Dodaj do ulubionych

Supermarket,kuchnia z Biedronki

27.11.08, 20:14
czy ktoś kupił?Jakie wrażenia?
Ja się zastanawiam nad supermarketem,ale mam małe mieszkanie,więc
może poprostu kupić kasę i produkty osobno...
Obserwuj wątek
    • luna333 Re: Supermarket,kuchnia z Biedronki 28.11.08, 09:41
      kupiłam kuchnię ale jej nie rozpakowałam - można z tego co widziałam
      na opakowaniu ustawiać ją w przeróżnych kombinacjach - wzdłóż, jedno
      za drugim, narożnie ewentualnie mogę rozłożyć kuchnię a lodówki
      nie smile grunt że synek marzył o kuchni i wreszcie po roku próśb ją
      dostanie big_grin ten supermarket mi się jakiś duży wydawał (mieszkam w
      kawalerce więc chyba jest za wielki)kasę mam małą, produkty osobno
      dokupione i tym się bawi, kuchenkę też miałam małą tylko palniki i
      synusiowi brakowało piekarnika i zlewu - no cóż mały kucharz mi
      rośnie smile
    • dorka5555 Re: Supermarket,kuchnia z Biedronki 03.12.08, 14:52
      Podbijam do góry. Czy ktoś rozpakował, ustawił i może podzielić się swoimi
      wrażeniami? Wczoraj w Realu oglądałam SMOBY Kuchnię elektroniczną TEFAL
      Cheftronic i byłam nieźle zawiedziona. Może ta biedronkowa trochę fajniejsza?
    • szara_mysz1 kuchnia super - polecam 03.12.08, 16:56
      miałam własnie nabyć kuchnię tefal ale stwierdziłam że jest
      strasznie malutka. Po Waszym poście (dzięki), zakupiłam w biedronce
      kuchnię i na prawdę polecam.
      www.fotoforum.gazeta.pl/3,0,1572205,2,1.html
      Fajne jest to, że po włączeniu palników migają światełka jakby się
      palił gaz i słychać dźwięk jakby skwierczenie gazu (nie wiem czy
      dobrze się wyraziłam). Dodatkowo jak się postawi na prawym palniku
      garnek to jest dźwięk gotowania, a na lewym palniku dźwięk smażenia.
      Poza tym można ją różnie montować: kuchnia z prawej albo z lewej w
      stosunku do zlewu, pod kątem lub wszystko w jednym ciagu. Są 4
      komplety małych i większych talerzy, kubeczki, sztućce i łyżka
      wazowa, nóż, atrapy soków i cos tam jeszcze.
      Jedyne do czego mogę się przyczepić to problem z zamykaniem
      drzwiczek. Trochę trzeba się naszarpać. Ale za 100 zł lepszej kuchni
      nie widziałam.
      • czarna.perla Re: kuchnia super - polecam 03.12.08, 18:08
        jakoś mi się to zdjęcie nie otwierasad
        • szara_mysz1 Re: kuchnia super - polecam 03.12.08, 19:09
          fotoforum.gazeta.pl/3,0,1572205,2,1.html
          • janeausten ja też polecam kuchnię 03.12.08, 20:06
            Za cenę 99zł - super. Jest kuchenka z efektami, piekarnik, zlew, lodówka,
            półeczki. Moja prawie dwulatka jest zadowolona. Blat jest na wysokości 42 cm,
            więc parę lat jej ta kuchnia posłuży.
      • dorka5555 Re: kuchnia super - polecam 03.12.08, 21:39
        Dzięki, dziewczyny, za odzew. Fajnie ta kuchenka wygląda na zdjęciu.
        • szara_mysz1 produkty spozywcze 03.12.08, 22:55
          w tej kuchni są 4 pudełeczka niby soczków. Żeby zabawa była bardziej
          realna dokupiłam produkty spozywcze w Auchan.
          Cos takiego:
          www.allegro.pl/item498773252_kuchnia_owoce_i_warzywa_produkty_
          spoz_60_el.html na allegro 59 zł w Auchan ok. 25 zł!!!!
          a cos
          takiego:www.allegro.pl/item498772566_kuchnia_owoce_i_warzywa_p
          rodukty_spoz_130_el.html na allegro 85zł, w Auchan ok. 35 zł.
          Powariowali ludzie na Allegro jak słowo.
          Mój syn dostanie też kasę spożywczą więc produkty będą do dwóch
          zabawek smile
          • czarna.perla Re: produkty spozywcze 03.12.08, 23:07
            a nie przeszkadza wam to, że ta kuchnia taka niska jest?

            ja kupiłam dzisiaj supermarket ale go jeszcze nie rozpakowywałam.
            • szara_mysz1 Re: produkty spozywcze 03.12.08, 23:23
              Dla mojego syna prawie trzylatka kuchnia jest na styk. Nie wiem na
              ile mu starczy. Na razie świetnie się bawi, lubi gotować smile Moim
              zdaniem jest to dobra zabawka nie tylko dla dziewczynki. Kuchnia
              jest niebiesko-granatowa. Gorzej jakby była różowa. Przez zabawę
              można dziecko wiele nauczyć. Jestem dumna kiedy prawidłowo rozkłada
              sztućce przy talerzu i kiedy "jemy" to pyta czy coś potrzebuję, czy
              coś dolać itp.

              Podobał mi się supermarket z biedronki. Ciekawa jestem czy działa ta
              taśma? Jeśli tak to na jakiej zasadzie? Czy trzeba ją ręcznie
              przesuwać czy może jest na baterie i przesuwa się przyciskiem?
              Kupiłam synowi kasę przy której jest mała taśma przesuwana
              przyciskiem. Bedę musiała zorganizowac jakieś stoisko, jeszcze nie
              mam pomysłu jak to zrobię, hmmm
            • szara_mysz1 Perła :) 03.12.08, 23:24
              chyba przy tym supermarkecie nie ma kasy, czy się mylę?
              • czarna.perla Re: Perła :) 03.12.08, 23:34
                masz rację, nie m a kasy.
                teraz tak się zastanawiam nad ta kuchnią... rozumię, że twoje
                dziecko bedzie się przy niej bawic raczej na kolanach bo na stojąco
                to chyba ta kuchnia jest za niska, ale dzieci przecież jednak chyba
                wolą się bawić w takiej pozycji niż na stojąco...
                • szara_mysz1 Re: Perła :) 04.12.08, 11:40
                  Na pewno byłoby lepiej (dla mnie) gdyby biedronkowa kuchnia byla
                  wyższa bo syn dłużej by korzystal. Blat jest na wysokości 43 cm, ale
                  nie wiem czy są wyższe kuchnie. Poza tym na pewno kosztowalaby
                  więcej. Na razie stoi przy tej kuchni i schylac się nie musi. Na
                  pewo dlużej skorzystają z tej kuchni dzieci dwuletnie. Póki co
                  zabawa jest super smile
                  Czytałam w inym wątku że szukasz malej kuchni. Tefal jest
                  zdecydowanie mniejsza tzn mniej rozłożysta ale biedronkową może się
                  bez problemów bawic dwójka dzieci. Elementy mozna dowolnie doczepiac
                  np kuchnię i zlew szczepic "plecami" i dzieci sobie nie kolidują.
                  • zoja1977 Re:czy jeszcze sa dostepne te kuchnie ? 10.12.08, 11:37
                    a myślicie ze w biedronce mozna jeszcze dostać tę kuchnię czy już ta
                    oferta się skończyła a oni nie dowożą nowych ?
                    • pchelka831 Re:czy jeszcze sa dostepne te kuchnie ? 11.12.08, 14:34
                      U teściów były w sobotę ale nie byłam pewna czy chcę dopiero po przeczytaniu
                      tego wątku i rozróbie z córka że ona też chce gotować dla lalek namyśliłam się a
                      tu babcia dziś dzwoni że wszystkie biedronki w Białej Podlaskiej zjeżdżone(
                      teraz jest 6)i w żadnej nie ma i dzwonili na magazyn i już tez nie ma i nie
                      będzie i lipa a ja się napaliłam , dziatki kupili ze zwykłego sklepu z zabawkami
                      i albo droga albo ta beznadziejna z wadera, a przynajmniej gorsza - mniejsza i
                      brzydsza, małej to raczej nie będzie martwiło bo ostatnio jak głupia cieszyła
                      się z zestawu do sprzątania z pepco i latała wszystkich mopem myła, ale to jak
                      znam życie zmaltretuje zaraz.
                    • ju_mi Re:czy jeszcze sa dostepne te kuchnie ? 11.12.08, 14:52
                      Jeśli nie ma wystawionych w sklepie to trzeba pytać! Biedronka nie
                      ma zbyt użo miejsca na wystawianie wszystkiego i wiele rzeczy
                      trzymają na magazynie. Ja ostatnio polowałam na śmieciarę Wadera
                      (kupiłam jedna synkowi i chciałam kupić również dla synka znajomych)
                      i w sklepie jej nie było. Zapytałam pani z obsługi i zaraz wyniosła
                      mi z magazynu smile
                    • szara_mysz1 Re:czy jeszcze sa dostepne te kuchnie ? 12.12.08, 17:24
                      W biedronce na Glębockiej sa 3 szt. przy laptopach. Supermarketów
                      jest z 10szt.
                      • zoja1977 Re:czy jeszcze sa dostepne te kuchnie ? 12.12.08, 19:51
                        dzieki mi też się udało kupić na bemowie. Została jeszcze 1 szt.
                      • madziaaa1988 Re:czy jeszcze sa dostepne te kuchnie ? 23.03.09, 13:16
                        Chciałam prosić którąś z Pan,posiadająca w domu te kuchnie, o
                        przesłanie kilku zdjeć na ades ma_dzia15@wp.pl, bo córki kolezanka
                        ma te kuchnie, więc ona sama też by chciała. na allegro wydaje jej
                        się, że jest taka sama, ale wiadomo, że może się mylić i na zywo
                        jednak stwierdzi że się róznismile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka