aloen 09.01.12, 10:52 Był ktoś? Jest już pogłębienie wyprzedaży? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aloen Re: Mothercare 11.01.12, 11:46 czy ktoś coś wie? Kiedy można się spodziewać dalszych przecen? Odpowiedz Link Zgłoś
tweety_28 Re: Mothercare 11.01.12, 11:52 Tez się zastanawiam, a nie mam jak się wybrać do sklepu (siedzę z chorą córka w domu) Mam nadzieję, że nie przegapię pierwszego dnia bo mam jeszcze kilka ubrań upatrzonych ( sporo już kupiłam ). Dajcie znać jak tylko ktoś się czegoś dowie. Odpowiedz Link Zgłoś
agataa25 Re: Mothercare 11.01.12, 12:23 wczoraj byłam w promenadzie, bez zamian 30%, 50%liczyłam ze coś będzie więcej.. Odpowiedz Link Zgłoś
aloen Re: Mothercare 11.01.12, 12:35 kurcze, to ciekawe kiedy zwiększą wyprzedaż, bo ktoś pisał, że rok temu co 2 tygodnie zwiększali, ale te 2 tygodnie to wczoraj minęła i lipa. Odpowiedz Link Zgłoś
tweety_28 Re: Mothercare 11.01.12, 13:45 Ja też myślałam, że w tym tygodniu zwiększą przecenę No nic pozostaje polować. U was tez panie ekspedientki takie tajemnicze? W czwartek jak byłam w sklepie nic nie byłam w stanie od nich wydobyć Odpowiedz Link Zgłoś
lolapalola Re: Mothercare 11.01.12, 18:36 Cos wczesniej ktos pisal, ze w czwartki robia obnizki moze jutro cos sie ruszy ja poluje na jedna kurtke ciut taniej. Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: Mothercare 11.01.12, 19:32 Jutro czwartek, może ruszy dalsza wyprzedaż? ja sie wybieram, więc dam znać, ale dopiero po powrocie z zakupów. Odpowiedz Link Zgłoś
mirtillo1983 Re: Mothercare 11.01.12, 21:01 dziś kiepsko nadal tylko -30% i gdzieniegdzie -50% czekam na wieści jutro Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: Byłam 12.01.12, 16:17 Napis na szybie o obnizkach do -70% napwa optymizmem. Niestety, przeceny sa takie same jak były. Nic nie jest taniej z dotychczas przecenionych, nie przeceniono tez ubrań, które nie były wczesniej objęte wyprzedażą. Te -70% to może dotyczy tych wyciągniętych z magazynu resztek lata, które dowiesili. Patrzyłam na dziewczęce ubrania, byłam w Arkadii. Byłam wkrótce po otwarciu, więc przed opuszczeniem CH zajrzałam jeszcze raz, ale nic sie nie zmieniło. Jest za to info o przecenie -30% na wszystkie zabawki, a niektóre przecenione są bardziej, np. niektóre figurki schleich (i podobne firmowane przez Mothercare). Ale prawie każda figurka jest ze skazą, jakies plamki, niedomalowania... cos tam jeszcze mozna wybrać w dobrym stanie, więc jesli ktos lubi te figurki to warto zajrzeć. Duże sa po 15 zl, a małe po 10 lub 8 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
lolapalola Re: Byłam 12.01.12, 18:31 Ponoc od jutra ma byc juz do 70 % info o kolezanki ktora byla dzisiaj na zakupach. Odpowiedz Link Zgłoś
kotka.szrotka Re: Mothercare 12.01.12, 20:07 Czasami mają już przecenę ale ubrania nie są jeszcze przez parę dni ometkowane i watro sprawdzać każdą rzecz przy kasie. Już parę razy mi tak wyszło, że przy kasie jest mniej niż na metce. Odpowiedz Link Zgłoś
ann1610 Re: Mothercare 12.01.12, 21:44 Od jutra jest kolejna faza wyprzedaży, informacja pewna, bo z ich facebook'owego profilu. ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
tweety_28 Re: Mothercare 12.01.12, 21:45 Kurcze, a ja jutro jestem cały dzień uziemiona buuuuu..... Odpowiedz Link Zgłoś
aloen Re: Mothercare 12.01.12, 22:12 fakt, właśnie też wyczytałam na FB, że od jutra kolejna wyprzedaż. Odpowiedz Link Zgłoś
beata1974 Re: Mothercare 13.01.12, 07:02 dzięki za info jadę w takim razie córka do przedszkola a mama do sklepu po bieliznę. Odpowiedz Link Zgłoś
ju_mi Re: Mothercare 13.01.12, 10:26 Byłam w Galerii Krakowskiej i moim zdaniem szału nie ma Na witrynach naklejki -30% do -50%. W stosunku do wcześniejszej obniżki jest taniej o 5-10zł, a niektóre rzeczy np. 3-paki pajaców nadal kosztują ok. 64zł (pani sprawdzała cenę w kasie, bo jeszcze nie wszystko jest przemetkowane). Rozczarowałam się... Odpowiedz Link Zgłoś
basilicum Re: Mothercare 13.01.12, 10:38 Poznań Plaza tez naklejki na szybach -30 -50, nic nie znalazłam w obniżonej cenie ciekawego. Odpowiedz Link Zgłoś
dancing_baby Re: Mothercare 13.01.12, 10:50 Ja mam upatrzone bodziaki, które jeszcze w ogóle nie były przecenione.... Ciekawe czy i kiedy w ogóle będą... Odpowiedz Link Zgłoś
basilicum Re: Mothercare 13.01.12, 10:56 Części body na przykład białych wogóle nie przeceniają nigdy, tak mi kiedyś powiedziała pani w sklepie. Ale kolorowe kupowałam jak najbardziej. Odpowiedz Link Zgłoś
tweety_28 Re: Mothercare 13.01.12, 12:16 Ju_mi ja tez właśnie wróciłam z Galerii Krakowskiej ( zabrałam jeszcze nie całkiem zdrową córkę ze sobą, siła wyższa ) i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam 3-pack bluzek ( z kokardką pod szyją ) roz. 116 za 34,90 zł., bluzki pojedynczo po 11,90 zł., 14,90zł. i 19,90 zł. ( rozmiar 116 i 122 ). Spodnie bojówki brązowe z haftami są po 49 zł. Miałam na nie straszną ochotę, ale są na polarku więc na wiosnę zdecydowanie za ciepłe, a w zimie córka rzadko chodzi w tego typu ubraniach. Jak coś nie miało jeszcze 3 naklejki pytałam w kasie. Nie wiem jak na chłopcach i maluchach bo sama kiepsko się czułam więc starałam się kupić to co miałam upatrzone i do domku ( no jeszcze h&m, ale to temat na inny wątek ). Odpowiedz Link Zgłoś
lamond77 Re: Mothercare 13.01.12, 13:19 Ja jestem bardzo zadowolona - obkupiłam syna czterolatka. Wczoraj spodnie dresowe po 69,90 dziś 49,90, a 2-paki dresówek z 79,90 na 54,90. 3-pak bluzek na 110 34,90. Kupiłam ciuszki, które upatrzone chciałam kupić po cenach wyjściowych wczoraj, ale miła Pani przy kasie dała mi cynka, że mam przyjechać dziś- będzie taniej. Jestem bardzo zadowolona Odpowiedz Link Zgłoś
ju_mi Re: Mothercare 13.01.12, 13:45 No właśnie ja głównie na noworodkowo-niemowlęce rzeczy patrzyłam, bo to mnie teraz najbardziej interesuje Starszak (5 lat) obkupiony już w H&M "od stóp do głów" więc dla niego nic specjalnie nie szukam - no chyba, ze samo wpadnie w ręce Odpowiedz Link Zgłoś
marps Re: Mothercare 13.01.12, 14:14 A jak z rzeczami dla maluchów? Ruszyła jakaś większa wyprzedaż? Odpowiedz Link Zgłoś
ju_mi Re: Mothercare 13.01.12, 14:24 Wyżej pisałam, że nie. Niektóre rzeczy przecenione o 5-10zł w stosunku do poprzedniej przeceny, a niektóre (np. 3paki pajaców) wogole bez zmian Odpowiedz Link Zgłoś
mielin Re: Mothercare 13.01.12, 14:42 Dziękuję za cynk w sprawie dalszej obniżki Wróciłam obładowana, spłukana i zadowolona Podjechałam dziś rano do Warszawskiej Promenady i obkupiłam się (a raczej Młodą) jak jeszcze chyba nigdy Są tam góry! dziewczęcej bielizny we wszystkich rozmiarach, a na tym bardzo mi zależało: I tak m.in. kupiłam: 7 pack kolorowych majteczek w kropy za 19,90 z 50zł 5 pack majteczek w duże kwiaty za 19,90 z 35zł 3pack białych majteczek THERMAL za 19,90 z 40zł 2pack białych podkoszulek THERMAL z dł rękawem za 24,90 z 50zł 2 pack podkoszulek na ramiączka z pingwinem lub kwiatkami 19 zł z 30zł 3 pack ciepłych skarpetek frotte we wzory norweskie za 11zł z 25zł piżamka z reniferem za 19,90zł Cienkie jeansy/tregginsy typu rurki (nasz ulubiony model) z Mothercare kupiłam teraz za 24zł z 60zł. Kamizelki bawełniane wiosenne w paski były za 34zł z 60zł. Eleganckie sweterki w kwiatki lub z żabotem są po 44zl. Bluzeczki ze świątecznej kolekcji zimowej (granatowo biało czerwonej) przeceniono teraz po raz pierwszy na 29,90 z 40zł, spodnie sztruksy wszystkie, w tym ocieplane, są po ok. 55zł, bluzy 49zł. Lato z zeszłego roku tez bardzo przeceniono, np. 2 packi spodenek z bawełnianego jerseyu po 19,90 (rozmiary głownie od 7-8 wzwyż) i dlugie białe spodnie typu roll up z bawełny oraz 2.rodzaj z lnu po 19,90 wszystkie rozmiary. Sukienki długie letnie też są. Interesującą pozycją są sukienki na tzw. okazje z kremowego 100% jedwabiu obecnie po 69zł ze 149zł (eleganckie i skromne) idealne np. na uroczystość po komunii! lub na wesele itp. W ogóle było bardzo duzo ubranek (na maluchach to juz w ogóle bajka), sklep też chyba jest tak duży jak W Arkadii- jak nie większy Odpowiedz Link Zgłoś
beata1974 Re: Mothercare 13.01.12, 17:04 te -50 to na wybrane pojedyńcze modele np bielizna na 116 to znalazłam jeden model przeceniony z 50 na 24,50 jednak większość to nie -50 spodnie dresy z 79 na 54 to niepołowa i tka jest z większością Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: Mothercare 13.01.12, 17:23 mielin, te sweterki z żabotem to może takie?: były tez czarne ze srebrna nitką, ale dysponuje tylko zdjęciem kremowego (on jest z takim zlotym połyskiem). Odpowiedz Link Zgłoś
mielin Re: Mothercare 13.01.12, 17:28 Tak to te, ale jednak nie jestem w 100% pewna ceny, obok były te kremowe z wyhaftowanymi czerwonymi różami i one przy kasie wyszły za 44zl- ale cenę startowa wszystkie miały tę samą, jak ci zależy zadzwoń i zapytaj, tam jest bardzo miła obsługa. Beata, tych majteczek 7packów za 24,90zł w Promenadzie było 4! rodzaje w pełnej rozmiarówce (wielkie kropy, pastelowe paski, torebeczki, kwiatuszki). Odpowiedz Link Zgłoś
mielin Re: poprawka 13.01.12, 17:30 Te 7packi były po 19,90zł - tak mam na paragonie... Odpowiedz Link Zgłoś
beata1974 Re: Mothercare 13.01.12, 17:50 Widać wasz sklep większy nasz w Gdyni jeden jedyny nie dość że uboższy w różnorodność towaru to rozmiar od 2 do 6 rozchodzą się w ciągu 1 dnia w rozm 116 nie było ani jednego kompletu nawet te pakowane po 5 spodni dresowych dla córki nie kupuję bo one są dość wąskie w pupie a moja to ma dość grube udka i sporą pupę ogólnie nie jest grubasem ale ma taką budowę. Jak dobiorę długość nogawki to pupa ledwo wchodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
mirtillo1983 Re: Mothercare 13.01.12, 20:33 jeśli chodzi o maluchów to dziś w krakowskiej było sporo ubranek, ale bodziaki i pajace nadal w tych samych cenach najtansze byly pojedyncze body po 9.9zł podwojne body za 24.90zł sporo przeceniona była cała seria z kubusiem puchatkiem wiekszosc za 55 zł (np. posciel, ochraniacz, kołderka), pojeminik do kąpieli za 25zł z 89zł, jakieś mniejsze pojemniki za 2zł, termometr za 2zł z tej serii po 25zł były spiworeki (rozowe, niebieskie oraz z kubusiem) przecenione z 139zł leżaczek bujaczek był za 89 z 209zł i za 169zł z 300zł krzesełko do karmienia 129zł z 289zł Odpowiedz Link Zgłoś
sabimoto Re: Mothercare 16.01.12, 23:11 Mąż był dzisiaj w Krakowie i zanabył w Galerii Kazimierz: 3 paki pajacy w cenach ok 64zł z 89zł 3 paki body z krótkim rękawem ok 29zł z 45zł bardzo grube, bawełniane pajace do spania - największy special z 90 na 44zł ale wziął ostatnie... ogółem szału nie było... a rozmiary już bardzo przebrane. Odpowiedz Link Zgłoś