Dodaj do ulubionych

Spódnica ZARA pilnie poszukiwana:)

01.11.08, 21:10
Jest taka w Polsce?

<a href="http://imageshack.us"><img
src="img216.imageshack.us/img216/2659/467497317iz3.jpg"
border="0" alt="Image Hosted by ImageShack.us"/>

A może widziałyście gdzies podobną?
Obserwuj wątek
    • ewkka Re: Spódnica ZARA pilnie poszukiwana:) 03.11.08, 08:50
      O ile mnie pamięć nie myli to były takie rok albo dwa lata temu. To
      stara kolekcja
      • pade Re: Spódnica ZARA pilnie poszukiwana:) 03.11.08, 10:00
        Hmm, sprzedająca napisała mi, że to jest bieżąca kolekcja ale
        niedostępna w Polsce...
        • leigh4 Re: Spódnica ZARA pilnie poszukiwana:) 03.11.08, 10:44
          Pade, poproś, żeby sprzedająca podała Ci numer art. z metki, wtedy
          bez problemu można będzie ustalić, z jakiej kolekcji jest spódniczka
          i czy będzie dostępna u nas.
          • pade Re: Spódnica ZARA pilnie poszukiwana:) 03.11.08, 11:12
            Dzięki za radę kochanasmile
            Że tez ja na to nie wpadłamsmile
        • ewkka Re: Spódnica ZARA pilnie poszukiwana:) 03.11.08, 17:28
          To ściemnia - to jest stara kolekcja.
    • leigh4 Re: Spódnica ZARA pilnie poszukiwana:) 03.11.08, 09:50
      Dwa lata temu była też w monnari bardzo podobna, myślę, że w
      outletach można ją jeszcze upolować. Była też w ubiegłym roku w
      mango-krata, zapinana na cztery paseczki z boku (bardzo podobna jest
      w aktualnej kolekcji D&G-z tym, że ta w D&G jest w kratę czerwono-
      czarno-białą, a ta z mango w brązach i szarościach).
    • pade do leigh4 05.11.08, 08:58
      sprzedająca podała mi numer: 0593/230/700
      Znasz się na tym?smile mozna z niego wywnioskować jaka to kolekcja?
      • leigh4 Re: do leigh4 05.11.08, 13:29
        To chyba tzw. nr order-najlepiej zadzwonić do sklepu i zapytać.
    • mielin Re: Spódnica ZARA pilnie poszukiwana:) 05.11.08, 16:27
      To zeszłoroczna kolekcja jesienna - przymierzałam wtedy te spódnicę. Na zdjęciu
      w dodatku jest wygnieciona, w sklepie miała idealnie równe plisy...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka