp do głów" więc dla niego nic specjalnie nie szukam - no chyba, ze samo wpadnie w ręce smile
          • marps Re: Mothercare 13.01.12, 14:14
            A jak z rzeczami dla maluchów? Ruszyła jakaś większa wyprzedaż?
            • ju_mi Re: Mothercare 13.01.12, 14:24
              Wyżej pisałam, że nie. Niektóre rzeczy przecenione o 5-10zł w stosunku do poprzedniej przeceny, a niektóre (np. 3paki pajaców) wogole bez zmian sad
    • mielin Re: Mothercare 13.01.12, 14:42
      Dziękuję za cynk w sprawie dalszej obniżkismile Wróciłam obładowana, spłukana i zadowolonasmile
      Podjechałam dziś rano do Warszawskiej Promenady i obkupiłam się (a raczej Młodą) jak jeszcze chyba nigdysmile

      Są tam góry! dziewczęcej bielizny we wszystkich rozmiarach, a na tym bardzo mi zależało:
      I tak m.in. kupiłam:
      7 pack kolorowych majteczek w kropy za 19,90 z 50zł
      5 pack majteczek w duże kwiaty za 19,90 z 35zł
      3pack białych majteczek THERMAL za 19,90 z 40zł
      2pack białych podkoszulek THERMAL z dł rękawem za 24,90 z 50zł
      2 pack podkoszulek na ramiączka z pingwinem lub kwiatkami 19 zł z 30zł
      3 pack ciepłych skarpetek frotte we wzory norweskie za 11zł z 25zł
      piżamka z reniferem za 19,90zł

      Cienkie jeansy/tregginsy typu rurki (nasz ulubiony modelsmile) z Mothercare kupiłam teraz za 24zł z 60zł.

      Kamizelki bawełniane wiosenne w paski były za 34zł z 60zł. Eleganckie sweterki w kwiatki lub z żabotem są po 44zl.

      Bluzeczki ze świątecznej kolekcji zimowej (granatowo biało czerwonej) przeceniono teraz po raz pierwszy na 29,90 z 40zł, spodnie sztruksy wszystkie, w tym ocieplane, są po ok. 55zł, bluzy 49zł.

      Lato z zeszłego roku tez bardzo przeceniono, np. 2 packi spodenek z bawełnianego jerseyu po 19,90 (rozmiary głownie od 7-8 wzwyż) i dlugie białe spodnie typu roll up z bawełny oraz 2.rodzaj z lnu po 19,90 wszystkie rozmiary. Sukienki długie letnie też są.

      Interesującą pozycją są sukienki na tzw. okazje z kremowego 100% jedwabiu obecnie po 69zł ze 149zł (eleganckie i skromne) idealne np. na uroczystość po komunii! lub na wesele itp.

      W ogóle było bardzo duzo ubranek (na maluchach to juz w ogóle bajkasmile), sklep też chyba jest tak duży jak W Arkadii- jak nie większysmile
      • beata1974 Re: Mothercare 13.01.12, 17:04
        te -50 to na wybrane pojedyńcze modele np bielizna na 116 to znalazłam jeden model przeceniony z 50 na 24,50 jednak większość to nie -50 spodnie dresy z 79 na 54 to niepołowa i tka jest z większością
      • agni71 Re: Mothercare 13.01.12, 17:23
        mielin, te sweterki z żabotem to może takie?:

        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/ag/ab/lkp0/ypPOS32WkSZPwqaFpX.jpg

        były tez czarne ze srebrna nitką, ale dysponuje tylko zdjęciem kremowego (on jest z takim zlotym połyskiem).
        • mielin Re: Mothercare 13.01.12, 17:28
          Tak to te, ale jednak nie jestem w 100% pewna ceny, obok były te kremowe z wyhaftowanymi czerwonymi różami i one przy kasie wyszły za 44zl- ale cenę startowa wszystkie miały tę samą, jak ci zależy zadzwoń i zapytaj, tam jest bardzo miła obsługa.

          Beata, tych majteczek 7packów za 24,90zł w Promenadzie było 4! rodzaje w pełnej rozmiarówce (wielkie kropy, pastelowe paski, torebeczki, kwiatuszki).
          • mielin Re: poprawka 13.01.12, 17:30
            Te 7packi były po 19,90zł - tak mam na paragonie...
          • beata1974 Re: Mothercare 13.01.12, 17:50
            Widać wasz sklep większy nasz w Gdyni jeden jedyny nie dość że uboższy w różnorodność towaru to rozmiar od 2 do 6 rozchodzą się w ciągu 1 dnia w rozm 116 nie było ani jednego kompletu nawet te pakowane po 5 spodni dresowych dla córki nie kupuję bo one są dość wąskie w pupie a moja to ma dość grube udka i sporą pupę ogólnie nie jest grubasem ale ma taką budowę. Jak dobiorę długość nogawki to pupa ledwo wchodzi.
            • mirtillo1983 Re: Mothercare 13.01.12, 20:33
              jeśli chodzi o maluchów to dziś w krakowskiej było sporo ubranek, ale bodziaki i pajace nadal w tych samych cenach sad
              najtansze byly pojedyncze body po 9.9zł
              podwojne body za 24.90zł
              sporo przeceniona była cała seria z kubusiem puchatkiem wiekszosc za 55 zł (np. posciel, ochraniacz, kołderka), pojeminik do kąpieli za 25zł z 89zł, jakieś mniejsze pojemniki za 2zł, termometr za 2zł z tej serii
              po 25zł były spiworeki (rozowe, niebieskie oraz z kubusiem) przecenione z 139zł
              leżaczek bujaczek był za 89 z 209zł i za 169zł z 300zł
              krzesełko do karmienia 129zł z 289zł
              • sabimoto Re: Mothercare 16.01.12, 23:11
                Mąż był dzisiaj w Krakowie i zanabył w Galerii Kazimierz:
                3 paki pajacy w cenach ok 64zł z 89zł
                3 paki body z krótkim rękawem ok 29zł z 45zł
                bardzo grube, bawełniane pajace do spania - największy special z 90 na 44zł ale wziął ostatnie...
                ogółem szału nie było... a rozmiary już bardzo przebrane.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka