Gość: guest IP: *.* 06.11.01, 16:28 Co sadzicie o tej "konstrukcji". Ma gondole, spacerowke i fotelik samochodowy. Czy sa jakies inne firmy ktore robia podobne "kombajny"?Prosze o odp. na priv"apawel@tpc.com.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj