Dodaj do ulubionych

Peg Perego Pramette?????Dla niemowlaka????????

19.01.05, 17:28
Ogładałam w sklepie i sprzedawczyni bardzo zachwalała ale wiadomo biznes!
jest to w spacerówka która sie nadaje dla niemowlaka!?
Nie posiada gondoli tylko rozkładane siedzenie do pozycji leżacej i boczki
które podobno sprawdzaja sie jak gondola
Kto ma i coś może powiedziec na tewn temat?
Bardzo prosze o opinie??????!!!!!!!!
Bede rodzic w maju i podobno ten wózek wystarczy dla letniego dziciątka co
myślicie?
Obserwuj wątek
    • coronella Re: Peg Perego Pramette?????Dla niemowlaka??????? 19.01.05, 18:16
      Ja bym sie nie odwazyla wozic w nim noworodka.
      Zachęcona zachwytami poszłam obejrzeć to cudo. ładny, z bajerami, ale moim
      zdaniem juz duzo przedobrzony!
      To cos, co robi sie niby jako gondolkę, jest tak małe, ze wystarczy na ok 2
      miesiace. Wcale nie płaskie- nie przekonuje mnie ten kawałek materiału, którym
      przykrywa sie pasy. Powstaje taka bardziej lezanka, a nie gondolka!
      Biorąc do tego maleńkie kółka i komfort jazdy na naszych chodnikach.... nie, od
      jak dla mnie, dla noworodka się nie nadaje.

      Potem owszem, dla starszego dziecka jako spacerówka. Tylko tu znowu- ta
      dodatkowa szmatka, z której robi sie ta mini gondolke- bardzo wypłyca i tak
      wcale nie duże oparcie. Czyli dziecku będzie jeszcze ciasniej niz w P3!

      lepiej juz, wg mnie, kupic np gondolkę Navetkę na stelazu, po 5-6 miesiącach
      sprzedac i wtedy kupić spacerówke.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka