miloja 27.11.08, 20:14 czy ktoś kupił?Jakie wrażenia? Ja się zastanawiam nad supermarketem,ale mam małe mieszkanie,więc może poprostu kupić kasę i produkty osobno... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
luna333 Re: Supermarket,kuchnia z Biedronki 28.11.08, 09:41 kupiłam kuchnię ale jej nie rozpakowałam - można z tego co widziałam na opakowaniu ustawiać ją w przeróżnych kombinacjach - wzdłóż, jedno za drugim, narożnie ewentualnie mogę rozłożyć kuchnię a lodówki nie grunt że synek marzył o kuchni i wreszcie po roku próśb ją dostanie ten supermarket mi się jakiś duży wydawał (mieszkam w kawalerce więc chyba jest za wielki)kasę mam małą, produkty osobno dokupione i tym się bawi, kuchenkę też miałam małą tylko palniki i synusiowi brakowało piekarnika i zlewu - no cóż mały kucharz mi rośnie Odpowiedz Link Zgłoś
dorka5555 Re: Supermarket,kuchnia z Biedronki 03.12.08, 14:52 Podbijam do góry. Czy ktoś rozpakował, ustawił i może podzielić się swoimi wrażeniami? Wczoraj w Realu oglądałam SMOBY Kuchnię elektroniczną TEFAL Cheftronic i byłam nieźle zawiedziona. Może ta biedronkowa trochę fajniejsza? Odpowiedz Link Zgłoś
szara_mysz1 kuchnia super - polecam 03.12.08, 16:56 miałam własnie nabyć kuchnię tefal ale stwierdziłam że jest strasznie malutka. Po Waszym poście (dzięki), zakupiłam w biedronce kuchnię i na prawdę polecam. www.fotoforum.gazeta.pl/3,0,1572205,2,1.html Fajne jest to, że po włączeniu palników migają światełka jakby się palił gaz i słychać dźwięk jakby skwierczenie gazu (nie wiem czy dobrze się wyraziłam). Dodatkowo jak się postawi na prawym palniku garnek to jest dźwięk gotowania, a na lewym palniku dźwięk smażenia. Poza tym można ją różnie montować: kuchnia z prawej albo z lewej w stosunku do zlewu, pod kątem lub wszystko w jednym ciagu. Są 4 komplety małych i większych talerzy, kubeczki, sztućce i łyżka wazowa, nóż, atrapy soków i cos tam jeszcze. Jedyne do czego mogę się przyczepić to problem z zamykaniem drzwiczek. Trochę trzeba się naszarpać. Ale za 100 zł lepszej kuchni nie widziałam. Odpowiedz Link Zgłoś
czarna.perla Re: kuchnia super - polecam 03.12.08, 18:08 jakoś mi się to zdjęcie nie otwiera Odpowiedz Link Zgłoś
szara_mysz1 Re: kuchnia super - polecam 03.12.08, 19:09 fotoforum.gazeta.pl/3,0,1572205,2,1.html Odpowiedz Link Zgłoś
janeausten ja też polecam kuchnię 03.12.08, 20:06 Za cenę 99zł - super. Jest kuchenka z efektami, piekarnik, zlew, lodówka, półeczki. Moja prawie dwulatka jest zadowolona. Blat jest na wysokości 42 cm, więc parę lat jej ta kuchnia posłuży. Odpowiedz Link Zgłoś
dorka5555 Re: kuchnia super - polecam 03.12.08, 21:39 Dzięki, dziewczyny, za odzew. Fajnie ta kuchenka wygląda na zdjęciu. Odpowiedz Link Zgłoś
szara_mysz1 produkty spozywcze 03.12.08, 22:55 w tej kuchni są 4 pudełeczka niby soczków. Żeby zabawa była bardziej realna dokupiłam produkty spozywcze w Auchan. Cos takiego: www.allegro.pl/item498773252_kuchnia_owoce_i_warzywa_produkty_ spoz_60_el.html na allegro 59 zł w Auchan ok. 25 zł!!!! a cos takiego:www.allegro.pl/item498772566_kuchnia_owoce_i_warzywa_p rodukty_spoz_130_el.html na allegro 85zł, w Auchan ok. 35 zł. Powariowali ludzie na Allegro jak słowo. Mój syn dostanie też kasę spożywczą więc produkty będą do dwóch zabawek Odpowiedz Link Zgłoś
czarna.perla Re: produkty spozywcze 03.12.08, 23:07 a nie przeszkadza wam to, że ta kuchnia taka niska jest? ja kupiłam dzisiaj supermarket ale go jeszcze nie rozpakowywałam. Odpowiedz Link Zgłoś
szara_mysz1 Re: produkty spozywcze 03.12.08, 23:23 Dla mojego syna prawie trzylatka kuchnia jest na styk. Nie wiem na ile mu starczy. Na razie świetnie się bawi, lubi gotować Moim zdaniem jest to dobra zabawka nie tylko dla dziewczynki. Kuchnia jest niebiesko-granatowa. Gorzej jakby była różowa. Przez zabawę można dziecko wiele nauczyć. Jestem dumna kiedy prawidłowo rozkłada sztućce przy talerzu i kiedy "jemy" to pyta czy coś potrzebuję, czy coś dolać itp. Podobał mi się supermarket z biedronki. Ciekawa jestem czy działa ta taśma? Jeśli tak to na jakiej zasadzie? Czy trzeba ją ręcznie przesuwać czy może jest na baterie i przesuwa się przyciskiem? Kupiłam synowi kasę przy której jest mała taśma przesuwana przyciskiem. Bedę musiała zorganizowac jakieś stoisko, jeszcze nie mam pomysłu jak to zrobię, hmmm Odpowiedz Link Zgłoś
szara_mysz1 Perła :) 03.12.08, 23:24 chyba przy tym supermarkecie nie ma kasy, czy się mylę? Odpowiedz Link Zgłoś
czarna.perla Re: Perła :) 03.12.08, 23:34 masz rację, nie m a kasy. teraz tak się zastanawiam nad ta kuchnią... rozumię, że twoje dziecko bedzie się przy niej bawic raczej na kolanach bo na stojąco to chyba ta kuchnia jest za niska, ale dzieci przecież jednak chyba wolą się bawić w takiej pozycji niż na stojąco... Odpowiedz Link Zgłoś
szara_mysz1 Re: Perła :) 04.12.08, 11:40 Na pewno byłoby lepiej (dla mnie) gdyby biedronkowa kuchnia byla wyższa bo syn dłużej by korzystal. Blat jest na wysokości 43 cm, ale nie wiem czy są wyższe kuchnie. Poza tym na pewno kosztowalaby więcej. Na razie stoi przy tej kuchni i schylac się nie musi. Na pewo dlużej skorzystają z tej kuchni dzieci dwuletnie. Póki co zabawa jest super Czytałam w inym wątku że szukasz malej kuchni. Tefal jest zdecydowanie mniejsza tzn mniej rozłożysta ale biedronkową może się bez problemów bawic dwójka dzieci. Elementy mozna dowolnie doczepiac np kuchnię i zlew szczepic "plecami" i dzieci sobie nie kolidują. Odpowiedz Link Zgłoś
zoja1977 Re:czy jeszcze sa dostepne te kuchnie ? 10.12.08, 11:37 a myślicie ze w biedronce mozna jeszcze dostać tę kuchnię czy już ta oferta się skończyła a oni nie dowożą nowych ? Odpowiedz Link Zgłoś
pchelka831 Re:czy jeszcze sa dostepne te kuchnie ? 11.12.08, 14:34 U teściów były w sobotę ale nie byłam pewna czy chcę dopiero po przeczytaniu tego wątku i rozróbie z córka że ona też chce gotować dla lalek namyśliłam się a tu babcia dziś dzwoni że wszystkie biedronki w Białej Podlaskiej zjeżdżone( teraz jest 6)i w żadnej nie ma i dzwonili na magazyn i już tez nie ma i nie będzie i lipa a ja się napaliłam , dziatki kupili ze zwykłego sklepu z zabawkami i albo droga albo ta beznadziejna z wadera, a przynajmniej gorsza - mniejsza i brzydsza, małej to raczej nie będzie martwiło bo ostatnio jak głupia cieszyła się z zestawu do sprzątania z pepco i latała wszystkich mopem myła, ale to jak znam życie zmaltretuje zaraz. Odpowiedz Link Zgłoś
ju_mi Re:czy jeszcze sa dostepne te kuchnie ? 11.12.08, 14:52 Jeśli nie ma wystawionych w sklepie to trzeba pytać! Biedronka nie ma zbyt użo miejsca na wystawianie wszystkiego i wiele rzeczy trzymają na magazynie. Ja ostatnio polowałam na śmieciarę Wadera (kupiłam jedna synkowi i chciałam kupić również dla synka znajomych) i w sklepie jej nie było. Zapytałam pani z obsługi i zaraz wyniosła mi z magazynu Odpowiedz Link Zgłoś
szara_mysz1 Re:czy jeszcze sa dostepne te kuchnie ? 12.12.08, 17:24 W biedronce na Glębockiej sa 3 szt. przy laptopach. Supermarketów jest z 10szt. Odpowiedz Link Zgłoś
zoja1977 Re:czy jeszcze sa dostepne te kuchnie ? 12.12.08, 19:51 dzieki mi też się udało kupić na bemowie. Została jeszcze 1 szt. Odpowiedz Link Zgłoś
madziaaa1988 Re:czy jeszcze sa dostepne te kuchnie ? 23.03.09, 13:16 Chciałam prosić którąś z Pan,posiadająca w domu te kuchnie, o przesłanie kilku zdjeć na ades ma_dzia15@wp.pl, bo córki kolezanka ma te kuchnie, więc ona sama też by chciała. na allegro wydaje jej się, że jest taka sama, ale wiadomo, że może się mylić i na zywo jednak stwierdzi że się rózni Odpowiedz Link Zgłoś