Dodaj do ulubionych

Chicco 2003 -3 in 1

IP: *.* 06.11.01, 16:28
Co sadzicie o tej "konstrukcji". Ma gondole, spacerowke i fotelik samochodowy. Czy sa jakies inne firmy ktore robia podobne "kombajny"?Prosze o odp. na priv"apawel@tpc.com.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka