Dodaj do ulubionych

Chicco Cortina??

18.05.05, 22:04
Co sadzicie o glebokim wozeczku Chicco CORTINA?
Obserwuj wątek
    • fifinka2 Re: Chicco Cortina?? 19.05.05, 09:49
      up smile
    • fifinka2 Re: Chicco Cortina?? 20.05.05, 10:05
      NIKT go nie uzywal smile???????????
    • wana Re: Chicco Cortina?? 20.05.05, 13:16
      Wypraszam sobie, ja miałam wink))
      Sześć lat, dwoje dzieci i poszedł do ludzi, do trzeciego dziecka. Kapitalny
      wózek, bardzo dobrze wspominam. Wytrzymały, zwrotny - dla mnie - bomba!!!
      Pozdrawiam
      wana
    • fifinka2 Re: Chicco Cortina?? 25.05.05, 16:12
      up

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka