ricky300
29.08.04, 16:09
Jestem zainteresowana kupnem komletu zimowego (czapka, szalik, rękawiczki)
dla mojej cóeczki na llegro. Dużo się naczytałam o róznicach w cenie.
Mieszkam w Krakowie, a tu na razie nie uświadczymy takiego sklepu. Czy
proponowana cena za zestaw 59,90 to dużo czy w normie. Czapki sprzedają po
28,90, nie wiem czy to nie drogo?
Jeśli macie rozeznanie, będę wdzięczna za pomoc.
Magda+Zosia (5,5m-ca)