monjik 10.08.03, 16:06 Czy wózek, który waży 12 kg jest ciężki czy lekki? Chodzi o wózek dwufunkcyjny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
donatta Re: Waga wózka 10.08.03, 19:02 Jak na wózek trzyfunkcyjny to nie jest dużo. Większość waży ok. 14-17 kg i wtedy jest już co dźwigać. Ale i tak 12 kg daje się we znaki. Mój waży niecałe 14 kg i jest dla mnie ciężki. Ale za to ma inne zalety. Coś za coś Pozdrawiam Donata Odpowiedz Link Zgłoś
gosia.mama.wojtusia Re: Waga wózka 10.08.03, 19:25 ja miałam spacerówke chicco ,na pompowanych kołach która ważyłą koło 13kg i dopóki Wojtulek była mały(mały to on nigdy nie był bo jak mial rok to wazył 13kg) ale tak w miare to super nam się jezdzilo ,ale jak już mial dwa latka i wazył 18 kg to już nie dawałąm rady i przeniosłąm się na parasolke ale długo już nie pojezdzilismy bo wojtulek zaczał dreptac wszdzie już o własnych siłach Odpowiedz Link Zgłoś
napaj Re: Waga wózka 10.08.03, 23:04 Dla mnie to tak średnio, miałam chicco dwufunkcyjny na pompowanych kołach ważył 16 kg kolos, po zdjęciu gondoli ważył 14kg też było mi ciężko no 12kg? to już nie 16 czy 14. Teraz mam również chicco parasolkę i waży 8,5kg i jest w sam raz wnoszę małego w wózku na 4 piętro. Z drugiej strony patrząc im cięższy wózek tym stabilniejszy więc też ma zalety. Ania i Michał Odpowiedz Link Zgłoś
sonia19 Re: Waga wózka 12.08.03, 15:48 Mysle, ze to taka przecietna waga, sa i lzejsze i ciezsze. Mieszkam na IIIp bez windy wiec waga wozka byla dla mnie waznym kryterium. Zdecydowalismy sie na PegPerego na stelazu Caravel- wazy ok.9 kg (sam stelaz - 6,2 kg). Jesli jeszcze nie masz zadnego wózka, to polecam. Mnie sie bardzo podobaja wozki na duzych, popmowanych kolach np. Bebecar, ale sa bardzo ciezkie... cos za cos.. niestety pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mama_martusi Re: Waga wózka 13.08.03, 13:01 ej... Bebecar waży 11 kg w wersji spacerowej ktora moze również sluzyc jako wozek gleboki. ale mimo tego uwazam że to nieprzyzwoicie dużo. wprawdzie znosze w nim z 3 piętra moją trochę ponad 9 kg córcię ale już nie jestem w stanie wnieść i wózek przypinam łańcuchem od roweru licząc że złodzieje jednak mi go nie dmuchną. a nogi całe w siniakach od tego noszenia.... pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś