Dodaj do ulubionych

POMOCY!!! allegro

02.12.08, 10:41
Kobietki potrzebuję pomocy!!! jak utworzyć stronę licytacji na
allegro z większą ilością zdjęć?? tzn bez użycia opcji 'załaduj
zdjęcie' czy jakos tak ??? pliiisss pomoże któras ?smile
Obserwuj wątek
    • eever Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 10:45
      wrzuć zdjęcia na jakiś serwer, np. fotosik
      gdy już je dodasz, klikasz na zdjęcie prawym przyciskiem i kopiujesz
      właściwości, które najlepiej wkleić w edytorze wizualnym, a pod,obok, nad
      umieścić opis przedmiotu
      • lady_sphinx Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:01
        Tak jak piosze eever, tyle tylko, że opis pisz w edytorze wizualnym, ale zdjęcia musisz wkleić w edytorze tekstowym bo inaczej niestety się nie załadują.

        Pozdrawiam
        • eever Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:03
          dzięki za sprostowanie smile
    • madameblanka Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 10:46
      załadować można chyba 8 zdjęć, to mało??
      Zresztą nie wiem o ile droższe jest umieszczanie dużej ilości zdjęć i czy warto?
      Może napisz że na życzenie przeslesz zdjęcia na maila. Nie martw sie, ci
      naprawdę zainteresowani dadzą znać.
      • eever Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 10:55
        no właśnie gdy zamieszczasz je w w/w sposób, to za nie nie płacisz, chyba o to
        chodziło autorce wątku
        ja ładuję zawsze tylko jedno na miniaturkę
        • nelcia123 Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:18
          dokładnie chcę sprzedać większą ilość rzeczy, eever zrobiłam jak
          mówisz i jak biorę podgląd to nie pokazują się fotki tylko
          linki...;/ kurcze czy ja naprawdę taka ciemna jestem;/
          • eever Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:20
            ten link do zdjęcia trzeba w coś wstawić, czekaj zaraz sprawdzę
            • eever Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:27
              <img src="tu_link_do_zdjęcia">
              • nelcia123 Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:29
                wielkie dzieki !!!!! zaraz sprobuje czy zadziala wink
          • lady_sphinx Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:29
            A wstawiałaś w edytorze tekstowym?

            Jak wrzuciałaś zdjęcia na fotosik, to tam jest taka opcja
            Kody na Blogi, Strony WWW oraz Aukcje Internetowe
            Tą wybierasz i uwaga!
            Teraz aukcje wystawia się w EDYTORZE WIZUALNYM, tam sobie zrób cały opis aukcji, potem obok PODGLĄDU masz stary edytor - TEKSTOWY klikasz na niego. Poja Ci się wszystko w HTML, łącznie z opisem Twojej aukcji, musisz zobaczyć w którym miejscu tekstu chcesz wkleić linki do zdjęć. Po prostu wklejaj (nie justuj, nie środkuj ani nic takiego). Jak je wkleisz to przejdź znowu do edytora wizualnego. Tam sobie już wszystko poprawisz (zdjęcia powinny się załadować).

            Jakby były jeszcze problemy to pisz - sama to zgłębiałam w zeszłym tygodniu i zajęło mi to trochę czasu wink
            • nelcia123 Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:45
              zwycięstwo!! nareszcie sie udało dzięki Waszym cennym radą !!! po
              stokroć dzięki !! pozdrawiam
      • lady_sphinx Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:03
        Jak się ładuje zdjęcia np. z fotosika, to są one za darmo - Allegro nic za nie nie płacisz.
        Po co wysyłać np. 15 osobom maile, skoro wcale nie trzeba.
        • madameblanka Re: POMOCY!!! allegro 02.12.08, 11:09
          nie wiedziałam że z fotosika są za darmo, bo i tak wystawiam tylko ze dwa zdjęcia.
          A co do maili i to tak pewnie będą. Ja zawsze korzystam z opcji "zadaj pytanie
          sprzedającemu" chyba że co do przedmiotu nie mam cienia wątpliwości.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka