nelcia123 02.12.08, 10:41 Kobietki potrzebuję pomocy!!! jak utworzyć stronę licytacji na allegro z większą ilością zdjęć?? tzn bez użycia opcji 'załaduj zdjęcie' czy jakos tak ??? pliiisss pomoże któras ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eever Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 10:45 wrzuć zdjęcia na jakiś serwer, np. fotosik gdy już je dodasz, klikasz na zdjęcie prawym przyciskiem i kopiujesz właściwości, które najlepiej wkleić w edytorze wizualnym, a pod,obok, nad umieścić opis przedmiotu Odpowiedz Link Zgłoś
lady_sphinx Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:01 Tak jak piosze eever, tyle tylko, że opis pisz w edytorze wizualnym, ale zdjęcia musisz wkleić w edytorze tekstowym bo inaczej niestety się nie załadują. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
madameblanka Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 10:46 załadować można chyba 8 zdjęć, to mało?? Zresztą nie wiem o ile droższe jest umieszczanie dużej ilości zdjęć i czy warto? Może napisz że na życzenie przeslesz zdjęcia na maila. Nie martw sie, ci naprawdę zainteresowani dadzą znać. Odpowiedz Link Zgłoś
eever Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 10:55 no właśnie gdy zamieszczasz je w w/w sposób, to za nie nie płacisz, chyba o to chodziło autorce wątku ja ładuję zawsze tylko jedno na miniaturkę Odpowiedz Link Zgłoś
nelcia123 Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:18 dokładnie chcę sprzedać większą ilość rzeczy, eever zrobiłam jak mówisz i jak biorę podgląd to nie pokazują się fotki tylko linki...;/ kurcze czy ja naprawdę taka ciemna jestem;/ Odpowiedz Link Zgłoś
eever Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:20 ten link do zdjęcia trzeba w coś wstawić, czekaj zaraz sprawdzę Odpowiedz Link Zgłoś
nelcia123 Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:29 wielkie dzieki !!!!! zaraz sprobuje czy zadziala Odpowiedz Link Zgłoś
lady_sphinx Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:29 A wstawiałaś w edytorze tekstowym? Jak wrzuciałaś zdjęcia na fotosik, to tam jest taka opcja Kody na Blogi, Strony WWW oraz Aukcje Internetowe Tą wybierasz i uwaga! Teraz aukcje wystawia się w EDYTORZE WIZUALNYM, tam sobie zrób cały opis aukcji, potem obok PODGLĄDU masz stary edytor - TEKSTOWY klikasz na niego. Poja Ci się wszystko w HTML, łącznie z opisem Twojej aukcji, musisz zobaczyć w którym miejscu tekstu chcesz wkleić linki do zdjęć. Po prostu wklejaj (nie justuj, nie środkuj ani nic takiego). Jak je wkleisz to przejdź znowu do edytora wizualnego. Tam sobie już wszystko poprawisz (zdjęcia powinny się załadować). Jakby były jeszcze problemy to pisz - sama to zgłębiałam w zeszłym tygodniu i zajęło mi to trochę czasu Odpowiedz Link Zgłoś
nelcia123 Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:45 zwycięstwo!! nareszcie sie udało dzięki Waszym cennym radą !!! po stokroć dzięki !! pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
lady_sphinx Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:03 Jak się ładuje zdjęcia np. z fotosika, to są one za darmo - Allegro nic za nie nie płacisz. Po co wysyłać np. 15 osobom maile, skoro wcale nie trzeba. Odpowiedz Link Zgłoś
madameblanka Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:09 nie wiedziałam że z fotosika są za darmo, bo i tak wystawiam tylko ze dwa zdjęcia. A co do maili i to tak pewnie będą. Ja zawsze korzystam z opcji "zadaj pytanie sprzedającemu" chyba że co do przedmiotu nie mam cienia wątpliwości. Odpowiedz Link Zgłoś