Dodaj do ulubionych

Waga wózka

10.08.03, 16:06
Czy wózek, który waży 12 kg jest ciężki czy lekki? Chodzi o wózek
dwufunkcyjny.
Obserwuj wątek
    • donatta Re: Waga wózka 10.08.03, 19:02
      Jak na wózek trzyfunkcyjny to nie jest dużo. Większość waży ok. 14-17 kg i
      wtedy jest już co dźwigać. Ale i tak 12 kg daje się we znaki.
      Mój waży niecałe 14 kg i jest dla mnie ciężki. Ale za to ma inne zalety. Coś
      za coś smile
      Pozdrawiam
      Donata
      • gosia.mama.wojtusia Re: Waga wózka 10.08.03, 19:25
        ja miałam spacerówke chicco ,na pompowanych kołach która ważyłą koło 13kg i
        dopóki Wojtulek była mały(mały to on nigdy nie był bo jak mial rok to wazył
        13kg) ale tak w miare to super nam się jezdzilo ,ale jak już mial dwa latka i
        wazył 18 kg to już nie dawałąm rady i przeniosłąm się na parasolke ale długo
        już nie pojezdzilismy bo wojtulek zaczał dreptac wszdzie już o własnych siłach
    • napaj Re: Waga wózka 10.08.03, 23:04
      Dla mnie to tak średnio, miałam chicco dwufunkcyjny na pompowanych kołach ważył
      16 kg kolos, po zdjęciu gondoli ważył 14kg też było mi ciężko no 12kg? to już
      nie 16 czy 14. Teraz mam również chicco parasolkę i waży 8,5kg i jest w sam raz
      wnoszę małego w wózku na 4 piętro. Z drugiej strony patrząc im cięższy wózek
      tym stabilniejszy więc też ma zalety.

      Ania i Michał
    • sonia19 Re: Waga wózka 12.08.03, 15:48
      Mysle, ze to taka przecietna waga, sa i lzejsze i ciezsze. Mieszkam na IIIp bez
      windy wiec waga wozka byla dla mnie waznym kryterium. Zdecydowalismy sie na
      PegPerego na stelazu Caravel- wazy ok.9 kg (sam stelaz - 6,2 kg). Jesli jeszcze
      nie masz zadnego wózka, to polecam.
      Mnie sie bardzo podobaja wozki na duzych, popmowanych kolach np. Bebecar, ale
      sa bardzo ciezkie... cos za cos.. niestety
      pozdrawiam
      • mama_martusi Re: Waga wózka 13.08.03, 13:01
        ej... Bebecar waży 11 kg w wersji spacerowej ktora moze również sluzyc jako
        wozek gleboki. ale mimo tego uwazam że to nieprzyzwoicie dużo. wprawdzie znosze
        w nim z 3 piętra moją trochę ponad 9 kg córcię ale już nie jestem w stanie
        wnieść i wózek przypinam łańcuchem od roweru licząc że złodzieje jednak mi go
        nie dmuchną. a nogi całe w siniakach od tego noszenia....
        pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka