zyna
05.05.05, 14:19
Czy ktoś używa takich łózeczek - jeśli tak to jak się sprawdzają?
Czy po dokupieniu odpowiedniej barierki będą dobre dla dwulatka?
Zastanawiam się nad Vikare:
www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=19&langId=-27&catalogId=10101&productId=11210
i nad Ateles:
www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10101&storeId=19&langId=-27&productId=53015
Napiszcie proszę jak się u Was sprawują i jakie są ich wady i zalety.
Z góry dziękuję
A może oprócz Ikea ktoś inny robi takie łóżeczka?