Dodaj do ulubionych

KOH I NOOR , Faber-Castell

24.11.14, 15:15
Szukam czegoś na gwiazdkę, zastanawiam się nad kredkami allegro.pl/koh-i-noor-kredki-magiczne-magic-trio-12-kol-1-szt-i4763619904.html , nad kompletem ołówków, węgli , bloków,jakiś fajnych farb. Córka ma dużo dobrych kredek, flamastrów , ale chciałam jej kupić coś wyjątkowego.Co polecacie z tych firm ?
Obserwuj wątek
      • acha131321 Re: KOH I NOOR , Faber-Castell 24.11.14, 20:09
        moja córka ma te linkowane kredki i jest bardzo zadowolona, tylko żadna temperówka do nich nie pasuje.. kolory ładne, wyraziste, świetny efekt po rozmyciu odrobiną wody. Nie polecam natomiast tych kredek: allegro.pl/kredki-artystyczne-koh-i-noor-polycolor-24-kolory-i4701675788.html co prawda kolory mają wspaniałe, ale są niewydajne
    • kotiki Re: KOH I NOOR , Faber-Castell 24.11.14, 20:44
      bardzo polecam firmę ma dobre produkty ale te kredki raczej jako gadżety . kupiłam we wrześniu taki komplet sklepprint.pl/pl/p/Kredki-bezdrzewne-Koh-i-Noor-24-kolory-/575 cena z promocja tescową była o wiele niższa.

Te kredki o które pytasz można spokojnie traktować temperówką o większym rozmiarze. Mała ma ale nie pokusiłabym się o zakup ponowny.
    • ktosco Re: KOH I NOOR , Faber-Castell 27.11.14, 12:44
      W zeszłym roku tez miałam taki dylematsmile kupiłam kredki na sztuki,kolorki sama wybierałam. w sklepie ,który specializuje się w sprzedaży takich plastycznych akcesorii maja ogromny wybor w kredkach i mazakach i nie tylko Do tego trafiłam na super obsluge, Pan mi posciagal kolory ,które sobie wybrałam bo akurat nie miał wszystkiego w sklepie.Przed swietami mowi ze bardzo mu schodzą zwłaszcza kredki i mazaki

mamy kredki koh i noor progresso aquarell
      i koh i noor mondeluz

Piekne zywe kolory bardzo fajne

markery.pl/pl/c/Kredki-artystyczne-sztuki/39
      czasami maja jakies promocje to wrzucają info na FB

www.facebook.com/markerypl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka