Dodaj do ulubionych

Gdzie na zakupy W Warszawie?

12.10.04, 10:17
No własnie - przed nami zakup kurtki/kombinezonu zimowego dla córci - rozmiar
około 86/92. Plus dodatki(czpeczka, szalik...). Co byście poleciły? I w
jakiej cenie?
Obserwuj wątek
    • rupe Re: Gdzie na zakupy W Warszawie? 12.10.04, 22:53
      Duzy wybor kombinezonow, kurtek i roznych dodatkow maja w Tomi na Chojnowskiej
      35. mozna zajrzec tez na ich strone www.tomi.pl
      • agni71 Re: Gdzie na zakupy W Warszawie? 12.10.04, 23:47
        Najwygodniej chyba w ktoryms z centrow handlowych, bo masz kilka sklepow pod
        jednym dachem. Ja lubie Klifa - jest tam Mothercare i Wojcik, a ponadto Kappahl
        i Cubus, gdzie tez bywaja fajne rzeczy dla dzieci.
        Albo Wola Park - masz tam Smyka, Quadri Foglio i Mothercare obok siebie.
        Ponadto C&A i Kappahl na parterze, oraz H&M na pietrze.
        Ja ostatnio kupowalam kombinezon na zime dla corki w QF w Wola parku, a czapke
        i szalik w Wojciku w Klifie.

        Nie znam dobrze CH Targowek, ale wiem, ze tam tez jest Wojcik oraz la Halle
        (ladne rzeczy - jak sa obnizki, to dosc atrakcyjne ceny), a takze sklep Marekko
        (chyba), tez z ubraniami dla dzieci.

        aga
        • agni71 Re: Ceny 12.10.04, 23:53
          Zapomnialam podac ceny. Kombinezony w QF raczej powyzej 200zl (przynajmniej te
          2-czesciowe). W Wojciku 2-cz. - 200zl (70zl spodnie i ok. 130zl kurtka).
          Komplet polarowy czapka i szalik w Wojciku kosztowal 47zl.
          W Cubusie i Kappahl ceny czapek i szalikow zblizone do Wojcika lub nieco wyzsze
          (ok. 50 - 60zl za komplet).

          aga
          • ewakac Re: Ceny 13.10.04, 10:29
            Witam
            ja robię zakupy w sklepie w Babicach pod Warszawą.Kupiłam tam kobminezon
            rozmiar 92 za 70,00, najdroższe były za 160,00.Nie mam przy sobie wizytówki.ale
            przy okazji prześlę nr telefonu lub adres.
            W zeszłym roku kupiłam synowi kombinezon z rekawiczkami i "butkami" w 5 10 15
            za 49,00.
            Przyznaję,że nie satć mnie na kombizezony na 1 sezon za 200 pln , więc szukam
            czegos tańszego ale nie byle czego.
            • agni71 Re: Ceny 13.10.04, 22:31
              ewakac napisała:

              > Witam
              > ja robię zakupy w sklepie w Babicach pod Warszawą.

              Ja co prawda zimowych zakupow tam nie robilam, ale tez sklep polecam. Czesto
              tam kupuje rozne ubranka i akcesoria. Maja dobre ceny.

              > Przyznaję,że nie satć mnie na kombizezony na 1 sezon za 200 pln , więc szukam
              > czegos tańszego ale nie byle czego.

              Ja licze na to, ze ubranka po starszej coreczce ponosi tez, przynajmniej w
              jakims stopniu, mlodsza.
              Aha, na Allegro mozna tez znalezc baaardzo fajne ubranka za polowe czy 1/3 ceny
              nowego. Nie wykluczam, ze na przyszla zime wlasnie tam zaopatrze pociechy w
              zimowe ciuszki.

              aga
    • curieuse Re: Gdzie na zakupy W Warszawie? 14.10.04, 23:44
      Nie wiem, jaki masz budżet więc trudno odpowiedzieć na Twoje pytanie. Można
      przejechać się do Factory (Ursus) są tam 2 sklepy z ubrankami dla dzieci.
      Często mają ciekawe ubranka bdb jakości za nieduże pieniądze. Podobne ubranka
      znajdziesz w Brwinowie (jest tam hurtownia).

      Życzę udanych zakupów! smile
    • dador1 Re: Gdzie na zakupy W Warszawie? 15.10.04, 09:51
      A gdzie w Brwinowie jest ta hurtownia?

      Pozdrawiam
      Dorota
      • hipopotam3 Re: Gdzie na zakupy W Warszawie? 15.10.04, 21:41
        W Bobo w Konstancinie jest teraz rabat na wszystkie ubranka duży wybór różnych
        kombinezonów o rabacie na www. ebobo.com.pl
      • curieuse Re: Gdzie na zakupy W Warszawie? 15.10.04, 22:00
        Sorry, nie zna adresu. Sama tam nie byłam ale na pewno ktoś Ci pomoże w
        Brwinowie smile
    • erinaceus Re: Gdzie na zakupy W Warszawie? 16.10.04, 00:37
      Dzięki dziewczyny, w końcu kupiłam w Wójciku, a oglądałam na Targówku i w Blue
      City - ale nic nie pasowało tak bardzo jak u Wójckika. I tym sposobem mam 250
      zł mniej smile
      pozdrawiam
      aga

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka