Dodaj do ulubionych

Proszek Weisser Riese z Lidla?

08.02.13, 10:34
Będzie w ofercie Lidla od 11 lutego i czy to ten sam proszek sprzedawany w Niemczech? Czy też różni się jak Persil sprzedawany w Polsce i w Niemczech?
A jak z praniem w tym proszku?
Obserwuj wątek
    • koza_w_rajtuzach Re: Proszek Weisser Riese z Lidla? 08.02.13, 10:43

> Będzie w ofercie Lidla od 11 lutego

Ale ten proszek chyba jest tam stale w ofercie, przynajmniej nie raz rzucił mi się w oczy.

A co do reszty to się nie wypowiem. Sama jestem ciekawa.
      • oliwierka14 Re: Proszek Weisser Riese z Lidla? 08.02.13, 12:49
        Tu jest o tym proszku napisane smile

forum.gazeta.pl/forum/w,583,139348922,,Niemiecki_proszek_Persil_kolor_czy_Weisser_Riese_.html?v=2
        • kwiatuszek1981 Re: Proszek Weisser Riese z Lidla? 08.02.13, 16:32
          Nie wiem jak proszek, ja kupuję żel weisser riese i jestem z niego zadowolona.
          • bubbleup Re: Proszek Weisser Riese z Lidla? 08.02.13, 17:10
            Ja kocham ariel w zyciu nie mialam tak ladnie upranego prania.W selgrosie byl w promocji 10kg professional kolor za 67 zł.
            • blizniaki14 Re: Proszek Weisser Riese z Lidla? 08.02.13, 20:32
              Kupię go w poniedziałek już trzeci raz, akurat mi się kończy smile Bardzo go lubię, przyjemny delikatny zapach, dobrze pierze i cena ok, a to dla mnie ważne, bo przy 5 osobach w domu ( w tym trójka dzieci) piorę non stop smile Jestem z niego zadowolona.
              • marta2202 Re: Proszek Weisser Riese z Lidla? 08.02.13, 20:36
                Dziekuję Ci za odpowiedźsmile A możesz jeszcze napisać jaki ma kod kreskowy tzn. jaka cyfra jest z przodusmile
    • pumeczka Re: Proszek Weisser Riese z Lidla? 08.02.13, 20:58
      weisser riese z Lidla, ma napis , że wyprodukowany na rynek niemiecki, czy coś w tym stylu,
      produkcja z kodu na bank nie jest polska, czechy ,czy słowacja już nie pamiętam dokładnie
      zwykle zaopatruję się w Lidlu w te droższe proszki, płyny jak jest promocja, a jak piorą ? ubrania czyste, oznak nieładnego sprania kolorów nie odnotowuję , ładnie pachną
      jeden minus, żaden proszek nie dopiera plam z tłuszczu , chyba, że niektóre koszulki moich dzieciaków mają pecha i jakoś niefortunnie się zwiną w praniu
      zawsze wolę potraktować plamy płynem do naczyń, jak już coś zauważę podczas segregowania prania
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka